Motoryzacja to jedna z największych dziedzin sportowych na świecie. Fanów sportów motoryzacyjnych nie brakuje, a wręcz przybywa. Dla niektórych to wręcz całe życie. Marka Certina również kocha motoryzację i dlatego manufaktura wypuściła na rynek swoją kolekcję Certina Sport, w całości poświęconą miłości do szybkich aut.

czytaj dalej

Zegarki Certina Sport

(8)

Popularność
 1. Bestseller
 2. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 3. Rotomat Beco w prezencie!
 4. -34%
  Zegarek męski Certina Sport DS Podium Chrono Zegarek męski Certina Sport DS Podium Chrono
  Darmowa dostawado 8 dni
  2 790,00 zł 1 841,00 zł

  Certina Sport DS Podium Chrono C034.417.36.057.00 (C0344173605700)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 8 dni
Popularność

130 lat tradycji to ogromny dorobek — marka Certina nie stoi w miejscu, pędząc przed siebie jak Formuła 1. W sklepie Zegarownia znajdziesz wspaniałą kolekcję od Certiny, czyli właśnie Certina Sport, której modele zdobią nadgarstki największych gwiazd sportów samochodowych.

Zegarki Certina Sport — gaz do dechy!

Zegarki Certina Sport to bogata oferta niezwykłych urządzeń, których główną tematyką jest dynamiczny i rozpędzony świat wyścigów samochodowych. Certina nie kryje się ze swoją miłością do szybkich aut - jest partnerem w wyścigach. Sportowe modele Certiny to najwyższa dokładność pomiaru (mechanizmy automatyczne wyposażone w technologię Nivachron, czyli sprężynę włosową wykonaną z materiału antymagnetycznego, a także kwarcowe, wyposażone w technologię Precidrive i Powerdrive) oraz wytrzymałe materiały, z których wykonano koperty oraz paski i bransolety modeli. Modele z serii DS gwarantują nie tylko precyzję działania, ale i wsparcie w wodoszczelności i odporności — DS oznacza Double Security, a więc podwójne wzmocnienie i zabezpieczenie twojego zegarka!

Certina Sport— wszystkie drogi prowadzą do mety

Nasze zegarki pochodzą tylko i wyłącznie od dystrybutorów, dzięki czemu masz sto procent pewności, że twój zegarek Certina Sport jest oryginalny. Wybierz idealny prezent dla siebie lub dla fana sportu i motoryzacji i poczuj radość z noszenia wspaniałego modelu Certina Sport na swoim nadgarstku!