Producenci zegarków Lotus doskonale znają rynek i potrzeby klientów. Oferta marki to nie tylko modele o eleganckim charakterze, ale także urządzenia, które cechuje praktyczne wyposażenie i precyzyjny chód. Zaprojektowane z myślą zarówno o mężczyznach, jak i kobietach wyróżniają się casualowym designem i świetnie sprawdzają się na co dzień.

czytaj dalej

Zegarki Lotus

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Lotus zasłynęła w świecie jako producent jednych z ciekawszych serii zegarków casualowych, które od lat podbijają rynki europejskie. Dlaczego warto je wybrać?

Początki zegarków Lotus

Marka Lotus powstała w latach osiemdziesiątych, tuż po kwarcowej rewolucji – wówczas zegarki kwarcowe zdominowały rynek, powodując zapaść marek opierających się wyłącznie na mechanizmach z ręcznym lub automatycznym naciągiem. Okazało się, że zegarki kwarcowe są bardziej precyzyjne, tańsze i odporniejsze na czynniki zewnętrzne, a przy tym, dzięki baterii, mogą działać wiele miesięcy bez konieczności ładowania. Zegarki Lotus doskonale wstrzeliły się w rosnący trend – kwarcowe modele tych zegarków to absolutna konieczność dla każdego, kto potrzebuje wydajnego i świetnie zaprojektowanego zegarka.

Dlaczego wybrać zegarek Lotus?

Męskie modele zegarków Lotus dzielą się na dwie zasadnicze kategorie – sportowe i te nastawione na elegancję. W obu przypadkach ich design dominuje wśród współczesnych projektów zegarków – sportowe modele wyróżniają się perfekcyjną czytelnością, a dzięki pogrubionym bezelom nie tylko gwarantują zwiększoną odporność, ale także nawiązują do najbardziej legendarnych sportowych modeli. Bardziej eleganckie serie zegarków męskich Lotus są z kolei świetnymi pomysłami na dodatek do stroju wyjściowego – estetycznie zaprojektowane tarcze, nierzadko wyposażone w chronograf, razem z tarczą często kontrastujący kolorystycznie z resztą zegarka.

Nie czekaj – zamów zegarki Lotus jeszcze dziś i sprawdź ich niepodważalną jakość i dokładność! Zamów już teraz!

Oficjalny Sprzedawca Lotus - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki Lotus jakie znajdziesz w naszym sklepie pochodzą wyłącznie z autoryzowanej dystrybucji, co jest gwarancją ich oryginalności i wysokiej jakości. Wybieraj jedynie zegarki pochodzące od certyfikowanego sprzedawcy.

Lotus zegarki w Warszawie

Zobacz, czym jeszcze zaskakuje marka Lotus. Sklep w Warszawie oferuje szeroki asortyment i mnogość modeli, dzięki czemu znajdziesz zegarek, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Nasz sklep z zegarkami Lotus w Warszawie to najlepszy wybór - nie czekaj i odwiedź nas na Alei Wincentego Witosa 31.