Nareszcie jest! Długo oczekiwany Suunto Spartan Sport pojawił się w sprzedaży i natychmiast zachwycił miłośników sportowych zegarków. Nowoczesny, wytrzymały i niezwykle funkcjonalny stał się jednym z najbardziej pożądanych urządzeń ostatnich miesięcy. Suunto Spartan Sport to kolekcja zegarków pochodząca z serii Spartan. Podobnie jak jego brat – Suunto Spartan Ulitra, wyposażony został w dotykowy wyświetlacz i zaawansowane funkcje. Firma Suunto powstała w 1936 roku, gdy Tuomas Vohlonen, wynalazł sposób na masową produkcję kompasów wypełnionych płynem. Od tego czasu firma Suunto zachowuje czołową pozycję w dziedzinie wzornictwa oraz innowacyjności w branży zegarków sportowych, komputerów nurkowych i sportowych przyrządów pomiarowych, z których korzystają poszukiwacze przygód z całego świata. Suunto Spartan Sport to kolejne dziecko tej cenionej marki, które kontynuuje wspaniałą tradycję produkcji doskonałych urządzeń sportowych.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Spartan Sport

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Suunto Spartan Sport przeznaczone są do sportów stadionowych i multisportowych aktywności terenowych. Wyposażone zostały w kolorowy ekran dotykowy zoptymalizowany do użytku w terenie oraz baterię, która pozwala na 26 godzin pracy w trybie treningowym z GPS-em. Suunto Spartan Sport o zgrabnym, inspirowanym wyczynowym sportem designie, jest wyposażony w kryształowe szkło, pierścień ze stali nierdzewnej oraz zapewnia wodoszczelność do 100 m. Podczas sportowych przygód oferuje bogate funkcje nawigacji po trasie i cyfrowy kompas, który poprowadzi w nowym terenie. 

Wyjątkowe funkcje w zegarku Suunto Spartan Sport

Z 80 zdefiniowanymi trybami sportowymi, zegarki Suunto Spartan Sport są gotowe do aktywności od razu po wyjęciu z pudełka. Dla najbardziej popularnych dyscyplin, takich jak bieganie i jazda na rowerze, dostępne są dedykowane tryby sportowe m.in. biegi interwałowe, biegi z przeszkodami lub na bieżni. Zegarki Spartan Sport dokładnie mierzą tempo, prędkość, dystans, wysokość, tętno i spalone kalorie. Podgląd treningów na zegarkach i w serwisie Suunto Movescount pozwala śledzić obciążenie treningowe, jakość odpoczynku i czas regeneracji. Co więcej, Suunto Movescount dastarcza informacji o typie treningu wybieranego przez rówieśników.  Suunto Spartan Sport to też asystent trenera personalnego! Zegarek pozwala udostępnić dziennik treningów w serwisie Suunto Movescount tak, aby trener widział  ich historię. Na podstawie tych informacji trener może udzielać rad online i tworzyć plany treningowe, dzięki którym sportowiec osiągnie jeszcze bardziej spektakularne rezultaty!

Suunto Spartan Sport to kolekcja sportowych zegarków, która zachwyca i pomaga osiągać zamierzone cele. Zaawansowana technologia i nieprzeciętny design są pretekstem do dalszych treningów, które staną się nie tylko przyjemniejsze, ale też bardziej skuteczne. 

Suunto Spartan Sport dla wyczynowców

Trening dla wielu z nas jest najważniejszy. Nie straszne są nam trudne warunki pogodowe. Często zachowujemy się wbrew logice, odczuwamy ból i zamiast się zatrzymać brniemy dalej. Kochamy wstawać o wschodzie słońca na trening. Gdy już się wydaje, że nie poprawimy swojego najlepszego rezultatu, uzyskujemy czas lepszy o 2 minuty. Walczymy z całej siły.

Jesteśmy sportowcami.  Suunto Spartan Sport to zupełnie nowe zegarki. Charakteryzują się wyjątkowo rozbudowaną funkcjonalnością. Użyjemy ich do tak popularnych sportów jak bieganie czy jazda na rowerze, ale również do mniej rozpowszechnionych jak kajakarstwo czy golf. Dokładności i szczegółowość odczytów to jego dodatkowa zaleta.  

Wygoda użytkowania Suunto Spartan Sport

Kolorowy, a jednocześnie dotykowy ekran przystosowano do obsługi podczas intensywnego treningu czy zawodów. Spartana Sport można również obsługiwać za pomocą klasycznych przycisków, zamontowanych po obu stronach tarczy. Idąc w stronę funkcjonalności producenci pozostawili do wyboru w jaki sposób będzie nam wygodniej sprawdzać odczyty podczas wysiłku. Dzięki zastosowanej warstwie antyrefleksowej nawet mocne słońce nie przeszkodzi w odczycie danych.

Multifunkcyjność smartwatcha Suunto Spartan Sport

Nowy zegarek od Suunto Spartan Sport to przede wszystkim mulitfunkcyjność. Znajdziemy w nim programy dla prawie 80 różnych dyscyplin sportowych. Zmierzymy prędkość, czas trwania treningu, tętno, przebieg trasy, ilość zrobionych kilometrów i kroków. To idealny wybór dla osób ceniących sobie różnorodność wykonywanych aktywności.

Suunto Spartan monitoruje Twoją aktywność przez całą dobę. Zlicza zrobione kroki i liczbę spalonych kalorii. Nawet gdy nie ćwiczymy zegarek pomaga nam śledzić nasze aktywności. Suunto Movescount oferuje cały zestaw analiz, dostarczając Ci informację o postępach, regeneracji oraz najlepszych wynikach.

Suunto Spartan Sport - analizuj swoje postępy

Suunto Movescount pozwoli Ci ocenić jakie robisz postępy. Dostęp do wyników z tygodnia, miesiąca czy roku wstecz doskonale odzwierciedli Twoją formę, dzięki czemu łatwo ocenisz czy Twój trening jest odpowiedni. Dodatkowo będziesz mógł porównać swoje osiągniecia i postępy z odpowiednią grupą odniesienia.

Coaching P2P

Od teraz Twoje wyniki i codzienne treningi będziesz mógł udostępniać trenerowi. Dzięki szybkiemu dostępowi razem przedyskutujecie sposoby działania, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Odkryj nowe trasy za pomocą map atrakcyjności

Okrywaj nowe i popularne trasy biegowe, rowerowe czy szlaki górskie. Specjalnie dla Ciebie została stworzona aktywna mapa najbardziej popularnych miejsc. Ciesz się wspólnymi treningami razem z innymi sportowcami!

Zegarek Suunto Spartan Sport dla sportowców

- Wytrzymały, a jednocześnie elegancki
- 16 godzin pracy baterii w trybie treningowym
- Kryształowe szkło mineralne
- Wodoszczelność do 100 metrów
- Odporny na warunki pogodowe, dotykowy ekran
- Bluetooth, GPS
- Nawigacja na trasach z mapami atrakcyjności
- Specyfikacje biegania, jazdy na rowerze, pływania, sportów przygodowych oraz triatlonu
- Obsługa ponad 80 sportów, z opcją interwałów i ścigania
- Interakcja z trenerem
- Rekordy osobiste według dyscyplin
- Porównania treningowe z grupą odniesienia
- Śledzenie codziennych aktywności pod kątem spalonych kalorii i zrobionych kroków
- Mobilna synchronizacja i powiadomienia
- Konfigurowane według uznania użytkownika ekrany