Gdzie kupić zegarek na raty?

Porady

Gdzie kupić zegarek na raty?

Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.

23 lutego 2019

Zakupy w internecie to nie tylko szybkie płatności z wykorzystaniem wygodnych bramek płatniczych, ale także możliwość alternatywnego finansowania zakupów. Zastanawiasz się, gdzie kupić zegarek na raty? W sklepie Zegarowniapl masz do wyboru dwie formy zakupu zegarków na raty. Poznajmy je bliżej!

Zegarek na raty online 

Możliwość złożenia wniosku ratalnego na zakup zegarka przez internet jest bardzo chwaloną formą wśród klientów naszego sklepu. Na jej popularność składają się: 

  • prostota usługi - wystarczy uważnie wypełnić formularze udostępniane na końcu procesu zakupu produktu
  • przejrzystość - wszystkie punkty dotyczące wniosku ratalnego są wyjaśnione na ekranie, a jeśli nie, to banki udostępniają bogate poradniki, wyjaśniające wszystkie kwestie
  • wygoda - wniosek ratalny można wypełnić w dogodnym miejscu i czasie, np. pijąc herbatę wieczorem w towarzystwie ulubionego serialu 
  • bezpieczeństwo - wszystkie formularze ratalne są generowane przez banki, które je obsługują, dlatego masz pewność, że Twoje dane są bezpieczne; ponadto w każdym momencie możesz zrezygnować z rat, co nie będzie się wiązało z koniecznością zakupu - Twoje zamówienie zostanie anulowane. 

 

Zegarek na raty 0%

Za sprawą korzystnych warunków naszych pośredników, udostępniamy naszym klientom atrakcyjne finansowanie zakupu zegarka lub biżuterii w postaci rat 0%. 

W przypadku rat 0% PayU już przy zakupie od 300 zł masz możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków, w których kwota spłaty podzielona jest na 3,5,6 lub 10 rat z oprocentowaniem 0% i bez dodatkowych kosztów. 

Natomiast raty Credite Agricole umożliwiają skorzystanie z rat 0% w podziale na 6 równych rat miesięcznych. Tutaj również warunkiem jest zakup za minimum 300 zł (maksymalnie do 20 000 zł) oraz oczywiście pozytywna weryfikacja wniosku ratalnego, która daje podstawę do uruchomienia kredytu konsumenckiego. 

Zegarki na raty - Warszawa 

Mieszkasz w Warszawie i chcesz odebrać zegarek zakupiony online na raty osobiście w naszym salonie? Nie ma żadnego problemu! Zegarki na raty traktowane są jak każde inne zamówienie w naszym sklepie. My jesteśmy beneficjentem kredytu, który Ty jako klient, zaciągasz w banku chcąc zakupić w naszym sklepie, dlatego bardzo ważne jest, aby produkt, który trafia do Ciebie, spełniał Twoje oczekiwania. 

Jeśli masz pytania odnośnie zakupu zegarka na raty zapraszamy do kontaktu online z naszymi konsultantami lub do salonu stacjonarnego w Warszawie, w Galerii Panorama przy Al. Witosa 31 lokal 108. 

Zobacz także:

Raty PayU »  Raty Credit Agricole »


Agata Kucińska

Obok kolekcjonowania damskich eleganckich zegarków oraz biżuterii (i pisania o nich), prowadzi swoją firmę doradczą. Pogodny charakter, który zawsze służy radą i pomocą. Prywatnie mama i miłośniczka przyrządzania pysznych sushi.