Zegarki Suunto z różnych serii Ambit to produkty o charakterze sportowym, które wyróżniają się nie tylko nowoczesną konstrukcją, ale i zaawansowanymi opcjami ogólnymi, treningowymi, outdoorowymi i innymi. Każda z serii jest dostosowana do konkretnego rodzaju treningów. W przypadku kolekcji zegarków Suunto Ambit 2S znaleźć można produkty, które zostały dedykowane przede wszystkim osobom aktywnie uprawiającym sport, ale jednocześnie też takim, które nie mają potrzeby korzystania z takich opcji jak czujnik barometryczny oraz czujnik temperatury. W przeciwnym przypadku lepiej skierować swoją uwagę na serię zegarków ze standardowej wersji Ambit 2. Kolekcja czasomierzy Suunto Ambit 2S składa się z kilku modeli o różnych barwach wykończenia, a więc o charakterze uniwersalnym – i dla kobiet, i dla mężczyzn. Jak na nowoczesne zegarki przystało, są tu produkty o ciekawym designie i oryginalnej kolorystyce. W wybranych modelach dominują takie kolory jak biel, czerwień, grafit oraz barwa żółta. Ponadto czasomierze te mają modny, opływowy i ergonomiczny kształt, który wraz z paskiem wygodnie układa się na nadgarstku.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Ambit 2S

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Zegarki Suunto Ambit 2S posiadają bardzo komfortową gwarancję door-to-door, w ramach której kurier odbiera prosto od użytkownika zegarek, by dostarczyć go do serwisu. Każdy z modeli z tej serii został pieczołowicie wykonany. Zadbano również o sportowy wygląd, z którego znane jest Suunto. Postaw na zegarek od potentata sportowych smartwartchy i wybierz Suunto Ambit 2S.

Z jakich materiałów wykonano Suunto Ambit 2S?

Materiały, z jakich zostały wykonane zegarki Suunto Ambit 2S, są oczywiście najwyższej jakości, a do tego odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, w tym na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pierścień został wykonany z odpornego na korozję i uszkodzenia aluminium, koperta zaś i pasek wyprodukowano z wyjątkowo mocnego tworzywa sztucznego. Szkiełko jest mineralne, a więc odporne na pęknięcia, stłuczenia, a nawet zarysowania. Dopełnieniem jest niezawodny mechanizm kwarcowy wykorzystujący zasilanie akumulatorka (jest w stanie trzymać nawet 15 dni), który można ładować za pomocą kabla USB.

Suunto Ambit 2S - zegarek najwyższej klasy dla aktywnych

W parze z wysoką jakością produktu idzie również niezwykła i zaawansowana funkcjonalność, która sprawia, że czasomierze Suunto Ambit 2S zyskują rolę osobistych trenerów, kontrolując przebieg i efekty treningów. Dzięki tym zegarkom można nie tylko kontrolować aktualny czas w różnych strefach czasowych, regulować podświetlenie wyświetlacza, korzystać z alarmu, aktualizować oprogramowanie i dostosowywać ustawienia do własnych potrzeb. Są tu bowiem również ciekawe funkcje outdoorowe – m.in. funkcjonalny i rozbudowany GPS, możliwość tworzenia i planowania tras, funkcje wysokościomierza wraz z tworzeniem wykresów, kompas 3D – a także przydatne funkcje treningowe – czyli m.in. mierzenie tempa, dystansu, a nawet prędkości rzeczywistej (na podstawie GPS), ręczne i automatyczne liczenie okrążeń, stoper, różnego rodzaju liczniki, kontrola i pomiar tętna i, co więcej, szereg zaawansowanych opcji związanych z treningami multisportowymi. Zegarki z tej serii posiadają przydatne i dedykowane opcje nie tylko dla biegaczy, ale i dla osób trenujących pływanie oraz kolarstwo.