sklep zegarownia premium kościuszkowskie warszawa

Zegarownia Premium
Sklep z zegarkami, Powiśle Warszawa

Zegarownia Premium
Salon z zegarkami w Warszawie
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45
00-347 Warszawa


telefon: 512 758 154

mail: [email protected]godziny otwarcia sklepu z zegarkami w Warszawie

Salon Zegarownia Premium czynny:

poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota i niedziele handlowe: 11:00 - 16:00


Zegarownia Premium - Jak dojechać?

Przyjeżdżając samochodem swobodnie zaparkujesz wzdłuż ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie lub na parkingu podziemnym Elektrowni Powiśle. Nasi klienci przy zakupie zegarka, otrzymają zwrot kosztów parkingu.

Przyjeżdżając komunikacją miejską zalecamy wysiąść na stacji metra Centrum Nauki Kopernik, która jest oddalona niecałe 200m od naszego salonu.

Sklep premium z zegarkami na Powiślu w Warszawie

Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy kolejny sklep z zegarkami w Warszawie. Sklep Zegarownia Premium to równocześnie ekskluzywne miejsce z najlepszymi zegarkami klasy premium, a także miejsce, w którym zasięgniesz profesjonalnej porady u naszych specjalistów w temacie zegarków.

Zegarki luksusowe - sklep w Warszawie

W naszym salonie stacjonarnym w Warszawie, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 (naprzeciwko Centrum Nauki Kopernik, niedaleko Elektrowni Powiśle), obejrzysz i przymierzysz luksusowe zegarki marek premium. W naszym salonie znajdziesz imponującą ofertę zegarków.

 

Zegarki klasy premium dostępne od ręki

W naszym sklepie Zegarownia Premium w Warszawie znajdziesz najlepszą selekcję zegarków luksusowych, dostępnych od ręki! Doradzamy i pomagamy wybrać idealny model zegarka dla Ciebie! Jeśli nie znajdziemy zegarka - zamówimy go dla Ciebie od producenta, z odbiorem osobistym lub bezpłatnym kurierem prosto do domu!

Wysoki standard obsługi i usługi dodatkowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku oraz w soboty przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie. Opowiadamy, doradzamy, pokazujemy podobieństwa i różnice między modelami zegarków. Na Twoje życzenie skrócimy na miejscu bransoletę w zegarku lub dobierzemy pasek do zegarka, który już posiadasz. U nas także zamówisz usługę grawerowania oraz zlecisz naprawę zegarka u naszego zegarmistrza.


Produkty dostępne od ręki w Zegarownia Premium

Sprawdź zegarki, które możesz obejrzeć na żywo w naszym salonie Zegarownia Premium w Warszawie i kupić je od ręki! To bogate kolekcje prestiżowych marek zegarkowych z pełną prezentacją najlepszych zegarków w Polsce.

Tax Free – zwrot podatku VAT dla osób spoza UE

Tax free to specjalna usługa, która umożliwia turystom oraz osobom spoza Unii Europejskiej zwrot części zapłaconego podatku VAT podczas dokonywania zakupów w państwach członkowskich UE. Jest to forma ulgi podatkowej, która ma na celu przyciągnięcie turystów i promocję handlu w państwach UE. Aby skorzystać ze zwrotu Tax Free, klient musi spełnić pewne warunki i przestrzegać określonych procedur. Usługa Tax Free dostępna jest w naszym autoryzowanym sklepie Zegarownia Premium. Dowiedz się więcej na temat Tax Free na naszej dedykowanej stronie lub w sklepie premium. Zapraszamy!

 

Zobacz także:

Salon Firmowy w Warszawie - CH Panorama, Mokotów »
Tax Free – zwrot podatku VAT dla osób spoza UE »
Serwis Zegarownia - Zegarmistrz »
Kontakt »

sklep stacjonarny w warszawie z zegarkami na rękę zegarownia ch panorama