Zegarkami marki Laco możemy cieszyć się już prawie 100 lat. Jest to firma z tradycją, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, by zadowolić swoich wymagających klientów. Przez wiele lat marka była dystrybutorem swoich produktów dla niemieckich lotników, dzięki czemu możemy być pewni o jakość zegarków Laco. Dodatkowo, ponadczasowy design i użycie nowoczesnych mechanizmów kwarcowych, doceni każdy użytkownik zegarków.

czytaj dalej

Zegarki Laco

(47)

Popularność
 1. Zegarek męski Laco Aachen Automatic Zegarek męski Laco Aachen Automatic
  Darmowa dostawa 24h
  1 643,00 zł

  Laco Aachen Automatic LA-861990 (861990)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Odlotowe outletowe⚡
  -14%
 3. Odlotowe outletowe⚡
  -14%
 4. Zegarek męski Laco Aachen Grau 42 Zegarek męski Laco Aachen Grau 42
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 979,00 zł

  Laco Aachen Grau 42 LA-862159

  Darmowa dostawado 3 dni
 5. Zegarek męski Laco Aachen Automatic Zegarek męski Laco Aachen Automatic
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 643,00 zł

  Laco Aachen Automatic LA-862103 (862103)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 6. Zegarek męski Laco Flieger B Aachen Zegarek męski Laco Flieger B Aachen
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 597,00 zł

  Laco Flieger B Aachen LA-861690.2 (861690.2)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 7. Zegarek męski Laco Aachen Automatik								Zegarek męski Laco Aachen Automatik
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 489,00 zł

  Laco Aachen Automatik LA-862101 (862101)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 8. Zegarek męski Laco Classic Petrol Automatik Zegarek męski Laco Classic Petrol Automatik
  Darmowa dostawado 3 dni
  2 126,00 zł

  Laco Classic Petrol Automatik LA-862077 (862077)

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawado 3 dni
 9. Zegarek męski Laco Aachen Grau 39 Zegarek męski Laco Aachen Grau 39
  Darmowa dostawado 3 dni
  1 979,00 zł

  Laco Aachen Grau 39 LA-862162

  Darmowa dostawado 3 dni
Popularność

Niemiecka marka Laco obecna jest na rynku wyrobów zegarmistrzowskich już od blisko 100 lat. Jej początki sięgają lat 20. XX wieku. To właśnie wtedy niemiecka firma Lacher & Co., prowadzona przez Ludwiga Hummela i Friedę Lacher stworzyła markę Laco (nazwa pochodzi od pierwszych liter nazwy producenta). Przedsiębiorstwo zaczęło specjalizować się w produkcji szeroko dostępnych mechanicznych czasomierzy odznaczających się ponadprzeciętną jakością wykonania i precyzją. Dzięki temu, stopniowo, do czasu wybuchu II wojny światowej zegarki Laco zdobywały coraz większą popularność.

Lotnicza historia zegarków Laco

W latach 30. oraz 40., podczas działań wojennych, Laco rozpoczęło natomiast produkcję specjalnej linii czasomierzy przeznaczonych dla pilotów, nazywanych także zegarkami lotniczymi oraz zegarkami obserwatora. Takie czasomierze wyposażono w najwyższej jakości mechanizmy „durowe” oraz w bardzo czytelne tarcze, zaprojektowane według ścisłych zaleceń urzędowej specyfikacji. Zegarki miały ułatwiać nawigację i cechować się dużą niezawodnością. Jedynie 5 niemieckich producentów czasomierzy mogło wytwarzać w tamtym okresie wojskowe zegarki lotnicze – wśród nich znalazła się również firma Lacher Co.

Wybierz to, co najlepsze w zegarkach Laco

Na przestrzeni lat Laco niezmiennie zaskakiwało użytkowników najlepszymi rozwiązaniami i wysoką jakością swoich wyrobów. Unikalny design i wyjątkowy charakter zegarków możemy podziwiać do dziś. Część czasomierzy Laco nadal posiada niezawodny napęd mechaniczny oraz automatyczny, jednak dla wygody użytkowników zegarki wyposaża się również w szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. Od kilku lat marka Laco przypomina o swoich wyjątkowych zegarkach obserwatora, przedstawiając światu kolejne serie czasomierzy lotniczych, dorównujących zarówno wykonaniem, jak i wyglądem klasycznym modelom spod szyldu Laco. Część zegarków produkowanych obecnie wyposażono w analogowy stoper - chronograf (seria Chronograph), świetnie wkomponowany w klasyczny styl czasomierza. Ponadczasowy design, oparty na skórzanych, mocnych paskach, niekiedy z charakterystycznymi nitami (seria Flieger) oraz na estetycznych tarczach niezmiennie zachwyca miłośników czasomierzy i sprawia, że kolejne pokolenia sięgają po klasyczne wyroby tego niemieckiego producenta. Zegarki Laco to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania oraz wysoką jakość wykonania. 

Oficjalny Sprzedawca Laco – Autoryzowany Sklep – Dystrybutor

Sklep Zegarownia oferuje zegarki Laco pochodzące jedynie z autoryzowanej dystrybucji, co jest gwarancją ich oryginalności. Nie czekaj, ale zamów jedne z tych niezwykłych zegarków już teraz w naszym sklepie stacjonarnym lub przez naszą stronę internetową.

Sklep z zegarkami Laco w Warszawie

Wybierz jeden z zegarków Laco i dowiedź się, na czym polega wyjątkowość niemieckiego kunsztu zegarmistrzowskiego. Jeszcze dziś odwiedź nasz sklep lub stronę internetową, by wybrać jeden z dostępnych zegarków marki Laco. W Warszawie znajdziesz zegarki tej marki w najdogodniejszych cenach.