Amerykańska tradycja zegarmistrzowska trwająca już od 1982 roku lat to właśnie Ingersoll. Oprócz dużego doświadczenia produkcyjnego marka wyróżnia się na również wyjątkowymi projektami, które ucieleśniają styl i kulturę USA. Wyjątkowe zdobnictwa tarcz oraz dobór solidnych materiałów powodują, że marka niezmiennie od 120 lat przyciąga nowych klientów i wciąż się rozwija mimo wielu sukcesów na koncie.

czytaj dalej

Zegarki Ingersoll

(4)

Popularność
  1. -41%
    Zegarek męski Ingersoll The Orville Skeleton Automatic Zegarek męski Ingersoll The Orville Skeleton Automatic
    Darmowa dostawa 24h
    2 290,00 zł 1 350,00 zł

    Ingersoll The Orville Skeleton Automatic I09303

    Darmowa dostawa 24h
  2. -42%
    Zegarek męski Ingersoll The Shelby Open Heart Automatic Zegarek męski Ingersoll The Shelby Open Heart Automatic
    Darmowa dostawa 24h
    1 990,00 zł 1 150,00 zł

    Ingersoll The Shelby Open Heart Automatic I10901

    Darmowa dostawa 24h
  3. -36%
    Zegarek męski Ingersoll The Orville Skeleton Automatic Zegarek męski Ingersoll The Orville Skeleton Automatic
    Darmowa dostawa 24h
    1 990,00 zł 1 270,00 zł

    Ingersoll The Orville Skeleton Automatic I09306

    Darmowa dostawa 24h
  4. -42%
    Zegarek męski Ingersoll The Trenton Zegarek męski Ingersoll The Trenton
    Darmowa dostawa 24h
    1 990,00 zł 1 150,00 zł

    Ingersoll The Trenton I03502

    Darmowa dostawa 24h
Popularność

Amerykańskie zegarki Ingersoll funkcjonuje od 120 lat na rynku zegarków. Markę założyli bracia Robert i Charles Ingersoll, którzy rozpoczęli produkcję w 1892 roku w Stanach Zjednoczonych. Dzięki rewolucji Henry'ego Forda i wprowadzeniu taśmy produkcyjnej, zegarki Ingersoll mogły być tworzone w bardzo szybki sposób, co zmniejszyło ich cenę i sprawiło, że każdy amerykanin mógł sobie na nie pozwolić.

Przełomowa działalność marki Ingersoll

W swojej bogatej historii zegarki Ingersoll nosiły takie osobistości, jak: prezydent USA Theodore Roosevelt, znany amerykański aktor James Dean, pisarz Mark Twain czy „twórca elektryczności i żarówki” Thomas Edison. W 1933 roku Ingersoll jako pierwszy współpracował z Waltem Disneyem tworząc na specjalne zamówienie zegarek z myszką Miki – model ten obecnie jest mocno poszukiwany przez pasjonatów ‘historycznych’ czasomierzy, które mocno zaznaczyły się w historii amerykańskiego zegarmistrzostwa. Ingersoll, również jako pierwszy w historii stworzył zegarek z podświetlaną tarczą tzw "RADIOLITE".

Zegarki Ingersoll w nowoczesnym wydaniu

Dziś najnowsze modele są projektowane przez uznanych europejskich designerów, którzy pracują w niemieckiej miejscowości Bhull. Do tworzenia zegarków używane są najwyższej jakości materiały, a perfekcyjne mechanizmy dają poczucie bezpieczeństwa i niezawodności.

Wyjątkowe modele zegarków Ingersoll

Zegarki są przede wszystkim cenione za swoje piękno i niepowtarzalność. Posiadanie Ingersolla to fakt nieprzeciętnej osobowości i wyjątkowego gustu właściciela.

W 2012 roku fabryka obchodziła swoje 120 urodziny. Na tę okazję zostały stworzone specjalne zegarki posiadające na tarczy napis „120th Anniversary”. Kolekcja przyciągnęła tysiące osób, które znając bogatą historię tej amerykańskiej marki są dumni nosząc tak wyjątkowy czasomierz.

Oficjalny Sprzedawca Ingersoll - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Nasz sklep internetowy z zegarkami Ingersoll  – Zegarownia.pl jest autoryzowanym sprzedawcą marki. Wszystkie damskie i męskie zegarki Ingersoll zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

Ingersoll - zegarki w Warszawie

Zobacz, jak na Twoim nadgarstku prezentuje się Ingersoll. Sklep w Warszawie oferuje szeroki asortyment i mnogość modeli, dzięki czemu znajdziesz zegarek, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Nasz sklep z zegarkami Ingersoll w Warszawie to najlepszy wybór - nie czekaj i odwiedź nas na Alei Wincentego Witosa 31.