Sklep stacjonarny Zegarownia

Nasz Salon w Warszawie

lokalizacja sklepu stacjonarnego Zegarownia

Galeria Panorama
lokal 108 (pierwsze piętro)
Al. Witosa 31
00-710 Warszawa


godziny otwarcia sklepu z zegarkami w Warszawie

Godziny pracy Salonu w Warszawie:

Sklep stacjonarny czynny jest w godzinach:

pn. - pt.: 11:00 - 19:00
sb.: 10:00 - 14:00

Sklep z zegarkami w Warszawie

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych z zegarkami posiadamy sklep stacjonarny w Warszawie. Przyjdź do Galerii Panorama - zobacz i przymierz tysiące modeli zegarków i biżuterii na miejscu, zasięgnij opinii doświadczonych doradców lub odbierz osobiście swoje zamówienie internetowe.

 

Zegarki Premium - zobacz w Warszawie

W naszym salonie stacjonarnym w Warszawie obejrzysz i przymierzysz zegarki marek premium. Posiadamy pokazowe gabloty zegarków Ball, Glycine, Aerowatch, Aviator, Junghans, Orient Star, Vostok Europe z najbardziej pożądanymi modelami, a także strefy serii premium od G-SHOCK i Seiko.

 

Ponad 12 tysięcy produktów na miejscu

Tylko u nas masz okazję zobaczyć bogatą kolekcję zegarków i biżuterii - liczącą ponad 12 tysięcy modeli dostępnych od ręki! Nasz personel na Twoje życzenie odnajdzie wybrany model dostępny na wystawie lub w naszym magazynie. Doradzamy i pomagamy wybrać idealny model zegarka lub biżuterii dla Ciebie!

 

Wysoki standard obsługi

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08 - 18. Opowiadamy, doradzamy, pokazujemy podobieństwa i różnice między modelami zegarków. Na Twoje życzenie skrócimy na miejscu bransoletę w zegarku lub dobierzemy pasek do zegarka, który już posiadasz.