sklep zegarownia premium kościuszkowskie warszawa

Zegarownia Premium
Sklep z zegarkami, Powiśle Warszawa

Zegarownia Premium
Salon z zegarkami w Warszawie
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45
00-347 Warszawa


telefon: 512 758 154

mail: powisle@zegarownia.pl


Jak dojechać?


godziny otwarcia sklepu z zegarkami w Warszawie

Godziny pracy Salonu w Warszawie:

poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota i niedziele handlowe: 11:00 - 16:00


Sklep premium z zegarkami na Powiślu w Warszawie

Dla wygody naszych klientów w Warszawie, uruchomiliśmy kolejny sklep z zegarkami w Warszawie. Sklep Zegarownia Premium to równocześnie ekskluzywne miejsce z najlepszymi zegarkami klasy premium, a także miejsce, w którym zasięgniesz profesjonalnej porady u naszych specjalistów w temacie zegarków.

Zegarki luksusowe - sklep w Warszawie

W naszym salonie stacjonarnym w Warszawie, przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 (naprzeciwko Centrum Nauki Kopernik, niedaleko Elektrowni Powiśle), obejrzysz i przymierzysz luksusowe zegarki marek premium. Posiadamy pokazowe gabloty zegarków Ball, Glycine, Aviator, Junghans, Orient Star, Oris, Epos, Davosa, Fortis z najbardziej pożądanymi modelami, a także strefy serii premium od G-SHOCK i Seiko.

 

Zegarki klasy premium dostępne od ręki

W naszym sklepie Zegarownia Premium w Warszawie znajdziesz najlepszą selekcję zegarków luksusowych, dostępnych od ręki! Doradzamy i pomagamy wybrać idealny model zegarka dla Ciebie! Jeśli nie znajdziemy zegarka - zamówimy go dla Ciebie od producenta, z odbiorem osobistym lub bezpłatnym kurierem prosto do domu!

Wysoki standard obsługi i usługi dodatkowe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku oraz w soboty przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 w Warszawie. Opowiadamy, doradzamy, pokazujemy podobieństwa i różnice między modelami zegarków. Na Twoje życzenie skrócimy na miejscu bransoletę w zegarku lub dobierzemy pasek do zegarka, który już posiadasz. U nas także zamówisz usługę grawerowania oraz zlecisz naprawę zegarka u naszego zegarmistrza.

Produkty dostępne od ręki w Zegarownia Premium

Sprawdź zegarki, które możesz obejrzeć na żywo w naszym salonie Zegarownia Premium w Warszawie i kupić je od ręki! To bogate kolekcje prestiżowych marek zegarkowych z pełną prezentacją najlepszych zegarków w Polsce.

Tax Free – zwrot podatku VAT dla osób spoza UE

Tax free to specjalna usługa, która umożliwia turystom oraz osobom spoza Unii Europejskiej zwrot części zapłaconego podatku VAT podczas dokonywania zakupów w państwach członkowskich UE. Jest to forma ulgi podatkowej, która ma na celu przyciągnięcie turystów i promocję handlu w państwach UE. Aby skorzystać ze zwrotu Tax Free, klient musi spełnić pewne warunki i przestrzegać określonych procedur. Usługa Tax Free dostępna jest w naszym autoryzowanie sklepu Zegarownia Premium. Dowiedź się więcej na temat Tax Free na naszej dedykowanej stronie lub w sklepie premium. Zapraszamy!

 

Zegarownia Premium - Jak dojechać?

sklep stacjonarny w warszawie z zegarkami na rękę zegarownia ch panorama

Zobacz także:

Salon Firmowy w Warszawie - CH Panorama, Mokotów »
Tax Free – zwrot podatku VAT dla osób spoza UE »
Serwis Zegarownia - Zegarmistrz »
Kontakt »