Zegarkami marki Laco możemy cieszyć się już prawie 100 lat. Jest to firma z tradycją, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, by zadowolić swoich wymagających klientów. Przez wiele lat marka była dystrybutorem swoich produktów dla niemieckich lotników, dzięki czemu możemy być pewni o jakość zegarków Laco. Dodatkowo, ponadczasowy design i użycie nowoczesnych mechanizmów kwarcowych, doceni każdy użytkownik zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Laco

(42)

Popularność
 1. Zegarek męski Laco Classic Dresden 40 Automatik Zegarek męski Laco Classic Dresden 40 Automatik
  Darmowa dostawa 24H
  1 999,00 zł

  Laco Classic Dresden 40 LA-862074 (862074)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 2. Zegarek męski Laco Flieger B Aachen Zegarek męski Laco Flieger B Aachen
  Darmowa dostawa 24H
  1 643,00 zł

  Laco Flieger B Aachen LA-861690.2 (861690.2)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24H
 3. Nowość
 4. Zegarek męski Laco Aachen Automatic Zegarek męski Laco Aachen Automatic
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  1 643,00 zł

  Laco Aachen Automatic LA-862103 (862103)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
 5. Zegarek męski Laco Aachen Automatic Zegarek męski Laco Aachen Automatic
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  1 643,00 zł

  Laco Aachen Automatic LA-861990 (861990)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
 6. Zegarek męski Laco Classic Petrol Automatik Zegarek męski Laco Classic Petrol Automatik
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  2 126,00 zł

  Laco Classic Petrol Automatik LA-862077 (862077)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
 7. Nowość
 8. Zegarek męski Laco Vintage Zegarek męski Laco Vintage
  Darmowa dostawa na zamówienie
  8 050,00 zł

  Laco Vintage LA-861969

  Darmowa dostawa na zamówienie
 9. Zegarek męski Laco Genf.2 Zegarek męski Laco Genf.2
  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
  1 256,00 zł

  Laco Genf.2 LA-861807.2 (861807.2)

  Darmowa dostawanajpóźniej za 3 dni
Popularność

Niemiecka marka Laco obecna jest na rynku wyrobów zegarmistrzowskich już od blisko 100 lat. Jej początki sięgają lat 20. XX wieku. To właśnie wtedy niemiecka firma Lacher & Co., prowadzona przez Ludwiga Hummela i Friedę Lacher stworzyła markę Laco (nazwa pochodzi od pierwszych liter nazwy producenta). Przedsiębiorstwo zaczęło specjalizować się w produkcji szeroko dostępnych mechanicznych czasomierzy odznaczających się ponadprzeciętną jakością wykonania i precyzją. Dzięki temu, stopniowo, do czasu wybuchu II wojny światowej zegarki Laco zdobywały coraz większą popularność.

Lotnicza historia zegarków Laco

W latach 30. oraz 40., podczas działań wojennych, Laco rozpoczęło natomiast produkcję specjalnej linii czasomierzy przeznaczonych dla pilotów, nazywanych także zegarkami lotniczymi oraz zegarkami obserwatora. Takie czasomierze wyposażono w najwyższej jakości mechanizmy „durowe” oraz w bardzo czytelne tarcze, zaprojektowane według ścisłych zaleceń urzędowej specyfikacji. Zegarki miały ułatwiać nawigację i cechować się dużą niezawodnością. Jedynie 5 niemieckich producentów czasomierzy mogło wytwarzać w tamtym okresie wojskowe zegarki lotnicze – wśród nich znalazła się również firma Lacher Co.

Wybierz to, co najlepsze w zegarkach Laco

Na przestrzeni lat Laco niezmiennie zaskakiwało użytkowników najlepszymi rozwiązaniami i wysoką jakością swoich wyrobów. Unikalny design i wyjątkowy charakter zegarków możemy podziwiać do dziś. Część czasomierzy Laco nadal posiada niezawodny napęd mechaniczny oraz automatyczny, jednak dla wygody użytkowników zegarki wyposaża się również w szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. Od kilku lat marka Laco przypomina o swoich wyjątkowych zegarkach obserwatora, przedstawiając światu kolejne serie czasomierzy lotniczych, dorównujących zarówno wykonaniem, jak i wyglądem klasycznym modelom spod szyldu Laco. Część zegarków produkowanych obecnie wyposażono w analogowy stoper - chronograf (seria Chronograph), świetnie wkomponowany w klasyczny styl czasomierza. Ponadczasowy design, oparty na skórzanych, mocnych paskach, niekiedy z charakterystycznymi nitami (seria Flieger) oraz na estetycznych tarczach niezmiennie zachwyca miłośników czasomierzy i sprawia, że kolejne pokolenia sięgają po klasyczne wyroby tego niemieckiego producenta. Zegarki Laco to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania oraz wysoką jakość wykonania. 

Oficjalny Sprzedawca Laco – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Sklep Zegarownia oferuje zegarki Laco pochodzące jedynie z autoryzowanej dystrybucji, co jest gwarancją ich oryginalności. Nie czekaj, ale zamów jedne z tych niezwykłych zegarków już teraz w naszym sklepie stacjonarnym lub przez naszą stronę internetową.

Sklep z zegarkami Laco w Warszawie

Wybierz jeden z zegarków Laco i dowiedź się, na czym polega wyjątkowość niemieckiego kunsztu zegarmistrzowskiego. Jeszcze dziś odwiedź nasz sklep lub stronę internetową, by wybrać jeden z dostępnych zegarków marki Laco. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najdogodniejszych cenach.