Garmin Fenix 6 to nowa generacja profesjonalnych zegarków sportowych od tego światowej sławy producenta. Garmin to wiodąca marka, tworząca niezawodne i funkcjonalne urządzenia dla fanów sportu - zarówno tych profesjonalnie uprawiających wybraną dyscyplinę sportową, jak i amatorów, dla których ważne jest utrzymanie aktywności fizycznej na co dzień. Garmin Fenix 6 to ulepszony i niezmiennie niezawodny smartwatch sportowy dla wymagających!

czytaj dalej

Zegarki Garmin Fenix 6

(2)

Popularność
 1. X-MASS SALE ❄
  -26%
  Smartwatch Garmin Fenix 6S Pro Solar Smartwatch Garmin Fenix 6S Pro Solar
  Darmowa dostawa 24H
  3 849,00 zł 2 849,00 zł

  Garmin Fenix 6S Pro Solar 010-02409-11

  Darmowa dostawa 24H
 2. X-MASS SALE ❄
  -28%
  Zegarek Garmin Fenix 6 PRO GPS Zegarek Garmin Fenix 6 PRO GPS
  Darmowa dostawa 24H
  3 099,00 zł 2 239,00 zł

  Garmin Fenix 6 PRO GPS 010-02158-02

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Sukces zegarków marki Garmin przede wszystkim wynika ze stosowania najwyższej jakości materiałów wykorzystywanych podczas produkcji. To dzięki nim modele te są w stanie przetrwać wszelkie warunki, w których miłośnicy sportu oddają się swojej pasji. Szczególnie wysokie parametry natomiast gwarantują szczególnie długą listę praktycznych funkcji, które nie dotyczą jedynie aktywności fizycznej.

Garmin Fenix 6 dla każdego

Urządzenia linii Fenix 6 są fantastyczną propozycją dla osób, które cenią sobie nowoczesny design w stonowanej kolorystyce. Modele te wyprodukowane są przede wszystkim w odcieniach czerni i szarości, sporadycznie można spotkać także brązowe lub białe urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu smartwatche te sprawdzają się nie tylko podczas treningu, ale także jako uzupełnienie codziennej stylizacji.

Smartwatch Garmin Fenix 6 - fantastyczne połączenie designu i funkcjonalności

Niezwykle imponujący jest tak obszerny zakres funkcji produktów spod pióra marki Garmin - dotyczy to także smartwatchy linii Fenix 6. Udogodnienia te obejmują niezliczone tryby sportowe (spośród których z pewnością znajdziesz swoją ulubioną dyscyplinę), czujniki, które zapewniają bezpieczeństwo podczas codziennego treningu, GPS, Bluetooth, aplikacja Garmin Connect Mobile, płatności Garmin Pay i wiele innych. Nabywając nowe urządzenie Garmin Fenix 6 właściciel może cieszyć się nie tylko szeroką funkcjonalnością, ale także niezwykle nowoczesnym designem.

Oficjalny Sprzedawca Garmin Fenix 6 - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarownia.pl to autoryzowany sprzedawca marki Garmin Fenix 6. Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Zapraszamy do zakupu w sklepie stacjonarnym i internetowym. Gwarantujemy szybką wysyłkę.