Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

Darmowy zwrot, lub wymiana zakupionego towaru w ciągu 100 dni

Darmowa dostawa i zwrot w ciągu 100 dni sklep Zegarownia.pl najlepsze zegarki

 

Dla Państwa wygody udostępniamy możliwość darmowego zwrotu kurierem zamówionego towaru w ciągu 100 dni, w którym możecie Państwo zwrócić lub wymienić zakupiony zegarek. Prosimy o wysłanie wiadomości na adres: zwrot@zegarownia.pl w celu otrzymania instrukcji zwrotu.

 

Jako jedyny z nielicznych sklepów internetowych, Zegarownia.pl wydłuża ustawowy okres z 14 do 100 dni, w którym możecie Państwo zwrócić lub wymienić zakupiony produkt i jednocześnie gwarantuje DARMOWY ZWROT, lub wymianę zegarka kurierem w ciągu 100dni. Wszystko po to, abyśmy mieli pewność, że będą Państwo w pełni zadowoleni z zakupionego u nas zegarka.

 

Odsyłany produkt wraz z formularzem zwrotu/ wymiany należy przesłać na adres naszego sklepu postępując zgodnie z informacjami przesłanymi mailem. Pieniądze za odesłany zegarek, zwracamy do Państwa tą samą formą płatności, bądź przelewem na wskazane konto bankowe, po otrzymaniu zegarka.

 

 

WARUNKI WYMIANY, LUB ZWROTU TOWARU

Aby zwrócić zegarek prosimy o zapoznanie się z instrukcją darmowego zwrotu lub wymiany, który znajdziecie Państwo tutaj -> TUTAJ <-

W sprawie ewentualnych pytań prosimy o kontakt : sklep@zegarownia.pl

 

Zwracany, lub wymieniany produkt prosimy odsyłać na adres sklepu stacjonarnego:

Zegarownia
C.H. Panorama
Al. Witosa 31, lok 115
00-710 Warszawa
 
 

-------------------------------

Oświadczenie dotyczące wymiany towaru może zostać złożone na formularzu dostępnym w poniższym linku:

FORMULARZ

 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego, na formularzu dostępnym w poniższym linku:

FORMULARZ

lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.