Zegarki Suunto słyną ze swojej innowacyjności oraz precyzji pomiarów podczas treningów i uprawiania różnego rodzaju sportów. W naszej ofercie posiadamy akcesoria, które nie tylko zwiększą efektywność pracy smartwatcha, lecz także zadbają o podwyższenie wygody i dopasowanie do potrzeb i gustu klienta.

czytaj dalej

Akcesoria Do Zegarków Suunto

(22)

Popularność
 1. Bufka Suunto Bufka Suunto
  Dostawa 24H
  59,00 zł

  Ocena:
  100%
  Dostawa 24H
 2. -13%
 3. -13%
 4. Przewód Zasilający Suunto Przewód Zasilający Suunto
  Darmowa dostawa 24H
  139,00 zł

  Suunto USB power cable SS018627000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 5. -30%
Popularność

Wszystkie produkty firmy Suunto wykonane są z materiałów najwyższej jakości, są wygodne oraz uniwersalne – idealnie sprawdzą się zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Objęte zostały gwarancją producenta. 

Pasy HR Suunto

Oprócz silikonowych oraz skórzanych pasków pasujących do modeli Ambit 2 i 3, Suunto Core oraz Elementum, w ofercie dostępne są także pasy HR, które mogą pełnić funkcję dodatkowego narzędzia mierzącego tętno. Dostępne w różnych kolorach i uniwersalnych rozmiarach, pasy są wygodne w użytkowaniu i niezwykle przydatne dla tych, dla których istotne jest monitorowanie rytmu serca. Co więcej, do kompletnych pasów HR i wymiennych pasków, proponujemy także sensory, czyli czujniki pasa HR. Nadajniki telemetryczne w połączeniu z odpowiednią aplikacją, na bieżąco przekazują informacje dotyczące dokonywanych pomiarów.

Dodatki Suunto - ładowarki USB

Aby smartwatche mogły stanąć na wysokości zadania, niezbędne są także przewody zasilające oraz ładowarki. W naszym sklepie dostępne są zarówno ładowarki typu USB, jak i te, które można podłączyć do gniazdka i za pomocą kabla zasilającego połączyć z posiadanym przez nas modelem (kompatybilne z Suunto Ambit oraz GPS Track POD). Co istotne, ładowarki te posiadają cztery adaptery – można więc korzystać z nich w najróżniejszych miejscach na świecie!

Czujnik rowerowy Suunto

Fani kolarstwa oraz rekreacyjnej jazdy na rowerze z pewnością ucieszą się z faktu, iż dostępne są także czujniki rowerowe. Sensory mierzą prędkość oraz przebyty dystans i sprawdzą się nie tylko podczas dalekich wypraw, lecz także na urządzeniu stacjonarnym. Czujnik jest niezwykle łatwy w montażu i obsłudze, a w zestawie oprócz samego sensora, otrzymamy także magnes na szprychę, magnes na ramę, baterię, gumowy zaczep i opaski zaciskowe ułatwiające zainstalowanie urządzenia.