Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

Darmowy zwrot, lub wymiana zakupionego towaru w ciągu 100 dni

Darmowa dostawa i zwrot w ciągu 100 dni sklep Zegarownia.pl najlepsze zegarki

 

Dla Państwa wygody udostępniamy możliwość darmowego zwrotu kurierem zamówionego towaru w ciągu 100 dni, w którym możecie Państwo zwrócić lub wymienić zakupiony zegarek. Prosimy o wysłanie wiadomości na adres: zwrot@zegarownia.pl w celu otrzymania instrukcji zwrotu.

 

Jako jedyny z nielicznych sklepów internetowych, Zegarownia.pl wydłuża ustawowy okres z 14 do 100 dni, w którym możecie Państwo zwrócić lub wymienić zakupiony produkt i jednocześnie gwarantuje DARMOWY ZWROT, lub wymianę zegarka kurierem w ciągu 100dni. Wszystko po to, abyśmy mieli pewność, że będą Państwo w pełni zadowoleni z zakupionego u nas zegarka.

 

Odsyłany produkt wraz z formularzem zwrotu/ wymiany należy przesłać na adres naszego sklepu postępując zgodnie z informacjami przesłanymi mailem. Pieniądze za odesłany zegarek, zwracamy do Państwa tą samą formą płatności, bądź przelewem na wskazane konto bankowe, po otrzymaniu zegarka.

 

 

WARUNKI WYMIANY, LUB ZWROTU TOWARU

W celu dokonania zwrotu, lub wymiany towaru prosimy o wysłanie wiadomości na adres: zwrot@zegarownia.pl w celu otrzymania instrukcji zwrotu.

 

Zwracany, lub wymieniany produkt prosimy odsyłać na adres sklepu stacjonarnego:

Zegarownia
C.H. Panorama
Al. Witosa 31, lok 115
00-710 Warszawa
 
 

-------------------------------

Oświadczenie dotyczące wymiany towaru może zostać złożone na formularzu dostępnym w poniższym linku:

FORMULARZ

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego, na formularzu dostępnym w poniższym linku:

FORMULARZ

lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.