Nagrody i opinie

Nagrody i opinie

Zegarownia od 10 lat jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich sklepów internetowych w branży zegarków i biżuterii.

Klient jest najważniejszy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy sklep internetowy, w którym Klient jest najważniejszy. Naszą ambicją jest tworzenie nowoczesnego sklepu nie tylko w oparciu o produkty, ale przede wszystkim w oparciu o perfekcyjną obsługę.

Odpowiednia prezentacja produktu

Dążymy do tego, aby dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań prezentacji zegarków wybranie odpowiedniego zegarka było jak najłatwiejsze, a otrzymany zegarek dokładnie odpowiadał temu wybranemu na naszej stronie.

OPiNEO.pl

Portal Opineo.pl wyróżnia nas już trzeci rok z rzędu. Jest to szczególne wyróżenienie dla nas ponieważ portal działa w oparciu o niezależne opinie Klientów. Średnia powyżej 4.9/5 z niemalże 5 tysięcy opinii cieszy nas i motywuje do dalszego działania!
Zegarownia.pl na opineo.pl »

CENEO.pl

Ceneo.pl - to jeden z najwięszych opiniotwórczy portali w Polsce. W 2016 roku otrzymaliśmy wyróżnienie wysokiej jakości obsługi Klientów naszego sklepu. Prawie 99% pozytywnych ocen z ponad 5 tysięcy niezależnych opinii to wynik, którym może poszczycić się niewiele e-sklepów. Z kolei w 2018 roku zajęliśmy 2 miejsce w kategorii "Moda i Dodatki" na podstawie opinii zaufanych Klientnów. Cieszymy się, że tak wiele osób jest zadowolonych z jakości obsługi, szybkiej dostawy oraz oferowanych cen i produktów.
Zegarownia.pl na ceneo.pl »

Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelna Firma to potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu Zegarownia.pl. Uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawalny na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma. Nasz sklep uczestniczy w programie nieprzerwanie od 2014 roku.
Zegarownia.pl na rzetelnafirma.pl »

Gazele Biznesu

W 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn Puls Biznesu w rankingu „Gazele Biznesu”. Wyróżnienie kierowane jest do najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Nasza firma wyróżniła się pod względem sprzedaży oraz wzrostu przychodów na tle regionu i kraju!