Włoska firma Venezianico powstała w 2017 roku jako startup, który postanowił wskrzesić na nowo utraconą sławę i prestiż Wenecji jako miasta słynącego z wytwórstwa zegarków. W końcu to tutaj stanął pierwszy zegar miejski i otworzyła się pierwsza manufaktura zegarków w 1877 roku.

czytaj dalej

Zegarki Venezianico ® Redentore

(3)

Popularność
 1. Zegarek damski Venezianico Redentore Zegarek damski Venezianico Redentore
  Darmowa dostawa 24h
  1 890,00 zł

  Venezianico Redentore 1121504C

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Bestseller
  Zegarek damski Venezianico Redentore Zegarek damski Venezianico Redentore
  Darmowa dostawa 24h
  1 779,00 zł

  Venezianico Redentore 1121506C

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Venezianico to zegarki o niezwykłym designie i wysokim kunszcie wykonania. Producent stawia na najwyższą jakość wykonania i na to, by zegarek nie wymagał od swojego właściciela niczego poza noszeniem. Firma skupia się na tworzeniu urządzeń, w których nie trzeba wymieniać baterii - sercem jej zegarków jest mechanizm automatyczny, który nakręca się wtedy, gdy aktywnie korzysta się z urządzenia.

Venezianico Redentore - klasyka i elegancja

Seria Venezianico Redentore to przepiękna męska kolekcja zegarków, której główną inspiracją jest dzieło słynnego, weneckiego architekta Andrea Palladio, przedstawiciela neoklasycyzmu z XVI wieku. Mają one przepiękne żywe kolory, które przyciągają wzrok, a najwyższa jakość materiałów sprawia, że zegarki te będą służyć nam latami.

Venezianico Redentore - precyzja działania

Zegarki te posiadają mechanizm z naciągiem automatycznym kaliber MV285. Seria Redentore 4.0 posiada mechanizm z naciągiem automatycznym MV145. Obie serie cechują się najwyższą precyzją działania. Warto zapoznać się bliżej z Venezianico Redentore, która na pewno Cię zaskoczy i zachwyci. Jest to piękne połączenie tradycji z nowoczesnością.