Suunto Spartan Ultra to zegarki stworzone dla miłośników sportu. Nowoczesne, doskonale wykonane i wyposażone w najbardziej zaawansowane funkcje, potrafią spełnić wymagania prawdziwych koneserów sportowych czasomierzy.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Spartan Ultra

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Każdy zegarek pochodzący z serii Spartan Ultra wyposażony został w najnowocześniejszy, kolorowy, dotykowy wyświetlacz z szerokim kątem widzenia. Aby zadowolić pasjonatów aktywności fizycznej, zoptymalizowany został tak, by zewnętrzne zakłócenia nie wpływały na jego pracę, a do obsługi wystarczyły trzy przyciski. Bateria, w którą został wyposażony, wystarcza na 26 godzin nieustannej pracy w trybie treningowym. Dla podsycenia sportowych emocji, Suunto wyposażyło swoje doskonałe produkty w nadajnik GPS, który umożliwia nawigację po trasie i widok cyfrowego kompasu, który w nieznanym terenie okazuje się niezwykle cenny.  Co więcej, dzięki funkcji FusedAlti, Suunto Spartan Ultra potrafi precyzyjnie określić wartość barometryczną.

Niezwykłe wykończenie Suunto Spartan Ultra

Suunto Spartan Ultra to zegarek wykonany ręcznie w Finlandi.  Jego niezwykły design podkręca szafirowe szkiełko, pierścień z tytanu lub stali nierdzewnej, oraz doskonale dopracowane detale. Wodoszczelność do 100 metrów sprawia, że wytrzymuje każde, nawet najbardziej szalone wyzwanie. Zegarki z serii Spartan Ultra zostały stworzone dla sportowców i gotowe są im towarzyszyć podczas uprawiania aż 80 dyscyplin, wśród których znajdziemy bieganie, jazdę na rowerze, pływanie, triatlon, wycieczki górskie, czy skitouring. Zaawansowana technologia pozwala im monitorować m.in. tępo, prędkość, dystans, wysokość, tętno i spalone kalorie. Dedykowany serwis Suunto Movescount zapisuje treningi i umożliwia śledzenie nie tylko postępów, ale też czasu regeneracji i treningów. Jak prawdziwy trener personalny zegarek Suunto Spartan Ultra pomaga planować treningi i monitoruje aktywność przez 24 godziny na dobę. Aby lepiej monitorować uzyskane rezultaty, zegarek porównuje wyniki na przestrzeni określonego odcinku czasu i dostarcza informację o treningach innych sportowców.

Szeroka funkcjonalność smartwatchy Suunto Spartan Ultra

To wszystko ci nie wystarcza? Użyj map znajdujących się w serwisie Suunto Movescount i wybierz najpopularniejsze miejsca do biegania, jazdy na rowerze, pływania, czy narciarstwa! Serwis pozwala też na tworzenie własnych tras przy pomocy szczegółowych map topograficznych. Dzięki połączeniu z zegarkiem Suunto Spartan Ultra, serwis poprowadzi Cię po trasie i uczyni trening niezapomnianym.

Zegarki Suunto Spartan Ultra to wysokiej jakości urządzenia, do których produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Najnowocześniejsze technologie potrafią dokonać możliwego i wznieść trening na jeszcze wyższy poziom.  Spartan to długo oczekiwana, zupełnie nowa generacja multisportowych zegarków. Przygotowano rozwiązania dla podróżników i sportowców są to modele GPS Spartan Ultra oraz Spartan Sport  oraz odnowiona usługa Suunto Movescount.com. Dodatkowo pojawią się nowe aplikacje na iPhone’a i Androida. Suunto po raz kolejny udowadnia, że jest liderem rozwiązań multisportowych dla profesjonalistów i amatorów. wykorzystując najnowsze technologie wprowadza na rynek nowy, wytrzymały na każde warunki model z dotykowym kolorowym wyświetlaczem.

Nowe Suunto, nowa przygoda

Codziennie rano wstajemy z nową nadzieją. Nadzieją na lepszy wynik, szybszy bieg, dłuższy podjazd, przepłynięcie jednego basenu więcej. Zimowy poranek, deszczowy wieczór, gorące letnie dni, pogoda dla nas nie ma znaczenia. Gdy logika mówi, że powinniśmy przestać, bo boli, my dociskamy jeszcze mocniej. Jesteśmy sportowcami, amatorami, zawodowcami. Po prostu kochamy sport, bo to jest nasze życie.

Zupełnie nowe udogodnienia w Suunto Spartan Ultra

 Kolorowy ekran zoptymalizowano do użytku w terenie. Suunto Spartan został wyposażony w najnowocześniejszy, dotykowy ekran z bardzo szerokim kątem widzenia. Nawet centralnie padające promienie słoneczne nie przeszkodzą w dokładnym odczycie danych. Podczas aktywności fizycznej zegarek można obsługiwać za pomocą trzech przycisków. Dzięki temu sami możemy zdecydować, która forma obsługi jest dla nas wygodniejsza podczas treningu.

Suunto Spartan Ultra - wszystkie udogodnienia dyscyplin w jednym zegarku

 Suunto Spartan Ultra to ponad 80 różnych dyscyplin sportowych do wyboru. Już w momencie rozpakowania zegarek jest gotowy do działania!

W zależności od tego jaką aktywność wybierzesz, Spartan będzie mierzył różne współczynniki. Przy bieganiu będziesz mógł sprawdzić swoją aktualną prędkość, przebyty dystans, tempo oraz tętno. Przy jeździe na rowerze do podstawowych odczytów dochodzi moc pedałowania. Dzięki  zamontowanemu GPS możesz aktywnie śledzić swoją trasę.  

Spartan monitoruje Twoją aktywność przez 24 godziny na dobę. Zlicza przebyty dystans oraz ilość pokonanych pięter. Zapewnia dzienne i tygodniowe podsumowanie z historią treningów. Suunto Movescount oferuje cały zestaw analiz, dostarczając Ci informację o postępach, regeneracji oraz najlepszych wynikach.

Analizuj swoje postępy w Suunto Spartan Ultra

 Suunto Movescount gromadzi informację o treningach. Pozwala porównać aktualne wyniki z tymi, z przed miesiąca czy roku. Dzięki czytelnym wykresom w prosty sposób dowiesz się, czy Twoje trening przynoszą zamierzony efekt. Będziesz mógł również porównać swoje osiągnięcia z odpowiednią grupą odniesienia. Zobaczysz jakie osiągniecia mają ludzie na poziomie podobnym do Twojego.

Coaching P2P

Kolejna nowość na platformie Suunto Movescount to możliwość udostępniania treningów swojemu trenerowi. Na podstawie tych informacji trener może Ci udzielać rad online oraz układać treningi.

Odkrywaj nowe trasy dzięki mapach atrakcyjności

Użyj map atrakcyjności w serwisie Suunto Movescount, aby znaleźć najpopularniejsze miejsca do biegania, pływania czy jazdy na rowerze. Mapy pokazują trasy z, których najczęściej korzysta społeczność Suunto, stworzone w oparciu o miliony wpisanych aktywności Move.

Suunto Spartan Ultra - zegarek dla sportowców i podróżników

Wyjątkowy smartwatch Suunto Spartan Ultra wyposażony został w wiele przydatnych funkcji. Należą do nich między innymi:

 • - Czas pracy baterii w trybie treningowym to 26 godzin
 • - Tytanowy lub stalowy pierścień, szkło szafirowe
 • - Wodoszczelność na 100 metrów
 • - Wysokość barometryczna
 • - Kolorowy ekran dotykowy, odporny na warunki atmosferyczne
 • - Kompas, bluetooth
 • - Nawigacja na trasach
 • - Mapy atrakcyjności
 • - Obsługuje ponad 80 dyscyplin sportowych
 • - Oblicza czas odpoczynku i regeneracji
 • - Pomiary postępów oraz plany treningowe
 • - Interakcja z trenerem
 • - Rekordy osobiste według dyscyplin
 • - Rekordy osobiste w grupie porównania
 • - Mobilna synchronizacja i powiadomienia
 • - Możliwość konfigurowania ekranów zegarka