Materiały najwyższej jakości oraz niezwykły design, który przyciąga oko absolutnie każdego. Nie można mieć wątpliwości, że zjawiska te dotyczą modeli marki Venezianico przeznaczone dla mężczyzn. Zegarek spod ich pióra świadczy o najwyższej klasie właściciela i jego potrzebie dobrego smaku w każdym detalu stylizacji.

czytaj dalej

Zegarki Męskie Venezianico

(28)

Popularność
Popularność

Nowoczesna, jednocześnie prestiżowa marka Venezianico charakteryzuje się dopracowaniem najmniejszych detali w swoich produktach. To właśnie dlatego każdy model marki jest tak niezwykły i przykuwający wzrok nie tylko właściciela. Do produkcji zegarków marka wykorzystuje najwyższej jakości materiały, takie jak szczotkowana stal szlachetna, szkiełko szafirowe lub włoska skóra naturalna.

Venezianico - najwyższa jakość w każdym detalu

Elegancki zegarek jest rewelacyjnym uzupełnieniem każdej stylizacji, bez względu na jej poszczególne elementy oraz charakter. Jednocześnie zegarki Venezianico są unikatowe mimo zachowania klasycznego designu. Każdy model wyróżnia się kolorystyką, wykonaniem oraz detalami, takimi jak wyjątkowe zdobienia tarczy lub niebagatelna funkcjonalność obejmująca m.in. datowniki dni miesiąca lub powłokę Super-LumiNova.

Włoska tradycja zegarmistrzowska marki Venezianico

Wenecja jest bez wątpienia ponadczasowym miastem, które szczyci się takimi atrakcjami jak niezwykłe zabytkowe kościoły, pierwszy zegar miejski (z XIV wieku) oraz legenda dotycząca pierwszej fabryki zegarków z 1877 roku. Manufaktura musiała zostać zamknięta pod wpływem kryzysu, dlatego właśnie dwóch miłośników kunsztu zegarmistrzowskiego zdecydowało się na założenie własnej marki, której celem jest wskrzeszenie utraconej magii miasta. Właśnie w ten sposób w 2017 roku powstała marka Venezianico, której sukces okazał się niebywały: jeszcze w tym samym roku producent uzyskał status innowacyjnego startupu od Izby Handlowej w Wenecji. Do dnia dzisiejszego produkty Venezianico cieszą się popularnością praktycznie na całym świecie.

Które serie zegarków męskich Venezianico są najlepsze?

Nasi klienci szczególnie cenią sobie produkty marki Venezianico, jednakże chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka najciekawszych linii. Seria Redentore powstała na cześć corocznego weneckiego święta Festa del Redentore. Na deklu tych zegarków zachwyca grawerunek weneckiego, XVI-wiecznego kościoła, ponadto do ich produkcji wykorzystuje się włoską skórę typu vintage, ręcznie polerowaną stal nierdzewną 316L oraz ręcznie nakładanie indeksy przez wykwalifikowanych rzemieślników. Niemniej interesującą linią jest Arsenale, która powstała w inspiracji stocznią z Republiki Weneckiej, której łodzie i statki cieszą się zainteresowaniem na terenie całego świata. Zegarki te wyróżniają precyzyjne mechanizmy automatyczne MV 145, których rezerwa chodu wynosi nawet 41 godzin. Co więcej, produkty ten serii mają charakterystyczne zdobienie tarczy oraz praktyczną funkcjonalność obejmującą m.in. powłokę luminescencyjną Super-LumiNova (która umożliwia odczytanie godziny w zaciemnionym otoczeniu) lub funkcję stop-sekundy zapewniającą szczególnie precyzyjne ustawienie zegarka.

Zegarek męski Venezianico - dodatek najwyższej klasy

Venezianico jest wyjątkową, włoską marką, która nadaje szyk każdej stylizacji eleganckiego mężczyzny. Zegarek tej marki na nadgarstku świadczy o najwyższej klasie właściciela oraz jego wyczuciu dobrego smaku estetycznego. Nic dziwnego, że modele marki cieszą się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów, którzy doceniają ponadczasowe i precyzyjne urządzenia.