Lotus to marka tworząca zegarki, które w bardzo szybkim tempie stały się bestsellerami na wielu rynkach europejskich. Dlaczego marka Lotus zyskała sobie taką popularność i czym może nas zaskoczyć?

czytaj dalej

Zegarki Męskie Lotus

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Lotus, należąca do Festina Group, za swój cel obrała tworzenie zegarków doskonałej jakości, które jednocześnie będą cechowały sobie ponadczasowym designem. Będą one zatem ozdabiać nadgarstek jego właściciela. Są to zegarki, które w bardzo szybkim tempie stały się bestsellerami na wielu rynkach europejskich. Dlaczego marka Lotus zyskała sobie taką popularność?

Zegarki Lotus - historia działalności

Marka Lotus powstała w 1982 roku. Jest to ważny moment tuż po rewolucji kwarcowej. Zegarki z takim napędem zyskały bardzo szybko dużą popularność, ponieważ są dokładniejsze w pomiarze czasu, odporniejsze oraz przystępniejsze cenowo, od tych klasycznych z ręcznym naciągiem. Nie powinno nas zatem dziwić, że zegarki marki Lotus zyskały wielu wiernych klientów, którzy korzystają z ich usług do dziś zwłaszcza w Szwajcarii, Niemczech, Polsce, czy Czechach, w których są hitami sprzedażowymi.

Zegarek Lotus dla niego

Spośród produktów marki Lotus dla mężczyzn można wyróżnić dwie zasadnicze serie - elegancką oraz sportową. Serie eleganckie to idealna propozycja do wykorzystania w trakcie wizytowego wydarzenia. W produkcji tych modeli zaproponowano klasyczne kolory, które nierzadko posiadają kolorystyczne akcenty oraz chronograf, który nadaje gustowny, ale nowoczesny odbiór.

Serie sportowe to przede wszystkim idealny dobór elementów, z którego zrobiony jest zegarek, by ten działał doskonale nawet w najbardziej zmiennych okolicznościach. Tarcza zegarka jest bardzo odporna i zapewniają dobrą czytelność wskazywanej godziny. Niezależnie od modelu na jaki się zdecydujemy, zawsze dominować w nim będzie nowoczesnym designem.

Sklep z zegarkami Lotus w Warszawie

Zakup zegarka marki Lotus będzie najlepszą Twoją decyzją. Wybierz model pasujący do Twojego indywidualnego stylu i ciesz się jego jakością przez wiele lat. Zegarki Lotus – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!