Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

Opinie i informacje o sklepie Zegarownia.pl

Nagrody i opinie

Zegarownia od 10 lat jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich sklepów internetowych w branży zegarków i biżuterii.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy sklep internetowy, w którym Klient jest najważniejszy. Naszą ambicją jest tworzenie nowoczesnego sklepu nie tylko w oparciu o produkty, ale przede wszystkim w oparciu o perfekcyjną obsługę. 

 

Dążymy do tego, aby dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań prezentacji zegarków wybranie odpowiedniego zegarka było jak najłatwiejsze, a otrzymany zegarek dokładnie odpowiadał temu wybranemu na naszej stronie.

 

 

 

Portal Opineo.pl wyróżnia nas juz trzeci rok z rzędu. Jest to szczególne wyróżenienie dla nas ponieważ portal działa w oparciu o niezależne opinie Klientów. Średnia powyżej 9.5/10 z blisko 3 tysięcy opinii cieszy nas i motywuje do dalszego działania !

 

 

  


 
Ceneo.pl - to jeden z najwięszych opiniotwórczy portali w Polsce. W 2016 roku otrzymaliśmy wyróżnienie wysokiej jakości obsługi Klientów naszego sklepu. Prawie 99% pozytywnych ocen z ponad 5 tysięcy niezależnych opinii to wynik, którym może poszczycić się niewiele e-sklepów. Cieszymy się, że tak wielu Klientów jest zadowolonych z jakości obsługi, szybkiej dostawy oraz oferowanych cen i produktów.

 

 

 

Certyfikat Rzetelna Firma to potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu Zegarownia.pl. Uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawalny na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma. Nasz sklep uczestniczy w programie nieprzerwanie od 2014 roku.

 

 

W 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni  przez magazyn Puls Biznesu w rankingu "Gazele Biznesu". Wyróżnienie kierowane jest do najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Nasza firma wyróżniła się pod względem sprzedaży oraz wzrostu przychodów na tle regionu i kraju!