Mało który brand dba szczegóły tak, jak marka Zeppelin - każdy model to charakterystyczny design, którego nie znajdziemy w innych zegarkach. Na czym polega wyjątkowość Zeppelin? To naukowiec i wizjoner lotnictwa Ferdinand graf von Zeppelin zainspirował producentów do stworzenia marki i wykorzystaniu charakterystycznego wzornictwa, które na długo pozostaje w pamięci. Wśród zegarków tej marki znajdziemy modele ze szwajcarskim mechanizmem kwarcowym lub automatycznym, na różnych rodzajach pasków i z niezliczoną ilością pięknych i osobliwych tarcz.

czytaj dalej

Zegarki Zeppelin Nordstern

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Wybierając zegarki Zeppelin Nordstern, decydujesz się na ekskluzywne i niezwykle estetyczne modele, których wysoka jakość nie ma sobie równych. Sprawdź, jak do Ciebie pasują i wybierz je jeszcze dziś.

Linia zegarków Zeppelin Nordstern - dla kogo?

Linia Zeppelin Nordstern trafi do każdego, kto docenia piękno szczegółów - wyjątkowość serii Nordstern polega na pięknej stylistyce tarcz, które przypominają kompas i nie bez powodu. W wolnym tłumaczeniu Nordstern oznacza Gwiazdę Polarną - producenci uzupełnili cyferblaty o wysublimowane, cienkie wskazówki, indeksy w formie liczb arabskich i zastosowali czcionki, charakterystyczne dla lat 60. Obok nietuzinkowego wyglądu inspirowanego stylem vintage, stoi porządne wykonanie - linia Nordstern to koperty odlane z hipoalergicznej stali szlachetnej, paski ze starannie wykrojonej skóry, niektóre modele uzupełnione o datownik i chronograf.