Konkurs Najlepsza opinia Zegarownia
Konkurs na najlepszą opinię Zegarownia

KONKURS "Najlepsza opinia" - wygraj bon na następne zakupy!

Podoba Ci się zakupiony zegarek w naszym sklepie? Chcesz się podzielić opinią i zdjęciem i zgarnąć do 300 zł na kolejny zakup? Nic nie stoi na przeszkodzie! Weź udział w naszym konkursie na Najlepszą Opinię i wygraj jeden z trzech bonów do wykorzystania w sklepie Zegarownia.pl!

Podziel się opinią i zdjęciem zakupionego zegarka w naszym sklepie, zgłoś swoją opinię do konkursu i walcz o vouchery podarunkowe o wartości do 300 zł na zakupy kolejnych zegarków dla siebie lub kogoś bliskiego.

Raz w miesiącu wybieramy trzy najlepsze opinie i nagradzamy je voucherami: 300, 200 oraz 100 zł. Podejmiesz wyzwanie?

Jak wziąć udział w konkursie na najlepszą opinię?

Jak wziąć udział w konkursie?

    1. Zaloguj się na swoje konto klienta i znajdź zakupiony przez siebie produkt, przejdź do sekcji „Recenzje”, następnie wybierz „Dodaj opinię”.

    2. Wypełnij formularz z opinią, dodaj zdjęcie. Pamiętaj, że dodanie zdjęcia zwiększy Twoją szansę na wygraną!

    3. Abyśmy mogli rozpatrzeć Twoją opinię, zaznacz w formularzu opcję „Chcę wziąć udział w konkursie”, wpisz swój adres mailowy oraz zaakceptuj warunki konkursu. Następnie wyślij opinię.

Ogłoszenie wyników na najlepszą opinię

Ogłoszenie wyników

Spośród nadesłanych w danym tygodniu opinii – nasze eksperckie jury – wybierze 3 najciekawsze, najbardziej oryginalne opinie, oceniając kwestie merytoryczne opinii, a także styl i jakość nadesłanego zdjęcia.

Autorzy trzech pierwszych miejsc otrzymają od nas kolejno nagrody w postaci e-voucherów o wartości: 300 zł = I miejsce; 200 zł = II miejsce; 100 zł = III miejsce.

Wskazówki i porady konkurs Zegarownia

Wskazówki i porady

  • możesz dodać więcej niż jedną opinię do produktu, ale rozpatrzone zostaną wyłącznie opinie unikalne – duplikaty lub treści podobne system oznaczy jako duplikat i je usunie;
  • zdjęcie produktu prezentuj w naturalnym środowisku i świetle, na ręce lub wybranym przez siebie miejscu – nie przerabiaj zdjęć, jeśli to nie jest konieczne;
  • nie twórz galerii zdjęć, kolaży i grafik z podpisami – jeśli chcesz dodać kilka zdjęć produktu do opinii, dodaj je w oddzielnej nowej opinii do produktu;
  • nie używaj treści generowanych przez AI do tworzenia opinii w konkursie – nasz system to wykryje i usunie treść generowaną przez boty.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z naszym sklepem pod adresem [email protected].


Regulamin konkursu "Najlepsza Opinia"

Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz pod poniższym linkiem