Garmin Fenix 7 to sportowa propozycja od amerykańskiego producenta. Te wyjątkowe, multifunkcyjne smartwatche zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających warunkach - świadczy o tym ich zgodność z amerykańskimi normami militarnymi.

czytaj dalej

Zegarki Garmin Fenix 7

(1)

Popularność
 1. -36%
  Smartwatch Garmin Fenix 7S Smartwatch Garmin Fenix 7S
  Darmowa dostawa 24h
  3 299,00 zł 2 122,00 zł

  Garmin Fenix 7S 010-02539-01

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Jeśli poszukujesz wytrzymałego dodatku, który sprawdzi się jako asystent aktywności sportowych, warto bliżej przyjrzeć się smartwatchom Garmin Fenix 7. Dzięki licznym wariantom i praktycznym funkcjom sprawdzą się dla wielu miłośników sportu.

Sportowe smartwatche Garmin Fenix 7

W kolekcji Garmin Fenix 7 do wyboru mamy trzy rozmiary koperty, dzięki czemu model będzie odpowiedni zarówno na mniejsze, jak i duże nadgarstki. Ponadto producent oferuje wersję ze szkiełkiem szafirowym - Sapphire - oraz wariant ładowany dodatkowo energią ze światła, czyli Garmin Fenix 7 Solar. Wykonane z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym obudowy zostały uzupełnione o pierścienie, które w zależności od wersji wykonane są ze stali szlachetnej lub tytanu. Całość uzupełniają paski z elastycznego silikonu.

W jakie funkcje wyposażony jest smartwatch Garmin Fenix 7?

Dotykowy ekran umożliwia nam wygodne poruszanie się po menu urządzenia. Jeśli jednak wolisz analogowe rozwiązania, zegarek można obsługiwać także za pomocą przycisków umieszczonych po boku koperty.

Co ciekawego oferuje Garmin Fenix 7? Znajdziemy tu liczne funkcje sportowe: treningi interwałowe HIIT, codzienne wskazówki treningowe, symulator czasu wyścigu, asystenta regeneracji czy pomiar wytrzymałości w czasie rzeczywistym.

Outdoorowe udogodnienia w Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7 to sprzęt, który świetnie sprawdzi się także podczas aktywności outdoorowych. Wyposażono go w systemy satelitarne GPS, GLONASS oraz Galileo, dzięki którym dokładność pomiaru jest naprawdę wysoka. Co więcej, bezpośrednio na urządzenie możemy pobrać mapy TopoActive Europe i korzystać z wbudowanych map Skiview™, które są wartościowym zbiorem kurortów narciarskich z całego świata. Wersja Sapphire została także wyposażona w multipasmową łączność satelitarną. Zapewnia ona najwyższą dokładność lokalizacji, wykorzystując technologię, która wcześniej była dostępna tylko dla wojska.

Garmin Fenix 7 - wydajna bateria, wiele godzin działania

Pisząc o smartwatchu Garmin Fenix 7, nie sposób nie wspomnieć o jego wydajnej baterii. W trybie zegarka model może pracować nawet do 11 dni bez przerwy. W wersji solarnej czas ten, dzięki ładowaniu słonecznemu, można wydłużyć do 14 dni. W trybie GPS producent zapewnia nam 37 lub (w wariantach solarnych) 46 godzin.

Przy włączonym oszczędzaniu energii urządzenie działa do 38 lub 87 dni. Wyniki te w zestawieniu z mnogością funkcji są naprawdę imponujące.

Sklep ze smartwatchami Garmin Fenix 7 w Warszawie

Smartwatche Garmin Fenix 7 są dostępne w różnych wariantach w naszym sklepie internetowym, ponadto znajdziesz je także w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Możesz tam wygodnie przymierzyć interesujące Cię modele i zaczerpnąć porady profesjonalnych sprzedawców.