Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI SWATCH

ZEGARKI SWATCH

rozpoczęły swoją historię w latach 70-tych, kiedy rozpoczęły się prace nad stworzeniem kwarcowego zegarka, wykonanego z tworzywa, który z jednej strony posiadałyby cechy ekskluzywnych zegarków to jest: precyzja, dokładność działania, wodoszczelność, czy wstrząsoodporność, a z drugiej byłyby przystępne cenowo. Pierwsze modele zegarków Swatch produkowane były pod nazwami "Delirium Vulgare”, a później ”Popularis". Kilka lat później, w roku 1981, w jednej z nowojorskich agencji reklamowych powstała nazwa SWATCH, jako połączenie dwóch wyrazów "Swiss" (Szwajcaria)  oraz "Watch" (Zegarek). Sprzedaż zegarków Swatch rozpoczęła się w roku 1983 i w ciągu 12 miesięcy sprzedano ponad milion czasomierzy marki Swatch.

 

Firma Swatch dba cały czas o innowacyjne podejście do projektowania czasomierzy, przy ich produkcji  współpracuje z wieloma znanymi artystami i sportowcami takimi jak: Jeremy Scott, ivienne Westwood, Markus Linnenbrink, czy też Terje Haakonsen. Każdy zegarek Swatch to unikalne i wyjątkowe dzieło sztuki.

 

Głównymi liniami marki Swatch są zegarki z serii: Swatch Animal Collection, Swatch Lady Collection, Swatch Irony, Retrograde, Swatch Skin, Core Collection oraz Swatch Snowpass – dobrze rozpoznawane przez narciarzy, ponieważ można ich użwać jako elektronicznych karnatów narciarskich w wielu ośrodkach na całym świecie.


Jedną z najnowszych kolekcji, która odniosła duży sukces rynkowy na całym świecie jest New Gent Collection, która wyróżnia się intensywnymi kolorami, wspaniałą kompozycja kolorystyczną wskazówek i pasków oraz koperty oraz najwyższej jakości paskiem silikonowym o bardzo przyjemnej dla skóry powierzchni.

 

Nasz sklep internetowy z zegarkami Swatch – Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie damskie i męskie zegarki Swatch zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

Największy wybór zegarków SWATCH w Polsce ✔ Autoryzowany dystrybutor marki Swatch ✔ DOSTAWA GRATIS ★ Niskie ceny★

Nie znaleziono pasujących produktów.