Przedstawiamy funkcjonalne kompasy renomowanej fińskiej marki Suunto, znanej z tworzenia wysokiej jakości, precyzyjnych urządzeń outdoorowych. Wybór jednego z nich to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia każdego amatora i profesjonalisty.

czytaj dalej

Kompasy Suunto

(3)

Popularność
Popularność

Kompas Suunto to niezbędne uzupełnienie ekwipunku. Ergonomiczny kształt, zaawansowane technicznie funkcje i doskonała precyzja zapewnią wygodę i bezpieczeństwo zarówno podczas turystycznych wyjazdów, jak i wyczynowych wypraw.

Kompasy Suunto – funkcjonalność i precyzja

Precyzyjna praca urządzeń Suunto zaczyna się od projektu. Niezbędnym elementem każdego z nich jest dokładnie wyważona, stalowa igła z łożyskiem kamiennym. Użytkownik może skorzystać dodatkowo z pochyłomierza, regulowanej skali korekty deklinacji, a jego pracę z kompasem Suunto zdecydowanie poprawią florystyczne oznaczenia, ułatwiające odczyt po zmroku. Odkryj ich pełną funkcjonalność, wybierając jeden z dostępnych modeli.

Kompasy Suunto i ich wygodna konstrukcja

Bardzo dobrej jakości urządzenia możemy poznać nie tylko po zaawansowanej funkcjonalności, ale także przemyślanej konstrukcji. Kompasy Suunto cechuje ergonomiczność. W zależności od wymagań użytkownik może wybrać między wygodnym kompasem przypominającym pudełko zapałek albo modelem na płytce z dodatkowymi udogodnieniami, jak na przykład szkło powiększające, przydatne do pracy z mapą. Można je przymocować do nadgarstka, paska zegarka, plecaka rękawa lub zawiesić na szyi.

Sklep z kompasami Suunto w Warszawie

Posiadamy w naszej ofercie akcesoria outdoorowe w tym kompasy Suunto, które skierowane są zarówno do amatorów pieszych wycieczek, jak i profesjonalistów, alpinistów czy nurków. Nie czekaj i wybierz sprawdzony sprzęt od fińskiego producenta.