Doskonałe dla każdego, kto lubi zatrzymać się w czasie - kolekcja zegarków Certina Heritage to ukłon w stronę historii zegarmistrzostwa i celebracja wyjątkowych chwil zarówno w przemyśle zegarmistrzowskim, jak i w prywatnym życiu. Odkryj nowe edycje kultowych zegarków Certina w jednej z czterech kolekcji manufaktury.

czytaj dalej

Zegarki Certina Heritage

(13)

Popularność
 1. Rotomat Beco w prezencie!
 2. Rotomat Beco w prezencie!
 3. Złoty zegarek - Złoto 18K (Au 750)
 4. Złoty zegarek - Złoto 18K (Au 750)
 5. Rotomat Beco w prezencie!
 6. Rotomat Beco w prezencie!
 7. Złoty zegarek - Złoto 18K (Au 750)
 8. Złoty zegarek - Złoto 18K (Au 750)
 9. Rotomat Beco w prezencie!
 10. Rotomat Beco w prezencie!
 11. Rotomat Beco w prezencie!
 12. Rotomat Beco w prezencie!
  Bestseller
 13. Rotomat Beco w prezencie!
Popularność

Nowe edycje kultowych modeli Certina uwydatniają ponad 130-letnią historię marki i w świetny sposób potwierdzają jej doskonałość. W kolekcji Heritage zegarki Certina sięgają do tradycji zegarmistrzostwa pod względem stylistyki i konstrukcji, wzbogacone są jednak o najnowsze technologie, które wynoszą ich jakość na nowy poziom.

Zegarki Heritage - historia zegarmistrzostwa w wersji współczesnej

Każda kolekcja manufaktury Certina uosabia dany styl, przekazuje właściwe jej idee i posiada charakterystyczne cechy. Linia Hertiage doskonale sprawdzi się u prawdziwych pasjonatów zegarmistrzostwa, ponieważ każdy model jest rekonstrukcją historycznego zegarka Certina. Ulepszony i wzbogacony o współczesne elementy i innowacje, pozwala przywołać prawdziwego ducha zegarków XX wieku. Kolekcja to zarówno klasyczne modele w stylu vintage, jak i zegarki diver, które kilkadziesiąt lat temu zmieniły bieg historii w branży zegarmistrzowskiej.

Ponadczasowe modele z nutą nostalgii w zegarkach Certina Heritage

Każdy, ważny dla manufaktury element historii został zaprezentowany w modelu Certina Heritage. Kolekcja upamiętnia przełomowy dla marki moment, w którym zegarek Certina został wybrany przez himalaistów na ekspedycję. Jako pierwsi zdobyli oni szczyt Dhaulagiri w Himalajach, posiadając na nadgarstku właśnie jeden z modeli Certina. Zegarek oferowany w obecnym katalogu posiada tradycyjną konstrukcję mechaniczną, dokładnie taką, jak w oryginalnej wersji z 1960 roku. Kultowa rekonstrukcja uwielbiana jest przez miłośników klasycznych rozwiązań i ponadczasowych modeli. Inny przykład stanowi zegarek do nurkowania inspirowany modelem z 1968 roku. Ta specjalna edycja bazuje na doświadczeniu marki i cechuje ją przede wszystkim doskonała czytelność pod wodą, która stanowi priorytet w konstrukcji zegarków typu diver.

Certina Hertiage - różnorodność i zaawansowana technologia w jakości Swiss Made

Prawdą jest jednak, że kolekcja zegarków Certrina Heritage to modele o różnorodnej stylistyce i przeznaczeniu. Nie wszystkie będą zachowane w tradycyjnym designie, jak i nie wszystkie będą przeznaczone do profesjonalnego nukorwania. To też ogromna zaleta tej kolekcji, ze względu na to, że każdy klient ma swobodę wyboru, między zegarkami, które stanowią dla niego przełomowy moment w historii. Wszystkie te modele łączy jednak wspólna cecha - sygnatura Swiss Made i nowoczesne, innowacyjne technologie, świetnie usprawniające pracę mechanizmu i zapewniające bezpieczeństwo w skrajnych warunkach. W wybranych zegarkach Certina Heritage zastosowano krzemową sprężynę włosową Nivachron™, która pod wpływem pola magnetycznego nie odkształca się i gwarantuje prawidłowy chód mechanizmu. Stosowane są także skomplikowane mechanizmy, m.in. automatyczny z funkcją chronografu. Wszystkie modele wyróżnia również doskonała i sprawdzona wodoszczelność - od klasy 10 ATM nawet do 50 ATM, a także staranny wybór komponentów, w tym stal chirurgiczną 316L.

System DS w zegarkach Certina Hertiage - niezawodna jakość na Twoim nadgarstku

Double Security, czyli podwójny system zabezpieczeń to koncepcja opracowana i stosowana w zegarkach Certina już od 1959 roku. Obejmuje ona rozwiązania polegające na zdublowaniu strategicznych elementów zegarka, odpowiadających za wodoszczelność i wytrzymałość. Kolekcja zegarków Cerina Hertiage przypomniała o tym przełomowym rozwiązaniu, oferując w 2018 roku model z oryginalnym systemem DS Concept. Posiada on grube szkło szafirowe, uszczelki o-ring na wałku, dwie uszczelki o-ring na koronce, specjalną uszczelkę na deklu i wzmocnione dno koperty. Zegarki DS zawsze poddawane są wymagającym testom wytrzymałościowym, które od lat 60 potwierdzają niezawodną jakość tych urządzeń. Niezmiennie od powstania systemu, inżynierowie pracują nad jego doskonaleniem i ulepszają DS Concept, pracując na zdobytej wiedzy, materiałach i technologii.

Oficjalny Sprzedawca Certina - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie zegarki z naszej oferty pochodzą od licencjonowanych dystrybutorów. W Zegarowni znajdziesz szeroki wybór zegarków Certina, dostępnych zarówno w naszym sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Szybka wysyłka gwarantowa!