Bowa swoje zegarki tworzy dla kobiet ciekawych świata, które chcą czerpać z życia pełnymi garściami. Teraz do każdej stylizacji pasować ci będzie jeden zegarek. Bowa to gwarancja jakości i dodatku zaprojektowanego w ponadczasowym stylu.

czytaj dalej

Zegarki Bowa

(49)

Popularność
 1. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 2. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 3. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 4. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 5. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 6. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 7. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 8. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 9. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 10. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 11. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 12. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 13. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 14. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 15. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 16. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 17. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 18. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 19. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 20. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 21. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 22. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 23. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 24. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 25. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 26. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 27. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 28. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 29. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 30. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 31. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 32. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 33. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 34. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 35. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 36. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 37. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 38. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 39. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 40. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 41. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 42. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 43. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 44. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 45. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 46. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 47. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 48. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
 49. + dodatkowy rok gwarancji
  Nowość
Popularność

Jesteś w ciągłym biegu i nie masz czasu myśleć o tym, czy dany dodatek pasuje do twojej stylizacji? Dzięki zegarkowi Bowa będziesz miała pewność, że pasować on będzie do wszystkiego. Dlaczego warto postawić właśnie na zegarki Bowa?

Filozofia marki Bowa

Zmieniające się trendy powoduje u nas głód kupowania coraz to nowych rzeczy począwszy od wystrój domu, gadżetów, po ubrania i dodatki. Wśród nich są również zegarki. Co jeśli można by było funkcjonować inaczej? Misją marki Bowa jest stworzenie dodatku, który będzie na tyle uniwersalny, że stanie się częścią twojej codziennej garderoby. Teraz już nie będziesz potrzebował innego zegarka - wybierz Bowę!

Światowe stolice mody inspiracją w tworzeniu zegarków Bowa

Każda z serii marki Bowa to hołd dla innej światowej stolicy mody. Każda z nich jest inna i każda wyjątkowa. Znajdziemy więc tu inspiracje industrialną architekturą Nowego Jorku, różnorodne i nowoczesne Tokyo, pełen elegancji i szyku Londyn oraz inspirujący Mediolan. Niezależnie od serii, każda z nich posiada pełen przekrój opcji kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie zegarek dopasowany do jej potrzeb. Uniwersalność dodatku, inspiracja podróżami oraz siła kobiet to motywy przewodnie każdej z kolekcji tej marki.

Który zegarek Bowa wybrać?

Jesteś pewną siebie kobietą, którą ceni sobie dodatki najwyższej jakości, które towarzyszyć ci będą w trakcie różnych aktywności w ciągu dnia? Jesteś zabiegana i nie masz czasu na ciągłą zmianę swoich dodatków? Minimalizm i dopracowanie zegarków Bowa powoduje, że jest to część biżuterii zdobiącej twój nadgarstek, który jednocześnie jest bardzo praktyczny. Marka Bowa tworzy z myślą o kobietach ciekawych świata, które każdego dnia chcą czerpać z życia jak najwięcej.

Bowa New York - art deco i awangarda

Surowy, pełen drapaczy chmur - taki jest Nowy Jork. Konstrukcja zegarków Bowa New York jest bardzo podobna. Inspiracje industrialnym miastem USA połączona z klasyczną kolorystyką dają przepiękny efekt. Na tarczy każdego z modelu znajdziemy trójkątne indeksy oraz smukłe wskazówki, które często dopełnia szlifowana powierzchnia. Smukłe koperty zawieszono na meshowych bransoletach lub skórzanych paskach. Nowy Jork uwodzi i zachwyca. Po jego odwiedzeniu, nikogo nie pozostawia obojętnym i każdy dobrze się tam czuje. Dokładnie taki sam jest zegarek Bowa New York.

Tradycyjne zegarki Bowa London

Ciekawe wykorzystanie detali to element rozpoznawczy kolekcji Bowa London. Pierwszym elementem przyciągającym wzrok jest rzymski indeks na godzinie 12, który wyróżnia się spośród pozostałych, liniowych. Niektóre z modeli wzbogacono o szlif słoneczny na tarczy. Zegarek ten wyposażono w oryginalną bransoletę zbudowaną z dużych ogniw z niewidocznymi łączeniami. Bowa London czerpie z klasycznego i tradycyjnego designu wysp Brytyjskich udowadniając, że ramy czasu w świecie zegarków nie są przeszkodą, a dodatkową zaletą w ich tworzeniu.

Włoski blichtr Bowa Milan

Prostota w doskonałej kolorystyce - tak możemy najkrócej opisać serię Bowa Milan. Indeksy liniowe, wąskie wskazówki oraz datownik dni miesiąca w okrągłym kształcie przy godzinie 6 przyciągną wzrok każdej fashionistki. Prostokątne uszy koperty łączą się tu ze skórzanymi paskami lub stalowymi bransoletami typu mesh. Niewymuszony styl Włochów to główna interpretacja Bowa Milan.

Orientalna nowoczesność Bowa Tokyo

Bowa Tokyo to minimalizm w nowej odsłonie. Co ją wyróżnia? Na pewno szeroki bezel, który doskonale chroni tarczę zegarka. Znajdziemy na niej na pewno proste oznaczenia liniowe, cieniutkie wskazówki. Złote i czarne opcje kolorystyczne poddano dodatkowo zabiegowi szlifowania. Całość tradycyjnie zawieszono na paskach ze skóry naturalnej lub bransolety z siatki. Bowa Tokyo to połączenie nowoczesności i inspiracji wschodem.

Sklep z zegarkami Bowa w Warszawie

Mimo że modele Bowa inspirowane są miastami z całego świata, wszystkie zegarki Bowa znajdziesz w Warszawie. Nasz sklep wyróżnia się bogatą ofertą kolekcji tej marki, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiadający Ci model.

Oficjalny sprzedawca Bowa - Autoryzowany Sklep - Dystrybutor

Sklep Zegarownia oferuje pochodzące z licencjonowanej dystrybucji zegarki Bowa. Obejrzeć oraz zakupić produkty można nie tylko w sklepie stacjonarnym, lecz także internetowym - zapewniamy szybką wysyłkę.