Bezpieczeństwo zakupów Zegarownia.pl

Rzetelna firma

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego Zegarownia.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma.

 

Bezpieczeństwo dostaw zamówionych zegarków

DHL

Aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa produktom zakupionym w naszym sklepie internetowym, wszystkie przesyłki wysyłamy do Państwa przy współpracy z renomowaną firmą kurierską DHL, jedną z największych europejskich firm transportowych.

InPost


W zakresie dostawy współpracujemy również z paczkomatami Inpost.

 

Gwarantowane bezpieczeństwo płatności online

Płatności payu i paypal

Płatnosci online to szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy w Internecie. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa płatności online w naszym sklepie współpracujemy z PayPal i Payu, największymi i najbardziej doświadczonymi firmami dostarczającymi szybkie i bezpieczne metody zapłaty za towary w Internecie.

 

Bezpieczeństwo sklepu Zegarownia.pl - szyfrowanie danych

szyfrowanie strony certyfikatem SSL

Nasza strona zabezpieczana jest przy użyciu 128-bitowego szyfrowania przesyłanych danych. Oznacza to, że Państwa dane osobowe są odpowiednio zaszyfrowane i nie mogą być przechwycone przez osoby trzecie. Szyfrowaniem objęte są dane osobowe przekazywane nam podczas składania zamówienia oraz zakładania konta w naszym sklepie.

 

Gwarantowana jakość i autentyczność zegarków

szyfrowanie strony certyfikatem SSL

Sklep Zegarownia.pl to Autoryzowany Dystrybutor wszystkich oferowanych marek. Mają Państwo pewność, że zakupione u nas produkty są oryginalne i posiadają ważną gwarancją producenta na terenie Polski.