Nagrody i opinie Zegarownia

Nagrody, wyróżnienia i opinie o Zegarownia.pl

Zegarownia od 10 lat jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich sklepów internetowych w branży zegarków i biżuterii.

Klient jest najważniejszy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyliśmy sklep internetowy, w którym Klient jest najważniejszy. Naszą ambicją jest tworzenie nowoczesnego sklepu nie tylko w oparciu o produkty, ale przede wszystkim w oparciu o perfekcyjną obsługę.

Odpowiednia prezentacja produktu

Dążymy do tego, aby dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań prezentacji zegarków wybranie odpowiedniego zegarka było jak najłatwiejsze, a otrzymany zegarek dokładnie odpowiadał temu wybranemu na naszej stronie.

CENEO.pl

CENEO.pl

Ceneo.pl - to jeden z największych opiniotwórczy portali w Polsce. W 2020 roku zajęliśmy 1 miejsce spośród wszystkich sklepów w kategorii „Moda i Dodatki”. Tym samym udało nam się powtórzyć osiągnięcie z 2019 roku. Prawie 99% pozytywnych ocen z ponad 30 tysięcy niezależnych opinii naszych Klientów to wynik, którym może poszczycić się niewiele e-sklepów. Cieszymy się, że tak wiele osób jest zadowolonych z jakości naszych usług.
Zegarownia.pl na ceneo.pl »

Opineo.pl

Portal Opineo.pl wyróżnia nas już piąty rok z rzędu. Nasz sklep zdobył 1. miejsce w kategorii "Zegarki i biżuteria" w prestiżowym zestawieniu Ranking Sklepów Internetowych 2021. Jest to szczególne wyróżnienie dla nas, ponieważ portal działa w oparciu o niezależne opinie Klientów. Średnia powyżej 4.95/5 z blisko 15 tysiącami opinii cieszy nas i motywuje do dalszego działania!
Zegarownia.pl na opineo.pl »

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma

Certyfikat Rzetelna Firma to potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu Zegarownia.pl. Uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawalny na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma. Nasz sklep uczestniczy w programie nieprzerwanie od 2014 roku.
Zegarownia.pl na rzetelnafirma.pl »

Gazele Biznesu

Gazele Biznesu

W 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn Puls Biznesu w rankingu „Gazele Biznesu”. Wyróżnienie kierowane jest do najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw, które działają w sposób transparentny. Nasza firma wyróżniła się pod względem sprzedaży oraz wzrostu przychodów na tle regionu i kraju!