Smartbandy i opaski sportowe to lekkie i wygodne inteligentne urządzenia, które dzięki wbudowanym sensorom potrafią monitorować naszą aktywność fizyczną oraz przesyłać zebrane dane do smartfona dzięki łączności Bluetooth. Bardziej zaawansowane modele opasek smartband potrafią również wysyłać powiadomienia ze smartfona o nadchodzącej wiadomości czy połączeniu telefonicznym. W okresach mniejszej aktywności przypominają o konieczności wykonania ćwiczenia lub spaceru.

czytaj dalej

Smartbandy - Opaski Sportowe

(13)

Popularność
 1. Smartwatch damski Huawei Band 6 Smartwatch damski Huawei Band 6
  Darmowa dostawa 24H
  249,00 zł

  Huawei Band 6 55026638

  Darmowa dostawa 24H
 2. Idealne do ćwiczeń!
 3. -15%
 4. -15%
 5. Zegarek Huawei Band 4 Zegarek Huawei Band 4
  Darmowa dostawa 24H
  199,00 zł

  Huawei Band 4 55024461

  Darmowa dostawa 24H
 6. -20%
 7. -53%
 8. Smartwatch Rubicon RNCE59 Smartwatch Rubicon RNCE59
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
  99,00 zł

  Rubicon RNCE59 SMARUB078

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
 9. Smartwatch Rubicon RNCE59 Smartwatch Rubicon RNCE59
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
  99,00 zł

  Rubicon RNCE59 SMARUB076

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
 10. Smartwatch Rubicon RNCE59 Smartwatch Rubicon RNCE59
  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
  99,00 zł

  Rubicon RNCE59 SMARUB074

  Darmowa dostawa
  najpóźniej za 3 dni
Popularność

Smartband to mały dodatek o dużym potencjale. Minimalistyczny design oraz doskonała funkcjonalność powoduje, że jest to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji. Jeśli zatem smartwatch jest dla ciebie zbyt dużym dodatkiem, zainteresuj się szeroką ofertą smartbandów. Urządzenia tego typu to świetny dodatek dla każdej aktywnej osoby.

Co to jest smartband?

Smartband to małe urządzenie o dużej funkcjonalności. Najbardziej podstawową funkcją opaskami fitness jest liczenie kroków, monitorowanie pokonywanego dystansu oraz liczenie utraconych kalorii. Są to podstawowe funkcje tego urządzenia, jednak w naszym sklepie znajdują się modele zawierające wiele więcej funkcji, niż te podstawowe. Jakie marki produkują smartbandy?

Opaski sportowe - mały, codzienny asystent

Nie każdy z nas lubi nosić na swoim nadgarstku dużych zegarków smartwatch z wieloma funkcjami. Konstruktorzy wielu marek wyszli zatem naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów tworząc wyjątkowe opaski sportowe. Są to niepozorne urządzenia, dzięki którym jesteś w stanie sprawdzić swoje codzienne aktywności. Do funkcji tych smart zegarków należy liczenie kroków, pomiaru tętna, czy możliwość wyświetlania informacji o wiadomościach SMS, połączeniach głosowych oraz powiadomieniach z aplikacji. Monitoruj swoje ciało i bądź zawsze na bieżąco z wielofunkcyjnym smartbandem.

Opaski smart - jaka marka?

Wiele marek, które tworzą smartwatche decydują się również na skonstruowanie smartbandów. Pośród nich jest marka Garett, lifestylowa marka z dużym potencjałem. W ofercie tej marki znajdują się codzienne opaski fitness dla fanów modowych, acz funkcjonalnych dodatków. Dla osób poszukujących sport marka Garett stworzyła smartbandy o szerokiej funkcjonalności. Szukasz smartbanda skonstruowanego specjalnie dla profesjonalnego sportowca? Smartband Huawei jest świetną alternatywą, ponieważ zawiera wiele możliwości analizy swoich codziennych aktywności. Niezależnie od tego, czego oczekujesz od swoich dodatków, smartbandy będą świetnym kompromisem pomiędzy klasycznym zegarkiem, a smartwatchem.

Sklep ze smartbandami w Warszawie

Jeśli szukasz rozwiniętego technologicznie, a minimalistycznego dodatku sprawdź szeroką ofertę smartbandów w naszym sklepie. Wybierz swój model w naszym sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej i rozwija swoje pasje sportowe. Smartbany – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!

Oficjalny Sprzedawca smartbandów - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Sklep Zegarownia jest oficjalnym sprzedawcą smartbandów - wszystkie modele, które oferujemy w naszym sklepie otrzymaliśmy od licencjonowanego dystrybutora.