Xicorr to polska manufaktura zegarków, która od 2012 roku tworzy intrygujące zegarki z nawiązaniami do polskiej motoryzacji. Jej nazwa to modyfikacja wyrazu „sikor” - używanego na warszawskiej Pradze potocznego słowa, oznaczającego po prostu zegarek. Xicorr tworzy zegarki mechaniczne i automatyczne, czerpiąc z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, nadając im wyrafinowany styl nawiązujący do klasyków z fabryki FSO.

czytaj dalej

Zegarki Xicorr

(10)

Popularność
 1. Zegarek męski Xicorr spark SanD Zegarek męski Xicorr spark SanD
  Darmowa dostawa 24H
  1 599,00 zł

  Xicorr spark SanD X0705

  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Xicorr spark WHite Zegarek męski Xicorr spark WHite
  Darmowa dostawa 24H
  1 599,00 zł

  Xicorr spark WHite X0711

  Darmowa dostawa 24H
 3. Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKg Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKg
  Darmowa dostawa 24H
  1 599,00 zł

  Xicorr MISTRAL BKg X0604

  Darmowa dostawa 24H
 4. Zegarek męski Xicorr MISTRAL BX Zegarek męski Xicorr MISTRAL BX
  Darmowa dostawa 24H
  1 599,00 zł

  Xicorr MISTRAL BX X0621

  Darmowa dostawa 24H
 5. Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKy Zegarek męski Xicorr MISTRAL BKy
  Darmowa dostawa 24H
  1 599,00 zł

  Xicorr MISTRAL BKy X0603

  Darmowa dostawa 24H
 6. Zegarek męski Xicorr 200 Automatic Zegarek męski Xicorr 200 Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  1 499,00 zł

  Xicorr 200 Automatic X0208

  Darmowa dostawa 24H
 7. Zegarek męski Xicorr 200 Automatic Zegarek męski Xicorr 200 Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  1 399,00 zł

  Xicorr 200 Automatic X0207

  Darmowa dostawa 24H
 8. Zegarek męski Xicorr 200 Automatic Zegarek męski Xicorr 200 Automatic
  Darmowa dostawa 24H
  1 399,00 zł

  Xicorr 200 Automatic X0206

  Darmowa dostawa 24H
Popularność

Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy co dzień składają zegarki Xicorr, dbając o każdy detal. Celem Xicorr jest to, by w przyszłości większość elementów była kupowana u lokalnych dystrybutorów lub produkowana samodzielnie przez manufakturę. Kolejnym wyzwaniem, które stawia sobie marka, jest zmontowanie własnego oryginalnego mechanizmu do zegarka.

Zegarki Xicorr - kolekcje inspirowane polską motoryzacją

Jedną z cech charakterystycznych marki Xicorr jest jej zainteresowanie motoryzacją, które doprowadziło do stworzenia kilku kolekcji inspirowanych polskimi samochodami. Szczególne uznanie zdobyła seria M20, nawiązująca swym wyglądem do auta FSO Warszawa M20 - należące do niej, dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, modele bardzo szybko stały się bestsellerami. Zostały docenione m.in. na Łódź Design Festival w 2013 roku, gdzie wyróżniono je wśród innych polskich produktów nagrodą must!have. Każdy z nich posiada koronkę w kształcie opony, tarczę ozdobioną śrubkami i wyjątkowy datownik w formie licznika kilometrów.

W asortymencie marki znajdują się też następujące linie: 200, Syrena Sport i MISTRAL - zaprojektowane, by swym designem przypominać o takich samochodach, jak Warszawa 200 (M20.57), Syrena Sport i Polonez MISTRAL. Warto również wspomnieć o kolekcji F125p Akropolis. W przeprowadzonym na Facebooku konkursie na projekt zegarka inspirowanego Polskim Fiatem 125p zwyciężył projekt nawiązujący do Fiata Akropolis. Później powstała jeszcze edycja limitowana tego modelu - będąca upamiętnieniem 45 rocznicy 20. Rajdu Akropolu.

Zegarek Xicorr dla nurków

W ofercie zegarków Xicorr znajduje się również Garfish - zegarek dla nurków. Jego nazwa została zaczerpnięta od nazwy ryby belony (Garfish) żyjącej w Morzu Bałtyckim oraz Oceanie Atlantyckim. Model ten ma duże wymiary, charakteryzuje się niezwykle wysoką wodoszczelnością (aż 1000 m/100 ATM), a swoim wyglądem przypomina Xicorr Circle - sportowy zegarek, będący jednym z pierwszych produktów wypuszczonych na rynek przez markę.

Zegarek Xicorr Garfish posiada wyraźne indeksy i wskazówki oraz przydatny datownik. Tarczę urządzenia przykryto szkłem szafirowym z antyrefleksem. Wybierając ten model, możesz być pewien, że niestraszne mu podwodne wyprawy nawet na największe głębokości.

Sklep z zegarkami Xicorr w Warszawie

Wysoka jakość użytych materiałów, precyzja wykonania i oryginalny wygląd sprawiają, że zegarki Xicorr cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Szukasz zegarka, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i posłuży Ci przez wiele kolejnych lat? Odwiedź nasz sklep internetowy lub sklep z zegarkami Xicorr w Warszawie i zakup swój wymarzony model.

Oficjalny Sprzedawca Xicorr - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór zegarków Xicorr, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowana!