| Model | SB02G100 |
|---|---|
| Marka | Swatch |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Hesalitowe |
| Szerokość koperty | 47.00 mm |
| Grubość koperty | 14.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy, Swiss Made |
| Rodzaj koperty | Tworzywo |
| Kolor koperty | Zielony |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Typ paska | Silikonowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Pasek - zapięcie | Sprzączka / Klamerka |
| Rodzaj | Męski / Damski |
| EAN | 7610522902459 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Zegarek Swatch Smash It Glowingly Green Chronograph SB02G100 to model Swiss Made z kolekcji SMASH IT, inspirowany zegarkiem Swatch LADY GOLDEN TAN z lat 80. Intensywna zielona kolorystyka, transparentna koperta z tworzywa pochodzenia biologicznego i silikonowy pasek tworzą lekki, wyrazisty projekt o letnim charakterze. Zielona tarcza z wielokolorowym nadrukiem została uzupełniona o czarno-żółte wskazówki godzinową i minutową, które świecą w ciemności, oraz żółtą wskazówkę sekundową chronografu. Chronograf pozwala mierzyć krótkie odcinki czasu, a matowe, transparentne elementy koperty, koronki, przycisków i paska podkreślają nowoczesny styl kolekcji. Za działanie zegarka odpowiada mechanizm kwarcowy Swiss Made. Tarczę chroni szkiełko hesalitowe. Wodoszczelność 30 m oznacza odporność na drobne zachlapania, np. podczas mycia rąk lub małego deszczu.
Aby kupić ten produkt na raty z PayU w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty PayU”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Zobacz kalkulator » Dowiedz się więcej »Aby kupić ten produkt na raty z Credit Agricole w zamówieniu wybierz metodę płatności „Raty Credit Agricole”. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony do wniosku ratalnego. Zaakceptowanie go nie powinno zająć więcej niż 15 minut.
Dowiedz się więcej »
Mam konto
Nie mam konta
Załóż konto
Administratorem Twoich danych osobowych będzie właściciel sklepu Zegarownia.pl - firma 57 Concepts Sp. z o.o. Sp. k. Al. Witosa 31, lok. 115, 00-710 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale korzystanie ze sklepu internetowego może okazać się nie w pełni możliwe. Masz prawo wglądu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania i usunięcia. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 10 lat.
Zapomniane hasło