Marka Zeppelin słynie przede wszystkim z oryginalnego designu, który wzorowany jest stylistyką rzeczywistych i znanych na całym świecie modeli sterowców. Nie inaczej jest w tym przypadku. Seria Zeppelin Night Cruise to kolejna propozycja dla miłośników lotnictwa, która zachwyca swoim oryginalnym wzornictwem połączonym z doskonałą precyzją działania oraz z najwyższej jakości materiałami. Prezentowana tu seria liczy sobie aż osiem modeli, wśród których każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno zwolennik sportowej stylistyki, jak i miłośnik eleganckich rozwiązań.

czytaj dalej

Zegarki Zeppelin Night Cruise

(9)

Popularność
 1. -10%
  Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Chronograph Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 585,00 zł 1 426,00 zł

  Zeppelin Night Cruise Chronograph 7288M-4

  Darmowa dostawa 24h
 2. Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Chronograph Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 470,00 zł

  Zeppelin Night Cruise Chronograph 7288-4

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. -10%
 4. -10%
  Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Zegarek męski Zeppelin Night Cruise
  Darmowa dostawa 24h
  1 590,00 zł 1 431,00 zł

  Zeppelin Night Cruise 7290-2

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 5. -10%
  Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Chronograph Zegarek męski Zeppelin Night Cruise Chronograph
  Darmowa dostawa 24h
  1 439,00 zł 1 295,00 zł

  Zeppelin Night Cruise Chronograph 7288-3

  Darmowa dostawa 24h
 6. Odlotowe outletowe⚡
  -33%
Popularność

To, co wyróżnia zegarki Zeppelin z kolekcji Night Cruise, to głęboka i nasycona czerń, która dominuje w każdym oferowanym tu modelu. Każdy egzemplarz został wyposażony w czarną tarczę, ponadto zdecydowana większość posiada również czarny pasek, kopertę oraz koronkę okalającą szkiełko. Ale trzeba zaznaczyć, że wariantów kolorystycznych jest tu więcej – są modele, które zostały wyposażone w srebrne koperty lub w srebrną bransoletkę. Wśród zegarków Zeppelin Night Cruise można wybierać pomiędzy sportowymi modelami posiadającymi wysokiej jakości pasek z tworzywa sztucznego – jest ono elastyczne, dopasowujące się do ręki, a zegarkami z bransoletą wykonaną ze stali szlachetnej - odpornej na wpływ wody.

Najwyższa jakość wykonania zegarków Zeppelin Night Cruise

Wśród licznych zalet prezentowanych tu modeli zegarków męskich Zeppelin wymienić należy przede wszystkim zastosowany mechanizm, który pozwala na to, by produkt pracował precyzyjnie i bezusterkowo przez długie lata. Mechanizmy w zegarkach pochodzą z nalepszych szwajcarskich i japońskich manufaktur, mogą być automatyczne bądź kwarcowe, a cały produkt został objęty dwuletnią gwarancją producenta. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że w zegarkach Zeppelin Night Cruise zastosowano specjalną grubą powłokę SuperLuminova, którą pokryto indeksy oraz wskazówki. Jest to powłoka o charakterze luminescencyjnym, dzięki czemu łatwo i wygodnie można odczytywać dokładną godzinę nawet w środku nocy, gdy nie ma wokół oświetlenia. Powłoka ta w połączeniu z wysokiej jakości wodoszczelnością pozwala także na korzystanie z zegarka pod wodą.

Zegarków Zeppelin Night Cruise dla wymagających

Wszystkie oferowane tu modele są kwarcowe, a więc dla prawidłowego funkcjonowania wymagają użycia baterii, które stają się źródłem energii dla wskazówek zegarka. Ponadto każdy z produktów posiada praktyczny datownik (zarówno wskazujący jedynie dzień miesiąca, jak i bardziej rozbudowany), a niektóre również dodatkowy chronograf.

Dla kogo zegarek Zeppelin Night Cruise?

Zegarki Night Cruise – tak jak inne serie marki Zeppelin – to produkty kierowane przede wszystkim do miłośników lotnictwa. A tym, co najbardziej je wyróżnia i czyni oryginalnymi, jest wygrawerowany po spodniej części koperty miniaturowy model realnego sterowca. Tym sposobem oferowane tu produkty to strzał w dziesiątkę, jeśli szukamy niebanalnego, a jednocześnie praktycznego, prezentu dla mężczyzny niemal w każdym wieku.

Do każdego modelu zegarka marki Zeppelin dołączone jest praktyczne i eleganckie pudełko, instrukcja obsługi produktu oraz certyfikat oryginalności wraz z kartą gwarancyjną pozwalającą na korzystanie z wsparcia centralnego serwisu Zeppelin.