Lotus to zegarki, które cechuje wysmakowane wzornictwo oraz zaawansowanie technologiczne, które będzie cieszyło oko każdą jej właścicielkę. Poznaj szeroką ofertę tej marki i zakochaj się w jednym z wyjątkowych modeli marki Lotus.

czytaj dalej

Zegarki Damskie Lotus

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Lotus to nowoczesna propozycja sztuki zegarmistrzowskiej, której zaistnienie na rynku przyczyniła się marka Festina Group, której jest jej siostrzaną firmą. Są to zegarki, które cechuje wysmakowane wzornictwo oraz zaawansowanie technologiczne, które będzie cieszyło oko każdą jej właścicielkę. Lotus w bardzo szybkim tempie zyskał bardzo dużą popularność, a marce zaufało tysiące ludzi na całym świecie.

Zegarki Lotus - historia marki

Marka Lotus powstała w latach 80., tuż po zakończeniu się rewolucji kwarcowej w przemyśle zegarmistrzowskim. Firma stała się zatem spadkobiercą nowej tradycji, wprowadzania w swoich projektach mechanizmu kwarcowego. Zegarki z takim napędem cechuje dokładność w pomiarze czasu, odporność oraz przystępność cenowa. Jest to sekret tak dużej popularności tej marki i niezmiennego tytułu bestsellera sprzedażowego w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Polska i Czechy.

Zegarek Lotus - elegancja dla każdej kobiety

Zegarek Lotus to synonim elegancji oraz ponadczasowego stylu. Produkty tej marki pokocha każda z Pań, która ceni właśnie takie cechy. Każdy z modeli posiada klasyczny wygląd, który pasować będzie do każdej stylizacji. Zegarki Lotus wykonane są z metali szlachetnych, które uszlachetniają każdy nadgarstek. Każdy z modeli posiadają klasę wodoszczelności na poziomie 50 m, co ułatwia jego codzienne użytkowanie. Wiele modeli posiada ponadto dodatkowe ozdoby, takie jak cyrkonie oraz kryształki Swarovskiego, które nadają tym modelom dodatkowego szyku.

Sklep z zegarkami Lotus w Warszawie

Kupno zegarka Lotus to najlepsza Twoja decyzja. Produkt tej marki rozświetli każdą Twoją stylizację. Zegarki Lotus – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!