Zegarki Suunto od dawna wspomagają tysiące użytkowników na całym świecie – wszystko dzięki zróżnicowanym funkcjom, możliwościom i odporności. Jednak nic z tego nie zadziałałoby, gdyby nie akcesoria Suunto, wspomagające, a często umożliwiające funkcjonowanie tych zegarków.

czytaj dalej

Akcesoria Suunto

(31)

Popularność
 1. Nowość
 2. Nowość
 3. Bufka Suunto Bufka Suunto
  Dostawa 24H
  59,00 zł

  Ocena:
  100%
  Dostawa 24H
 4. Pasek Suunto Essential Carbon Pasek Suunto Essential Carbon
  Darmowa dostawa 24H
  499,00 zł

  Suunto Essential Carbon SS021221000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 5. X-MASS SALE ❄
  -13%
 6. X-MASS SALE ❄
  -13%
 7. X-MASS SALE ❄
  -13%
 8. Przewód Zasilający Suunto Przewód Zasilający Suunto
  Darmowa dostawa 24H
  139,00 zł

  Suunto USB power cable SS018627000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 9. EXTRA X-MASS SALE ❄
  -30%Nowość
Popularność

Akcesoria Suunto to najlepszy wybór dla wyczynowców oraz osób, którym zależy na czymś więcej niż tylko casualowym uprawianiu sportu. Sprawdź już teraz dodatki do zegarków Suunto i wybierz to, czego najbardziej potrzebujesz.

Mierz tętno z akcesoriami Suunto

Smartwatche Sunto wykorzystują bardzo często pomiar tętna do informowania swoich użytkowników o postępach w danej aktywności. O ile część z nich korzysta z nadgarstkowego pomiaru tętna, o tyle wiele modeli posiada łączność z pasami HR, które umieszczane na piersi mierzą tętno bezpośrednio o jego źródła. Co więcej, taki sposób mierzenia tętna jest przez wielu uważany za najdokładniejszy. Pasy z kolei zapewniają wygodę i komfort noszenia dzięki wykorzystaniu przyjemnych w dotyku, bezpiecznych dla zdrowia materiałów oraz możliwości dowolnej regulacji.

Wybierz akcesoria do zegarków Suunto na rower!

Modele zegarków Suunto sprawdzają się także doskonale na rowerze, a osiągi pomoże zmierzyć czujnik rowerowy Suunto – po przymocowaniu mierzy tempo oraz przejechany dystans. Natomiast dla miłośników zróżnicowanego wyglądu przygotowano szereg rozmaitych wygodnych pasków, doskonale sprawdzających się w każdych warunkach.