Fińska firma Suunto jest doskonale znana na całym świecie jako producent zegarków sportowych dla profesjonalistów. W produktach tej firmy pojawiają się innowacyjne rozwiązania techniczne, które pomagają w przeprowadzaniu efektywnego treningu. W ofercie firmy Suunto znajdują się kolekcje przeznaczone dla amatorów poszczególnych dyscyplin sportu, takich jak wspinaczka, nurkowanie czy żeglarstwo.

czytaj dalej

Zegarki Suunto X-Lander

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

W tej kategorii prezentujemy naszym klientom jedną z popularnych kolekcji Suunto – X-Lander. Zegarki z tej serii można określić jako propozycję dla tych, którzy szukają produktu, który będzie funkcjonalny i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Zegarki Suunto X-Lander posiadają koperty wykonane z rzadko stosowanego do produkcji zegarków materiału – aluminium. Dzięki jego zastosowaniu możliwe było obniżenie masy zegarka, co ma znaczenie dla osób, które zamierzają ćwiczyć z zegarkiem na nadgarstku. Aluminium jest jednocześnie bardzo wytrzymałym materiałem, który sprawdzi się w każdych warunkach. Uzupełnieniem aluminiowej koperty są gumowe lub skórzane paski. Wszystkie informacje i wskazania są widoczne na dużym elektronicznym wyświetlaczu. Duża koperta i gumowy pasek nadają zegarkom sportowy wygląd.

Suunto X-Lander - smartwatch dla wymagających

Zegarki Suunto X-Lander zostały wyposażone przez producenta w szereg praktycznych dodatków. Wśród nich warto wymienić między innymi wysokościomierz z funkcją pamięci pomiarów wysokości – ten mechanizm przyda się przede wszystkim osobom uprawiającym wspinaczkę górską lub wędrującym po górach. Innym przydatnym elementem jest barometr z wskaźnikiem trendu pogodowego oraz termometr. Podczas biegów i marszów pomocny może okazać się wbudowany w zegarek kompas posiadający wskaźnik północ-południe. Zegarki Suunto X-Lander są dodatkowo wyposażone w kalendarz, stoper, timer oraz alarmy, czyli elementy, które mogą okazać się przydatne nie tylko podczas treningu czy wyprawy w terenie, ale także w codziennym życiu.