Zegarki Suunto słyną ze swojej innowacyjności oraz precyzji pomiarów podczas treningów i uprawiania różnego rodzaju sportów. W naszej ofercie posiadamy akcesoria, które nie tylko zwiększą efektywność pracy smartwatcha, lecz także zadbają o podwyższenie wygody i dopasowanie do potrzeb i gustu klienta.

czytaj dalej

Akcesoria Do Zegarków Suunto

(13)

Popularność
 1. Znacznik punktu kontrolnego Suunto Control Marker Znacznik punktu kontrolnego Suunto Control Marker
  Dostawa 24H
  49,00 zł

  Suunto Control Marker SS004986000

  Ocena:
  100%
  Dostawa 24H
 2. Słuchawki Suunto Wing Lava Red Słuchawki Suunto Wing Lava Red
  Darmowa dostawa 24h
  835,00 zł

  Suunto Wing Lava Red SS050944000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Przewód Zasilający Suunto Przewód Zasilający Suunto
  Darmowa dostawa 24h
  139,00 zł

  Suunto USB power cable SS018627000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Wszystkie produkty firmy Suunto wykonane są z materiałów najwyższej jakości, są wygodne oraz uniwersalne – idealnie sprawdzą się zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Objęte zostały gwarancją producenta. 

Pasy HR Suunto

Oprócz silikonowych oraz skórzanych pasków pasujących do modeli Ambit 2 i 3, Suunto Core oraz Elementum, w ofercie dostępne są także pasy HR, które mogą pełnić funkcję dodatkowego narzędzia mierzącego tętno. Dostępne w różnych kolorach i uniwersalnych rozmiarach, pasy są wygodne w użytkowaniu i niezwykle przydatne dla tych, dla których istotne jest monitorowanie rytmu serca. Co więcej, do kompletnych pasów HR i wymiennych pasków, proponujemy także sensory, czyli czujniki pasa HR. Nadajniki telemetryczne w połączeniu z odpowiednią aplikacją, na bieżąco przekazują informacje dotyczące dokonywanych pomiarów.

Dodatki Suunto - ładowarki USB

Aby smartwatche mogły stanąć na wysokości zadania, niezbędne są także przewody zasilające oraz ładowarki. W naszym sklepie dostępne są zarówno ładowarki typu USB, jak i te, które można podłączyć do gniazdka i za pomocą kabla zasilającego połączyć z posiadanym przez nas modelem (kompatybilne z Suunto Ambit oraz GPS Track POD). Co istotne, ładowarki te posiadają cztery adaptery – można więc korzystać z nich w najróżniejszych miejscach na świecie!

Czujnik rowerowy Suunto

Fani kolarstwa oraz rekreacyjnej jazdy na rowerze z pewnością ucieszą się z faktu, iż dostępne są także czujniki rowerowe. Sensory mierzą prędkość oraz przebyty dystans i sprawdzą się nie tylko podczas dalekich wypraw, lecz także na urządzeniu stacjonarnym. Czujnik jest niezwykle łatwy w montażu i obsłudze, a w zestawie oprócz samego sensora, otrzymamy także magnes na szprychę, magnes na ramę, baterię, gumowy zaczep i opaski zaciskowe ułatwiające zainstalowanie urządzenia.