Nagrody i opinie

Nagrody i opinie

Zegarownia od 10 lat jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich sklepów internetowych w branży zegarków i biżuterii.

Klient jest najważniejszy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy sklep internetowy, w którym Klient jest najważniejszy. Naszą ambicją jest tworzenie nowoczesnego sklepu nie tylko w oparciu o produkty, ale przede wszystkim w oparciu o perfekcyjną obsługę.

Odpowiednia prezentacja produktu

Dążymy do tego, aby dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań prezentacji zegarków wybranie odpowiedniego zegarka było jak najłatwiejsze, a otrzymany zegarek dokładnie odpowiadał temu wybranemu na naszej stronie.

CENEO.pl

Ceneo.pl - to jeden z największych opiniotwórczy portali w Polsce. W 2020 roku zajęliśmy 1 miejsce spośród wszystkich sklepów w kategorii "Moda i Dodatki" na podstawie opinii zaufanych Klientów. Tym samym udało nam się powtórzyć osiągnięcie z 2019 roku. Prawie 99% pozytywnych ocen z ponad 53 tysięcy niezależnych opinii to wynik, którym może poszczycić się niewiele e-sklepów. Cieszymy się, że tak wiele osób jest zadowolonych z jakości obsługi, szybkiej dostawy oraz oferowanych cen i produktów.
Zegarownia.pl na ceneo.pl »

OPiNEO.pl

Portal Opineo.pl wyróżnia nas już czwarty rok z rzędu. Jest to szczególne wyróżnienie dla nas ponieważ portal działa w oparciu o niezależne opinie Klientów. Otrzymanie niemal 100% pozytywnych opinii z puli ponad 12 tysięcy cieszy nas i motywuje do dalszego działania!
Zegarownia.pl na opineo.pl »

Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelna Firma to potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu Zegarownia.pl. Uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawalny na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma. Nasz sklep uczestniczy w programie nieprzerwanie od 2014 roku.
Zegarownia.pl na rzetelnafirma.pl »

Gazele Biznesu

W 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn Puls Biznesu w rankingu „Gazele Biznesu”. Wyróżnienie kierowane jest do najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Nasza firma wyróżniła się pod względem sprzedaży oraz wzrostu przychodów na tle regionu i kraju!