Zegarki Swiss Military Hanowa to modele świetnie przystosowane do sprawdzania się na poligonie czy w trudnych warunkach. Dzięki swojej wojskowej stylistyce świetnie dopasują się do pewnych siebie mężczyzn, nadając im zdecydowanego wyglądu, a szwajcarskie mechanizmy i wykonanie sprawią, że będą idealnymi przyjaciółmi w każdych warunkach.

czytaj dalej

Zegarki Swiss Military Hanowa ®

(2)

Popularność
 1. -33%
 2. -30%
  Zegarek męski Swiss Military Hanowa Falcon Zegarek męski Swiss Military Hanowa Falcon
  Darmowa dostawa 24h
  980,00 zł 686,00 zł

  Swiss Military Hanowa Falcon SMWGA2100440

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Początki marki sięgają już 1961 roku, kiedy Hans Noll wraz z żoną założył firmę Hanowa - nazwa ta została zaczerpnięta z pierwszych liter jego imienia i nazwiska oraz nazwy watches. Długoletnie doświadczenie i umiejętności Nolla pozwoliły na poszerzenie swojej oferty i wprowadzenie do produkcji zegarków sportowych - tak w 1990 roku narodziła się druga firma Swiss Military Hanowa, której produkty do dziś odzwierciedlają wyrafinowany styl życia.

Zegarki Swiss Military Hanowa - dla kogo?

Swiss Military Hanowa to zegarki, które zaprojektowane zostały dla osób aktywnych. Łączą w sobie klasyczny, elegancki design i sportowy styl – daje to możliwość dopasowania ich do każdej stylizacji. Czasomierze charakteryzują się szwajcarskimi mechanizmami Ronda oraz ISA, które produkowane są przez doceniane na całym świecie szwajcarskie firmy, zajmujące się tym od wielu pokoleń. Zegarki Swiss Military Hanowa są skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Duża wytrzymałość i funkcjonalność sprawiają, że staje się on niezbędnym dodatkiem, a klasyczny krój zapewnia perfekcyjne dopełnienie każdej garderoby. Decydując się na czasomierz tej marki, możemy mieć pewność, że 'szwajcarska precyzja' sprosta naszym wymaganiom.

Specyfikacja zegarków Swiss Military Hanowa

Producent daje nam spore możliwości, jeżeli chodzi o budowę zegarków. Wykorzystuje w produkcji zarówno stal szlachetną i skórę, szeroką gamę kolorystyczną i wiele rozmiarów tarczy. Różnorodność ta idzie w parze z wysoką jakością, która gwarantuje odporność na uszkodzenia czy reakcje alergiczne. W przypadku tej marki nie ma miejsca na niedopracowanie w budowie.

Swiss Military Hanowa - nowoczesność i funkcjonalność

W zależności od modelu zegarki wyposażono w szereg różnych funkcji, które sprawdzają się podczas aktywności fizycznych i codziennych obowiązków. Pośród nich wyróżnić można datownik, który wskazuje aktualny dzień miesiąca, rozbudowany chronograf, tachymetr czy czas 24-godzinny. W części modeli zastosowano również powłoki fluorescencyjne oraz podświetlanie cyferblatu. Te opcje pozwalają na sprawniejsze wykonywanie codziennych obowiązków, aktywności fizycznych czy podróżowania. Wodoszczelności wahają się między 50m, które zapewniają bezpieczeństwo przy myciu rąk, a 100m, pozwalające na bezstresową kąpiel czy pływanie powierzchniowe.

Zegarki Swiss Military Hanowa w Warszawie

Znajdziesz w naszym sklepie Swiss Military Hanowa - jedne z najlepszych zegarków szwajcarskich. Wysoka jakość oraz świetny, kojarzący się z wojskiem wygląd nada Ci charakteru - wybierz zegarki Swiss Military Hanowa w sklepie w Warszawie!

Oficjalny Sprzedawca Swiss Military Hanowa – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Znajdujące się w naszym sklepie zegarki Swiss Military Hanowa są oryginalne – świadczy o tym autoryzacja ich dystrybutora. Możesz otrzymać je błyskawicznie, zamawiając je przez naszą stronę internetową, lub odwiedzić nasz sklep i obejrzeć je przed zakupem.