Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI DAMSKIE ZEPPELIN

ZEGARKI DAMSKIE ZEPPELIN

Doskonałość  zegarków Zeppelin wreszcie jest dostępna w wersji dla Pań. Niemieckie damskie zegarki Zeppelin powstały na pamiątkę doskonałych sterowców z początku XX wieku, które w owym okresie królowały w przestrzeni powietrznej. Za produkcję dmskich zegarków Zeppelin odpowiada firma POINTtec, która dotychczas skupiała się na wytwarzaniu reklamowych kolekcji dla znanych korporacji, m.in. Bosch oraz Volkswagen. W 2000 roku nabyła ona od firmy Luftschiffbau prawa do używania nazwy Zeppelin, po czym stworzyła markę, znaną do dziś ze wspaniałego kunsztu wykonania swoich zegarków.

 

Podobnie jak męskie, także damskie Zeppeliny cechują się niesłychaną jakością estetyczną, połączoną z doskonałymi mechanizmami, nierzadko o szwajcarskiej proweniencji. Występują zarówno w wersji z zasilanym baterią kwarcowym aparatem, jak i opartej na automatycznym naciągu. Materiały użyte do produkcji czasomierzy to stal nierdzewna w przypadku kopert, skóra naturalna do wyrobienia pasków oraz zastosowanie mineralnych szkiełek.

W sklepie Zegarownia.pl dostępne są trzy kolekcje, gdzie kobiety mogą znaleźć dla siebie zegarek Zeppelin, o bardzo klasycznym i oryginalnym wyglądzie:

-       Viktoria Luise to pamiątka po księżniczce Wiktorii, jedynej córce cesarza Wilhelma II. Jej uroda stała się inspiracją do stworzenia bardzo eleganckich tarcz, z zaznaczonymi florystycznymi detalami.

-       Princess of the Sky mająca przypominać damskie zegarki kieszonkowe w lat 20 – tych XX wieku. Czasomierze zostały wyposażone w niezwykle ciekawy zabieg; ich koperty są całkowicie odsłonięte, toteż można bez przeszkód obserwować precyzyjną pracę mechanizmu.

-       Nordstern, czyli mniejsze wersje męskich zegarków Zeppelin.

 

Nasz sklep internetowy z zegarkami Zeppelin – Zegarownia.pl – jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie produkty Zeppelin zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

11 Zegarków Damskich Zeppelin z wysyłką w 24h ✓ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ✓ Dostawa kurierem GRATIS - 11 zegarki ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • ZEGAREK DAMSKI ZEPPELIN NORDSTERN 7543-3 ZEPPELIN Nordstern
  Normalna cena: 926,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK DAMSKI ZEPPELIN HINDENBURG 7037-1 ZEPPELIN Hindenburg
  Normalna cena: 1 227,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK DAMSKI ZEPPELIN PRINCESS OF THE SKY 7457-2 ZEPPELIN Princess of the Sky
  Normalna cena: 1 428,00 zł
  Wysyłamy w 1-5 dni

11 produkt(ów)

na stronę