Leanschi to austriacka firma zajmująca się wyrobem akcesoriów klasy premium. To produkty, które mają być przede wszystkim praktyczne, a do tego wytrzymałe i estetyczne, producentom nie zależy, by były postrzegane jako luksusowe. W ofercie znajdziemy rotomaty do zegarków automatycznych, pudełka do przechowywania czy podróżne etui. Dodatki najwyższej jakości? Sprawdź propozycje marki!

czytaj dalej

Leanschi - Rotomaty i Pudełka

(8)

Popularność
 1. Rotomat Leanschi Red Rotomat Leanschi Red
  Darmowa dostawa 24h
  3 700,00 zł

  Leanschi Red WM04-BRED

  Darmowa dostawa 24h
 2. Rotomat Leanschi Black Rotomat Leanschi Black
  Darmowa dostawa 24h
  3 700,00 zł

  Leanschi Black WM04-ALLB

  Darmowa dostawa 24h
 3. Rotomat Leanschi Black Rotomat Leanschi Black
  Darmowa dostawa 24h
  3 700,00 zł

  Leanschi Black WM04-BLAK

  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Pudełka i rotomaty Leanschi powstały z myślą o miłośnikach zegarmistrzostwa, dobrego rzemiosła i funkcjonalności. Stylowe wykonanie idzie w parze z innymi wartościami wyznawanymi przez markę. Jak czytamy na stronie producenta, wysoki nacisk kładziony jest na uczciwość i partnerstwo - zarówno jeśli chodzi o współprace z innymi markami dotyczące nowych kolekcji, jak i w przypadku działań z dystrybutorami, sprzedawcami itp. Założyciele wierzą, że wspólna praca jest źródłem kreatywności i świeżych pomysłów.

Rotomaty i pudełka Leanschi - dodatki dla estetów i osób ze zmysłem praktycznym

Marka Leanschi powstała z chęci udoskonalenia akcesoriów osobistych z sektora zegarmistrzowskiego i dopasowania ich funkcjonalności tak, by wpisywały się w codzienny użytek. Dodatki tworzone przez producenta cechują się praktycznością oraz czystą formą i nowoczesnym designem. Wyróżniają się z tłumu, jednocześnie pozwalając zachować dyskrecję, subtelnie towarzyszą Ci w podróżach i na co dzień. To rzeczy, których chce się używać - czynią życie prostszym i wygodniejszym. To idealny pomysł na podarunek dla prawdziwych estetów.

W asortymencie Leanschi dostępne są rotomaty różnej wielkości, które sprawdzą się dla zwolenników zegarków automatycznych, pudełka do przechowywania zegarków oraz etui - świetne na podróż lub gdy chcesz bezpiecznie przewieźć zegarek z miejsca w miejsce. Do nowości tworzonych przez producenta należy galanteria w postaci toreb i portfeli, a także spinki do mankietów i bransoletki.

Czym cechują się rotomaty Leanschi?

Tworzone przez Leanschi rotomaty wyróżniają się jakościowymi materiałami i ciekawą funkcjonalnością. Do ich wykonania używa się lakierowanego drewna oraz wegańskiej skóry. Silniki urządzeń zostały zaprojektowane w Japonii. Całość jest łatwa w obsłudze, która odbywa się za pomocą wyświetlacza LCD. Bardzo niska emisja pola magnetycznego nie ma wpływu na pracę wychwytu zegarka. Do zestawu dołączone są zasilacz i/lub bateria.

Rotomaty Leanschi odznaczają się funkcją „boost” przeznaczoną dla zegarków, których rezerwa chodu została całkowicie wyczerpana przed włożeniem do komory urządzenia. Znajduje się w wybranych produktach. Opcja uśpienia pozwala na 12 godzin przerwy, by nie zakłócać Twojego snu. Kiedy rotomat jest wyłączony, zegarki będą ułożone w poprawnej pionowej pozycji dzięki systemowi 12 o’clock. Technologia LED wpływa na mniejsze zużycie energii. Komory do nakręcania zegarków są zaprojektowane tak, by pasowały do nich zarówno małe, jak i dość duże produkty.

Sklep z rotomatami Leanschi w Warszawie

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy Alei Witosa 31 w Warszawie, gdzie możesz na żywo obejrzeć rotomaty i opakowania Leanschi. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji i pomogą w wyborze.

Oficjalny Sprzedawca Leanschi - Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Wszystkie akcesoria Leanschi dostępne w naszym sklepie pochodzą od autoryzowanego dystrybutora. Kupując w Zegarowni, zyskujesz pewność oryginalności produktu, 2-letnią gwarancję, dostawę gratis (dla wybranych produktów w 24h) oraz możliwość darmowego zwrotu!