Biżuteria to specyficzny element garderoby, którego nie można rozpatrywać w takich samych kategoriach jak odzieży – bo przecież to nie szata zdobi człowieka, ale człowiek szatę. W przypadku biżuterii jest zupełnie odwrotnie – to ona ma ozdabiać jej użytkownika, w dodatku w najlepszy możliwy sposób. Taką właśnie myślą kierowali się projektanci marki Daniel Wellington, tworząc swoje produkty, jednak dodali coś od siebie, czyli nieporównywalną z innymi markami jakość i połysk swoich produktów.

czytaj dalej

Biżuteria Daniel Wellington ®

(4)

Popularność
Popularność

Bransoletki Daniel Wellington

Szczególną estymą cieszą się bransoletki Daniel Wellington, utrzymane w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Stalowe, jednolite bransolety to rewelacyjna propozycja dla każdej kobiety ceniącej sobie nowatorski design, ale pozbawiony zbędnych dodatków. Dzięki temu zachowują estetyczny wygląd, w dodatku pasujący do każdego stroju, który z pewnością przykuje wzrok każdego i pozwoli docenić styl oraz elegancję posiadaczki.

Biżuteria na prezent

Biżuteria Daniel Wellington to przede wszystkim połyskliwa stal szlachetna, cechująca się wyjątkową wręcz odpornością i wytrzymałością, dzięki której przez bardzo długi czas będzie wyglądać jak zupełnie nowa i stanie się doskonałym pomysłem na prezent i pamiątkę. Powłoki w kolorach złota i srebra zagwarantują natomiast wyjątkowy, stylowy i modny wygląd, który z pewnością ozdobi każdą stylizację lub nawet codzienny strój. W tym też tkwi sekret marki Daniel Wellington – w dopasowaniu nie tylko do wyjściowego stroju, ale nawet do codziennych ubrań.

Nasz sklep - Warszawa

W sklepie Zegarownia przywiązujemy wagę szczególnie do jakości oferowanych przez nas produktów. Dlatego zanim zaproponujemy naszym klientom jakiś produkt, przechodzi on wcześniej liczne stadia weryfikacji, poczynając od kontroli nad stanem produktu, na cenie skończywszy. Dzięki temu posiadamy pewność, że każdy przedmiot z naszego asortymentu będzie oryginalny, przekazany klientowi w doskonałym stanie oraz w najniższej cenie. Tak jest też w przypadku biżuterii Daniel Wellington, sprowadzanej od licencjonowanego dystrybutora, która też posiada gwarancję najwyższej jakości.