O marce Bonore Zegarownia

BONORE. Diamonds. Naturally.

Bonore to nowoczesna marka z modną kruszcową biżuterią złotą i srebrną, z diamentami i kamieniami szlachetnymi, która oferuje szeroki wybór damskiej biżuterii.

 

Bonore dużą uwagę kładzie na jakość, dlatego oferuje produkty wykonane z certyfikowanego złota próby 585, srebra próby 925 oraz wysokogatunkowej stali szlachetnej. Projektowanie oraz produkcja pierścionków, bransoletek i kolczyków Bonore odbywa się w Polsce, a surowce pochodzą ze sprawdzonych, światowych giełd metali szlachetnych. Produkty zawierające diamenty, posiadają stosowne certyfikaty poświadczające wagę, kolor, czystość, szlif, a także pochodzenie.

Misją marki jest tworzenie pięknej kruszcowej biżuterii z naturalnymi kamieniami szlachetnymi najwyższej jakości w korzystnej cenie. Claim marki: „Diamonds. Naturally.” stanowi zapewnienie, że w kolekcjach wiodących Bonore, stosujemy wyłącznie naturalnie wytworzone diamenty – niebędące wynikiem produkcji laboratoryjnej.

Kolekcja Midnight - w pogoni za marzeniami

Kolekcja Midnight obejmuje wyjątkowe elementy, motywy. Odzwierciedla niezmienny wdzięk i elegancję, łączy klasykę z nowoczesnością. Midnight to linia projektów, która wykorzystuje urok i blask kryształów, aby stworzyć wyjątkowe i olśniewające dzieła sztuki.

 
 

Dlaczego warto wybrać Bonore.pl?
Nasze filary zaufania

 
bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo zakupów

Gwarantujemy bezpieczne zakupy ze sprawdzonymi metodami płatności oraz dostawami do rąk lub punktów odbioru.

certyfikowane-produkty

Certyfikowane produkty

Wszystkie produkty Bonore posiadają stosowny certyfikat potwierdzający autentyczność i parametry użytych kamieni oraz próby złota.

naturalne-diamenty

Naturalne diamenty

W produktach Bonore znajdziesz naturalne diamentów, wydobywane w certyfikowanych kopalniach - nie stosujemy syntetycznych diamentów.

modne-wzory

Ponadczasowe i modne wzory

Każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno klasyczne, ponadczasowe wzory, jak i nowoczesne, modne projekty biżuterii.