Centrum Testowe Suunto

 

Centrum Testowe Suunto - Zegarownia

Testuj zegarki Suunto przed zakupem w salonach Zegarownia

We współpracy z marką Suunto otwieramy dla Ciebie nowe możliwości! Poznaj zegarek Suunto i sprawdź wszystkie jego funkcje na żywo! Dowiesz się jakie możliwości daje zegarek sportowy Suunto i świadomie zdecydujesz o zakupie!

Program Centrum Testowe Suunto dedykowany jest dla osób, które chcą przetestować możliwości multisportowych zegarków Suunto w na miejscu w jedynym z naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie. Przyjdź do nas, opowiemy wszystko o zaletach sportowych zegarków Suunto i damy jeden z nich do testów, abyś mógł/mogła sprawdzić jego działanie, niezawodność i precyzję w praktyce!

 
Suunto 5 Peak

Suunto 5 Peak - ekstralekki zegarek do zajęć outdoorowych

Zegarki Suunto 5 Peak to najświeższa generacja zegarków sportowych, której cechą wyróżniającą jest lekkość, uniwersalny design i wielkość koperty, oraz niezawodność aplikacji Suunto do mierzenia aktynowości. Świetnie sprawdzi się w aktywnościach outdoorowych, biegach, fitnessie czy nawet triatlonie. Suunto 5 Peak posiada sportowo-casualowy charakter, ergonomiczne rozwiązania i słynne tryby oszczędzania baterii, które czynią z niego chętnie wybierany zegarek sportowy w swoim segmencie.

 
Suunto 9 Peak

Suunto 9 Peak

Szukasz profesjonalnego zegarka sportowego? Suunto tworzy serię dla prawdziwych zawodowców. Smartwatch Suunto gwarantuje fachowe wsparcie każdej dyscypliny sportowej, a wszystko dzięki funkcjom, które zachwycą nawet najbardziej wymagającego sportowca. Suunto 9 Peak są solidnie zaprojektowane, wyposażone w GPS, a ich akumulator zapewnia bardzo długi czas pracy. Trenujesz wyczynowo? Spraw sobie zegarek Suunto 9 Peak!

 
Suunto centrum testów
 

Przetestuj Suunto zanim kupisz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jako pierwsi w Polsce oferujemy możliwość pełnego przetestowania możliwości Suunto przed zakupem!

Przyjdź do naszego salonu stacjonarnego i zapytaj naszych doradców o warunki testowania jednego z dostępnych w puli zegarków Suunto! Obecnie w ofercie testowych zegarków mamy flagowe modele Suunto z serii 9 Peak oraz 5 Peak.

Sprawdź poniżej dostępne modele zegarków w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie.

 

Salon Zegarownia Premium - Warszawa, Powiśle

 

Sklep Zegarownia Premium Powiśle
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45
00-347 Warszawa

Sprawdź salon Zegarownia Premium

 

Salon Zegarownia - Warszawa, Mokotów

 

Sklep Zegarownia Galeria Panorama
Al. Witosa 31 lok. 108 (piętro I)
00-710 Warszawa

Sprawdź salon Zegarownia Premium

 

możliwości Suunto

Poznaj możliwości Suunto

Testuj najważniejsze funkcje multisportowych zegarków Suunto na własnej skórze:

  • Nadgarstkowy pomiar tętna i mierzenie aktywności
  • Nawigacja GPS
  • Monitorowanie postępów treningu w SuuntoApp
  • 80 trybów sportowych
  • Powiadomienia ze smartfona
  • Tworzenie własnych map treningów
  • i wiele więcej…
 
 
Dlaczego warto postawić na Suunto?

Dlaczego warto testować Suunto?

Jesteś poszukiwaczem przygód, który poszukuje zegarka sportowego z różnorodnymi funkcjami, intuicyjnym systemem oraz najwyższego wykonania? Lubisz testować nowinki technologiczne, ale boisz się kupować w ciemno? Centrum Testowe Suunto powstało, abyś mógł/mogła swobodnie przymierzyć zegarek i przeklikać każdą funkcję z pomocą wykwalifikowanego doradcy! Zupełnie za darmo i bez konsekwencji na miejscu w Warszawie sprawadzisz jakie możliwości skrywają topowe modele zegarków sportowych Suunto. Dowiedz się więcej o warunkach testów.

 

Rozpocznij przygodę z Suunto