Fińska firma Suunto zdecydowanie należy do światowych liderów w produkcji zegarków sportowych. Założona przez inżyniera uprawiającego biegi na orientację została spersonalizowana pod sportowców w każdym szczególe. Szeroka funkcjonalność i rozbudowane opcje smartwatchy Suunto pozwalają mieć pełną kontrolę treningu, a dodatkowe pasy HR, które współpracują ze sportowym zegarkiem, czujnie informują o tętnie, dzięki czemu zapewniają zdrowszy i  jeszcze bardziej efektywny wysiłek fizyczny.

czytaj dalej

Pasy Hr Zegarków Suunto

Autoryzowany sprzedawca Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą. Produkt pochodzi od Autoryzowanego Dystrybutora w Polsce lub producenta. Każdy produkt posiada oficjalną gwarancję producenta obowiązującą w Polsce, oryginalne opakowanie oraz instrukcję.

(8)

Popularność
 1. Pasek Pasa HR Suunto Comfort Belt Pasek Pasa HR Suunto Comfort Belt
  Darmowa dostawa 24H
  139,00 zł

  Suunto Comfort HR Belt SS013595000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Pasy HR zegarków Suunto - czym nas zaskoczą?

Pas pomiaru tętna został wykonany tak, aby podczas każdej aktywności fizycznej zapewniają pełen komfort. W ofercie znajdziesz moduł Suunto Smart Sensor czujnik pasa HR, który przeznaczony jest do używania z pasem Smart Sensor lub odzieżą sportową zgodną z technologią Movesense - rejestruje on tętno np. podczas pływania i jest zgodny z aplikacją Suunto Movescount App. Paski Sensor znajdziesz w różnych opcjach kolorystycznych, a po każdym intensywnym treningu możesz je prać (zdejmując moduł). Marka wzięła pod uwagę komfort każdego sportowca, dlatego w swojej ofercie posiada również Pas Suunto Dual Comfort Belt, który jest kompatybilny zarówno ze smartwatchami marki, jak i niektórymi urządzeniami treningowymi cardio. Odkryj najlepsze innowacje technologiczne od Suunto i pozwól polepszyć swój trening.