Zegarek wyraża nas i naszą osobowość, będąc jednocześnie dodatkiem, który uzupełnia całą naszą stylizację. Ważne, by miał nie tylko odpowiedni „look”, ale także był wykonany z najlepszych materiałów, a marka reprezentowała wysokie wartości.

czytaj dalej

Zegarki Certina

Zegarki Certina
Zegarki Certina

(111)

Strona
Popularność
 1. BestsellerNowość
 2. BestsellerNowość
 3. BestsellerNowość
 4. BestsellerNowość
 5. BestsellerNowość
 6. BestsellerNowość
 7. BestsellerNowość
 8. Bestseller
 9. Bestseller
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
 21. Nowość
 22. Nowość
 23. Nowość
 24. Nowość
 25. Nowość
 26. Nowość
 27. Nowość
 28. Nowość
 29. Nowość
 30. Nowość
 31. Nowość
 32. Nowość
 33. Nowość
 34. Nowość
 35. Nowość
 36. Nowość
 37. Nowość
 38. Nowość
 39. Nowość
 40. Nowość
 41. Nowość
 42. Nowość
 43. Nowość
 44. Nowość
 45. Nowość
 46. Nowość
 47. Nowość
 48. Nowość
 49. Nowość
 50. Nowość
 51. Nowość
 52. Nowość
 53. Nowość
 54. Nowość
 55. Nowość
 56. Nowość
 57. Nowość
 58. Nowość
 59. Nowość
 60. Nowość
 61. Nowość
 62. Nowość
 63. Nowość
 64. Nowość
 65. Nowość
 66. Nowość
 67. Nowość
 68. Nowość
 69. Nowość
 70. Nowość
 71. Nowość
 72. Nowość
 73. Nowość
 74. Nowość
 75. Nowość
 76. Nowość
 77. Nowość
 78. Nowość
 79. Nowość
 80. Nowość
 81. Nowość
 82. Nowość
 83. Nowość
 84. Nowość
 85. Nowość
 86. Nowość
 87. Nowość
 88. Nowość
 89. Nowość
 90. Nowość
 91. Nowość
 92. Nowość
 93. Nowość
 94. Nowość
 95. Nowość
 96. Nowość
 97. Nowość
 98. Nowość
 99. Nowość
Strona
Popularność

Marka Certina to producent znany na całym świecie ze swoich innowacji technicznych, doskonałej jakości, a także ze sportowego designu. By mieć stuprocentową pewność, że wszystkie zegarki Certina będą spełniały te oczekiwania, muszą spełniać kilka surowych wymogów.

Certina — silne wartości marki

Zegarki Certina są na rynku od wielu dekad. Początek marki datowany jest na 1888 rok, a jej modele od początku celowały najwyżej, jak mogły. Producent od początku stawiał na to, by spełniać trzy surowe kryteria: niezawodność, szwajcarska jakość, tradycja. Dodatkowo przekonania te podbija logo marki Certina — skorupa żółwia. Oznacza ona ponadczasowość, wytrzymałość i wodoszczelność — i tego producent się trzyma.

Każdy zegarek Certina wyposażony jest w opatentowany system zabezpieczeń DS Concept. To nawiązanie do niezawodności, czyli pierwszego wyznacznika jakości marki. Swiss Made — to oczywiste, że każdy model Certiny posiada znak jakości szwajcarskiej manufaktury; każdy zegarek wyposażono w szwajcarski mechanizm kwarcowy lub automatyczny. A czy 130 lat marki może mówić coś innego niż „tradycja"?

Zegarki Certina — legendarna jakość

Wszystkie serie zegarków Certina to przede wszystkim precyzyjne mechanizmy kwarcowe lub automatyczne nakręcane ruchem nadgarstka. Każdy mechanizm kwarcowy od 2017 roku posiada certyfikat COSC (chronometru), a wszystkie modele z kalibrem Precidrive (chronografy i modele trójwskazówkowe kwarcowe) wyposażone są w EOL, czyli wskaźnik wyczerpania baterii. Kiedy sekundnik skacze w czterosekundowych skokach, należy w ciągu dwóch tygodni wymienić baterię zegarka.

Jaki zegarek Certina wybrać?

Certina to brand oferujący zegarki kwarcowe oraz automatyczne najwyższej jakości. Jej zegarki męskie oraz zegarki damskie to dodatki, które znajdą swoich wielbicieli wśród tych, którzy cenią sobie wygląd i funkcjonalność. Marka stworzyła cztery duże kolekcje, w których znajdziesz zegarek idealny dla siebie.

Certina Sport — aktywność i pasja

Kolekcja zegarków Certina Sport to partner sportów motorowych, a modele te zdobią nadgarstki najlepszych sportowców. Jeśli kochasz motoryzację, czujesz się aktywny i chcesz prezentować swoją pasję najlepszym zegarkiem na ręku, zdecyduj się na zegarek Certina Sport.

Certina Aqua — z miłości do wody

Modele zegarków Certina Aqua powstały z miłości marki do sportów wodnych. W swoim dorobku Certina ma aż dwa projekty podwodne — Sealab II Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. To wytrzymałe urządzenia, z którymi śmiało możesz schodzić głęboko pod wodę.

Certina Urban — miejski gwar i prędkość życia

Kolekcja zegarków Certina Urban to modele nawiązujące ściśle do międzynarodowej natury marki i metropolitarnego świata. Urządzenia te doskonale wpisują się w codzienne życie mieszkańców wielkich miast, którzy są zabiegani, liczą każdą minutę, a przy tym chcą być wciąż „na czasie".

Certina Heritage — korzenie są najważniejsze

Dla Certiny jej przeszłość, korzenie są najważniejsze i właśnie to podkreślają kolekcją Heritage, która oznacza uznanie dla tradycji. Modele z tej serii to nawiązanie do początków marki, spodobają się przede wszystkim tym, którzy cenią sobie stare wartości i nie zapominają, że warto cenić to, od czego się wszystko zaczęło.

Sklep z zegarkami Certina w Warszawie

Wybieraj spośród dziesiątek różnorodnych modeli zegarków, jakie znajdziesz w naszej ofercie - idealna marka dla Ciebie to właśnie Certina! Warszawa jest miastem, w którym znajdziesz nasz sklep stacjonarny - odwiedź nas i wybierz Twój ulubiony model lub zamów przez internet!

Oficjalny sprzedawca Certina - Autoryzowany Sklep - Dystrybutor

Zegarownia.pl jest zarówno sklepem internetowym, jak i stacjonarnym (z siedzibą w Warszawie), który jest autoryzowanym sprzedawcą marki Certina. Zapewniamy szybką wysyłkę.