Garmin Quatix to niezwykle funkcjonalne zegarki sportowej najnowszej generacji. Garmin jest producentem specjalizującym się w niezawodnych, funkcjonalnych produktach przeznaczonych dla miłośników sportu: zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w wybranej dyscyplinie jak i profesjonalistów. Garmin Quatix jest ulepszonym, niezawodnym produktem dla najbardziej wymagających klientów!

czytaj dalej

Smartwatche Garmin Quatix

Niestety nie znaleziono żadnych produktów :(

Marka Garmin jest niezachwianym monumentem w świecie zegarków sportowych nie bez przyczyny. To dzięki najwyższej jakości materiałom modele te są niezwykle trwałe, są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki, w których sportowcy oddają się swojej pasji. Co więcej, urządzenia te cieszą się szczególnie wysokimi parametrami, co umożliwia zaskakująco długą listę praktycznych udogodnień, które sprawdzają się również podczas codziennego życia użytkownika.

Garmin Quatix dla Ciebie

Funkcje w zegarkach sportowych są niezmiernie ważne, spójrzmy jednak na estetykę wyprodukowanych modeli. Smartwatche serii Quatix są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które cenią sobie nowoczesny design świadczący o klasie właściciela. Modele te są produkowane w zgaszonej stalowej, srebrnej i granatowej kolorystyce, dlatego dodają one współczesnego sznytu nie tylko sportowym outfitom.

Linia Quatix - idealne połączenie designu i funkcjonalności

Tak obszerny zakres funkcji smartwatchy powstałych w siedzibie Garmina nieustannie imponuje. Zjawisko to obejmuje także produkty serii Quatix. Udogodnienia te obejmują m.in. niezliczone tryby sportowe (spośród których z pewnością znajdziesz tę, która interesuje Cię najbardziej), możliwość słuchania muzyki podczas treningu (z najbardziej popularnych serwisów streamingowych), mapy, Garmin Sailassist oraz niezwykle praktyczną możliwość płatności zbliżeniowych Garmin Pay. Takie urządzenie na nadgarstku zapewnia nie tylko komfort podczas treningu, ale także codziennych aktywności.