Ponadczasowe wzornictwo i podążanie za najciekawszymi trendami w dziedzinie technologii sprawia, że produkty marki Błonie to dowód najlepszej jakości. Wstąp do naszego sklepu lub odwiedź stronę internetową i zakup swój wyjątkowy model. Zegarki Błonie – w Warszawie znajdziesz w najlepszych cenach!

czytaj dalej

Zegarki Błonie ®

(20)

Popularność
 1. Kod: ABC = książka gratis
 2. Kod: ABC = książka gratis
  Bestseller
  Zegarek Błonie Polan Limitowane Automatic Zegarek Błonie Polan Limitowane Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  1 990,00 zł

  Błonie Polan Limitowane Automatic Polan-1

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Kod: ABC = książka gratis
  Bestseller
  Zegarek Błonie Polan Limitowane Automatic Zegarek Błonie Polan Limitowane Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  1 990,00 zł

  Błonie Polan Limitowane Automatic Polan-3

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 4. Kod: ABC = książka gratis
  Zegarek Błonie Polan Limitowane Automatic Zegarek Błonie Polan Limitowane Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  1 990,00 zł

  Błonie Polan Limitowane Automatic Polan-2

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 5. Kod: ABC = książka gratis
 6. Kod: ABC = książka gratis
 7. Kod: ABC = książka gratis
 8. Kod: ABC = książka gratis
 9. Kod: ABC = książka gratis
  Bestseller
  Zegarek męski Błonie Klasyczne Zegarek męski Błonie Klasyczne
  Darmowa dostawa 24h
  690,00 zł

  Błonie Klasyczne Delfin-2

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 10. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 11. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 12. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 13. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 14. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 15. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 16. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 17. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 18. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 19. Kod: ABC = książka gratis
  Nowość
 20. Kod: ABC = książka gratis
Popularność

Marka zegarków Błonie to jedna z polskich firm produkujących zegarki, która osiągnęła światowy sukces. Dzięki projektowaniu swoich modeli w stylu lat 50 i 60 każdy z zegarków stanowi niezwykłe źródło nostalgii za minionym stylem, jednocześnie zachowując design elegancki i subtelny.

Błonie polską marką zegarków

Początki marki Błonie sięgają lat 50-tych XX wieku. W 1956 roku na najwyższym szczeblu ówczesnej władzy w Polsce podjęto decyzję o rozpoczęciu produkcji zegarków naręcznych. Debiut na rynku to zaś rok 1960 i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Pierwsze zegarki Błonie produkowane były w całości przy użyciu radzieckich części, miejscem wytwarzania była zaś dawna fabryka zapałek w Błoniu. Z czasem produkcja rozwinęła się na tyle, że zaczęto produkować własne części mechanizmów. Przez dekadę funkcjonowania marka stworzyła ok. 1,2 miliona zegarków. Wśród najpopularniejszych serii i modeli warto wymienić chociażby „Bałtyk”, „Dukat” czy „Lech”.

Z różnych powodów produkcja w latach 70-tych została wstrzymana. Dopiero w 2014 roku obecni właściciele marki Błonie postanowili wskrzesić dawną legendę. Jak sami tłumaczą zrobili to z 3 powodów: pasji do zegarków, zamiłowania do polskich marek oraz chęci stworzenia własnego produktu. Są godnymi spadkobiercami marki, która w czasach PRL wiele przeszła – w przeciwieństwie do niej, nie używa radzieckich części, ale mechanizmów najwyższej klasy, pochodzących ze Szwajcarii i Japonii. Dziś Błonie to młodzi, kreatywni projektanci, którzy inspirując się stylem pierwotnych modeli tworzą zegarki klasycznie eleganckie, ale zabarwione jednak nowoczesnymi akcentami.

Wyjątkowa jakość w limitowanych seriach – wybierz polskie zegarki Błonie

Każdy zegarek Błonie przechodzi trzyetapową kontrolę, a dodatkowo jest dokładnie sprawdzany przez polskiego zegarmistrza, który reguluje precyzję chodu mechanizmu. Modele Błonie produkowane są w ściśle określonych, limitowanych seriach, z których każda powstała dla upamiętnienia ważnych wydarzeń lub osób. Kolekcja BH300 stanowi hołd dla polskich pilotów walczących w Bitwie o Anglię. Modele te wyposażone są m.in. w oryginalny wahnik w postaci samolotu Lancaster, który widoczny jest przez szklany dekiel. Również limitowane zegarki z serii Dukat nawiązują stylistyką do pierwszych modeli marki Błonie, a wnętrze automatycznego mechanizmu wyraźnie sugeruje jakiej produkcji są te modele dzięki utrzymaniu w biało-czerwonej kolorystyce.

Błonie w hołdzie zasłużonym z Dywizjonu 300 – seria Błonie BH300

Marka Błonie pamiętała także o lotnikach z polskich dywizjonów, walczących nad Wielką Brytanią. O ile legendarny Dywizjon 303 został upamiętniony wielokrotnie, o tyle Błonie poświęciły uwagę Dywizjonowi 300, który reprezentowany jest poprzez serię Błonie BH300. Jak można się spodziewać, kolekcja ta opiera się stylistycznie na wyglądzie lotniczych zegarów pokładowych. Stonowana kolorystyka, będąca połączeniem beżów i brązów, idealnie wpasowuje się w klimat poprzedniej epoki, będąc jednocześnie wspaniałym upamiętnieniem bohaterskich lotników.

Dla kogo zegarek Błonie?

Zegarki polskiej marki Błonie to idealne połączenie wysokiej jakości wykonania i tradycyjnego designu, odpowiedniego do niemal każdej stylizacji, zarówno codziennej, jak i bardziej formalnej. Docenią je z pewnością mężczyźni pochodzący ze starszego pokolenia, co sprawia, że taki zegarek to perfekcyjny prezent dla ojca lub dziadka. Pewne jest jednak, że zegarki te spodobają się też młodszym użytkownikom zegarków, a wszystko za sprawą klasycznego, można by rzec nawet minimalistycznego stylu, jaki charakteryzuje tę markę.

Oficjalny Sprzedawca Błonie - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Zegarki Błonie znajdujące się w naszym sklepie pochodzą wyłącznie z autoryzowanej dystrybucji. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu internetowego lub do zakupów stacjonarnych w Warszawie.

Sklep z zegarkami Błonie w Warszawie

Błonie to polska marka zegarków, których jakość została doceniona nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Ich styl opiera się o czerpanie inspiracji z dawnych lat, wdrażając jednocześnie nowatorską myśl konstruktorską. Marka prowadzi swoją działalność z zamiłowania do polskiej myśli konstruktorskiej, którą pokochają fani klasycznych wzorów.