Certina DS+ zaskakuje swoją spektakularną koncepcją zegarka, jakiej do tej pory jeszcze nie było! Modele prezentują nieskończoną ilość możliwości personalizacji po to, aby codziennie móc zachwycać na nowo. Jeden zakup = wiele nowych rozwiązań, które dopasujesz do każdej okazji. Niezależnie od tego, czy jedziesz na nurkowanie, wielką galę czy luźny wypad ze znajomymi - Certina DS+ odnajdzie się podczas każdego wydarzenia!

czytaj dalej

Zegarki Certina DS+

(63)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Nowość
 3. Nowość
 4. Nowość
 5. Nowość
 6. Nowość
 7. Nowość
 8. Nowość
 9. Nowość
 10. Nowość
 11. Nowość
 12. Nowość
 13. Nowość
 14. Nowość
 15. Nowość
 16. Nowość
 17. Nowość
 18. Nowość
 19. Nowość
 20. Nowość
 21. Nowość
 22. Nowość
 23. Nowość
 24. Nowość
 25. Nowość
 26. Nowość
 27. Nowość
 28. Nowość
 29. Nowość
 30. Nowość
 31. Nowość
 32. Nowość
 33. Nowość
 34. Nowość
 35. Nowość
 36. Nowość
 37. Nowość
 38. Nowość
 39. Nowość
 40. Nowość
 41. Nowość
 42. Nowość
 43. Nowość
 44. Nowość
 45. Nowość
 46. Nowość
 47. Nowość
 48. Nowość
 49. Nowość
 50. Nowość
 51. Nowość
 52. Nowość
 53. Nowość
 54. Nowość
 55. Nowość
 56. Nowość
 57. Nowość
 58. Nowość
 59. Nowość
 60. Nowość
 61. Nowość
Popularność

Nieskończona liczba możliwości w jednym zegarku, czyli zaskakująca i nowoczesna seria Certina DS+. Możliwość personalizacji i indywidualnego doboru każdego elementu jeszcze nigdy nie było tak proste. Innowacyjne funkcje, niezaprzeczalnie precyzyjny, flagowy mechanizm i wodoszczelność na poziomie 200 metrów zostały zachowane i rozwinięte o nowoczesne rozwiązania. Marka słynąca z nienagannej precyzji i wysokiej jakości wykonania tym razem zachwyciła jeszcze bardziej! Przekonajcie się sami, co oferuje kolekcja Certina DS+.

Certina DS+ - nieskończona liczba możliwości w jednym zegarku

Kupując jeden zegarek z serii DS+, zostajesz właścicielem dodatkowych trzech modeli, które możesz łączyć w całkowicie dowolny sposób. Trzyczęściowa konstrukcja, na którą składają się koperta, tarcza i pasek jest tajemnicą sukcesu kolekcji. To właśnie dzięki temu samodzielnie zestawisz każdy element, bez konieczności udawania się do zegarmistrza. Zegarek szybko i intuicyjnie możesz przymocować od spodu do wybranej przez Ciebie koperty. Dzięki stabilnym uszom z łatwością przyłączysz także pasek bądź bransoletę bez obaw o uszkodzenie lub wyłamanie jednej z części. Zegarek niezmiennie prezentuje solidną budowę i precyzyjny, sztandarowy mechanizm Powermatic 80 ze sprężyną włosową Nivachron™.

Zestawy dostępne w serii Certina DS+

Certina DS+ prezentuje trzy zestawy, takie jak: Aqua & Sport, Sport & Urban oraz Urban & Heritage. Pierwszy komplet, jak mówi sama nazwa, sprawdzi się wśród miłośników dynamicznych, sportowych, a przy tym morskich zestawień. Cyferblat w kolorze czarnym zdobiony satynowym szlifem słonecznym idealnie komponuje się z kopertą nawiązującą swoim stylem do podwodnej krainy oraz jednokierunkowo-obrotowym bezelem, natomiast w wersji sportowej uzupełnionym o sześć śrubek. Całość można dopełnić paskiem wykonanym z #tide ocean material® lub trzyrzędową bransoletą ze stali. Sport & Urban to zestaw casualowy, który zachwyca swoimi eleganckimi elementami, takimi jak złote indeksy. Srebrny cyferblat zdobiony szlifem słonecznym fenomenalnie współgra z dostępnymi kopertami oraz skórzanym paskiem lub mediolańską bransoletą ze stali szlachetnej. Ostatnim zestawem jest Urban & Heritage, czyli wymarzony prezent dla fanów stylu vintage. Wykończony szlifem słonecznym cyferblat w kolorze ciemnoniebieskim został wzbogacony o złote indeksy. Uzupełnienie projektu stanowi koperta w kształcie poduszki z czterema widocznymi śrubami lub jej dwukolorowy, miejski odpowiednik. Całość można zestawić z wysokiej jakości paskiem NATO lub trzyrzędową, stalową bransoletą.

Wybierz jeden z zestawów Certina DS+ już dziś!

Wyjątkowe zestawy Certina DS+ są już dostępne! Nie zwlekaj, wybierz jeden z nich już dziś i ciesz się nie tylko jakością, ale także możliwością personalizacji na każdą okazję. Czy może być coś bardziej nowoczesnego niż samodzielne konstruowanie zegarka?