Damska biżuteria Guess to klasa sama w sobie. Doskonałe połączenia różnych konwencji, motywów i stylów to najlepsze rozwiązanie dla każdej kobiety, poszukującej czegoś więcej niż zwykłe ozdoby na co dzień. Dzięki takim połączeniom, biżuteria Guess staje się ponadczasowym synonimem uroku, stylu i odrobiny ekstrawagancji na każdą okazję.

czytaj dalej

Biżuteria Guess

(141)

Strona
Popularność
 1. Naszyjnik Guess A Star Is Born Naszyjnik Guess A Star Is Born
  Darmowa dostawa 24H
  219,00 zł

  Guess A Star Is Born UBN70063

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. Kolczyki Guess Fly Away Kolczyki Guess Fly Away
  Darmowa dostawa 24H
  219,00 zł

  Guess Fly Away UBE70191

  Darmowa dostawa 24H
 3. Kolczyki Guess Fly Away Kolczyki Guess Fly Away
  Darmowa dostawa 24H
  219,00 zł

  Guess Fly Away UBE70190

  Darmowa dostawa 24H
 4. Kolczyki Guess Fly Away Kolczyki Guess Fly Away
  Darmowa dostawa 24H
  179,00 zł

  Guess Fly Away UBE70184

  Darmowa dostawa 24H
Strona
Popularność

Biżuteria Guess dla niej

W sklepie Zegarownia doskonale wiemy, jak ważna jest nietuzinkowość, unikalność i wyróżnianie się z tłumu. Z biżuterią Guess jest to możliwe – dzięki użyciu zarówno stali szlachetnej o różnych kształtach, jak również kryształków oraz materiału osiągnąć można niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju wygląd, nawiązujący bezpośrednio do wyjątkowej i niezwykłej natury każdej kobiety. Liczne warianty oraz wzory zapewnią natomiast indywidualne połączenia dla każdej kobiety, przez co zarysuje ona i pokaże swój urok oraz kobiecość.

Kolczyki Guess

Wśród biżuterii Guess znaleźć można niesamowite kolczyki, zarówno z zapięciem w formie sztyftów jak i kolczyków wiszacych. Różnorodność modeli pozwala na skomponowanie własnego zestawu w połączeniu z pięknymi pierścionkami lub naszyjnikami. Te z kolei są zbudowane ze stali szlachetnej w kolorach srebrnym lub złotym a także w przypadku niektórych modeli stanowia integralną całość z kolczykami. Dzięki wybraniu takiego zestawu można zyskać pewność niesamowitego i jedynego w swoim rodzaju wyglądu. Dodatkowe ozdoby w postaci kryształków jedynie spotęgują efekt i nadadzą subtelnego, interesującego blasku.