Zegarki Suunto to seria prestiżowych zegarków fińskiego producenta Suunto, twórcy licznych rozwiazań wspomagających sportowców w ich codziennych treningach. Te najwyższej jakości czasomierze cieszą na całym świecie niespotykanym uznaniem.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Elementum

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Każdy z zegarków Suunto Elementum ma inne zastosowanie, a to co je łączy, to precyzyjne wykonanie przy użyciu najwyższej klasy materiałów: obudowy z odpornej na korozję stali szlachetnej, szafirowego szkła z powłoką antyodblaskową i wysokiej jakości wyświetlacza LCD o metalicznym wyglądzie. Zegarki te zostały wykonane przez najwyższej klasy fachowców i bazują na wysokiej klasy technologii, która pozwala na jeszcze dokładniejsze pomiary i odczyty.  Zostały także stworzone z dokładnym przemyśleniem ich designu, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.

Zegarki Suunto Elementum Aqua - idealny wybór dla miłośnika nurkowania

Elementum Aqua to profesjonalne urządzenie stworzone do nurkowania. Wodoszczelność na poziomie 200 m dzięki specjalnej budowie pozwala nam zejść w prawdziwe morskie głębiny. Co ważne i rzadko spotykane, głęboko pod wodą można korzystać z wszystkich funkcji zegarka, wliczając w to manipulowanie przyciskami zegarka. Aqua jest wyposażona w tryb automatycznego nurkowania, który aktywuje się od razu po zetknięciu z wodą, pozwalając na korzystanie z funkcji niedostępnych na powierzchni. Zegar został sprawdzony w zawodach swobodnego nurkowania, podczas których William Trubridge z Elementum Aqua na nadgarstku zszedł na poziom 108 metrów bijąc tym samym swój własny rekord. Dzięki Aqua mógł kontrolować tempo zejście, głębokość na jakiej się znalazł oraz czas jaki przebywał pod wodą. William mógł zrobić to tylko dzięki pełnym zaufaniu dla swojego sprzętu, dlatego też wybrał Suunto.

Wszechstronna funkcjonalność zegarka Suunto Elementum Ventus

Elementum Ventus to sportowy zegarek, którego przeznaczeniem jest żeglowanie. Dysponuje on funkcjami, które ułatwią życie na otwartym morzu. Potrafi przewidzieć zmianę pogody dzięki zainstalowanemu zaawansowanemu barometrowi. Na tarczy zegarka można przejrzeć 12-godzinną historię zmian ciśnienia atmosferycznego w postaci czytelnego wykresu. Ventus dodatkowo ma wbudowany alarm burzowy. Zegarek wyróżnia się zaawansowanym kompasem do nawigacji (kalibracja sterowana, kurs w stopniach, wskaźnik kierunku północ–południe, kompensacja przechylenia do 45 stopni) oraz stoperem startowym w celu dobory idealnego momentu do startu, niezawodnym towarzyszem wszystkich regat. A dzięki swojej budowie, przetrwa bez problemu nawet najcięższe warunki na morzu.

Marzenie miłośnika gór - zegarki Suunto Elementum Terra

Elementum Tera to  ekstremalna urządzenie zaprojektowane do survivalu. Został wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcje outdoorowe takie jak: wysokościomierz, barometr, kompas, co sprawia, że wędrówki po górach staną się z nim nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne, gdyż dzięki niemu możliwe będzie dokładne określenie wysokości - 0d -500 do 9000 m n.p.m.

Model Tera w czasie rzeczywistym dostarcza nam informacji, które pozwalają nam bezproblemowo zwiedzać miasta czy wędrować po górach. Dzięki barometrowi, jesteśmy w stanie łatwo przewidzieć zmianę pogody. Jednym przyciskiem jesteśmy w stanie zmienić zegarek w zaawansowany kompas 3D, który dzięki kompensacji przechylenia zapewnia dane wolne od zakłóceń.