Zegarki premium męskie Zegarki premium męskie

Zegarki premium męskie

Zegarki damskie premium Zegarki damskie premium

Zegarki premium damskie

Zegarki limitowane Zegarki limitowane

Edycje Limitowane

Mechanizm premium Swiss Made+ Mechanizm Swiss Made Premium

Mechanizm Swiss Made+

Klubu Premium Zegarownia Klub Premium Zegarownia

Dołącz do Klubu Premium

Zegarki MeisterSinger Zegarki MeisterSinger

Zegarki MeisterSinger

Rotomaty Wolf Rotomaty Wolf

RotomatyWolf

Zegarki do pływania WR 200+ Do pływania WR200 Premium

Zegarki do pływania WR 200+

 
Zegarki Tissot

Początki zegarków Tissot sięgają połowy XIX wieku, kiedy to założyciel marki - Charles Emil Tissot - zajął się tworzeniem luksusowych zegarków kieszonkowych. Dzisiaj marka słynie z produkcji niezawodnych zegarków automatycznych, które obecne są aż w 150 krajach na całym świecie.

 

 
Zegarki Epos

 

Epos to marka z prawie 100-letnią tradycją. Od początku działalności marka kładzie nacisk na ręcznie wykonane zegarków, które nie tylko cieszą oko, ale również wyposażone są w mechanizmy najwyższej klasy. „Artistry in watchmaking” to motto zegarków Epos, które doskonale odzwierciedlają najważniejsze cele firmy - człowiek pracą własnych rąk potrafi stworzyć coś doskonałego, co służyć będzie przez lata. Już dziś wzbogać się o luksusowy zegarek szwajcarski marki Epos.

 

 
Zegarki Davosa

 

Davosa to przedsiębiorstwo o bogatej tradycji, którego historia sięga 1861 roku. Zostało one założone w Szwajcarii przez Abla Frederica Haslera i na początku istniało pod nazwą Paul Hasler Terminages d'Horlogerie. Rewolucja kwarcowa sprawiła, że marka w latach 70 poprzedniego wieku zniknęła z rynku, aby na nowo pojawić się w latach 90. pod obecną nazwą, prezentując szereg modeli opartych o klasyczne, mechaniczne aparaty ukryte w zegarkach, których design hołduje klasyce sztuki zegarmistrzowskiej.

 

 

Zegarki Schaumburg

 

W 1998 roku w regionie rzeki Wezery rozpoczęła się historia czasomierzy Schaumburg. Jej założyciel, Frank Dibakowski, od początku skupiał się przede wszystkim na wysokiej jakości tworzonych zegarków oraz ich kunsztowności. Zegarki Schaumburg cechują się nietypowymi sposobami prezentacji czasu oraz komplikacjami istniejących już mechanizmów szwajcarskich.

 

 

Zegarki Oris

 

Oris to marka z ponad 100-letnią tradycją. Zegarki Oris mają służyć swoim właścicielom przez lata bez uszczerbku w ich działaniu. Tradycją marki jest tworzenie zegarków z ręcznym naciągiem, jednak w swojej ofercie mają oni również te z automatycznym naciągiem. Oris w swoich projektach czerpie swoje pomysły z wieloletniej tradycji zegarmistrzowskiej zaopatrzając je jednoczenie w elementy zaawanasowane technologicznie. Niektóre z modeli posiadają nawet potwierdzony certyfikat chronometru COSC, dzięki czemu wiemy, że zegarek przeszedł szereg rygorystycznych testów. Certyfikat COSC jest zatem gwarantem doskonałej precyzji i niezawodności.

 

 

Zegarki Fortis

 

Szukasz luksusowego zegarka lotniczego? Poznaj cenioną na całym świecie markę Fortis - używaną przez profesjonalnych pilotów i astronautów. Jeśli jesteś pasjonatem lotnictwa i kosmosu, sprawdź ofertę tej właśnie marki. Fortis to ponadczasowe projekty, które jednocześnie praktyczne urządzenie zaopatrzone w takie funkcje jak: datownik Day Date, chronograf, tachymetr, wskazówki i indeksy pokryte powłoką świecącą w ciemności oraz bezel wskazujący rezerwę tlenu. Sięgnij po urządzenie wybrane przez kosmonautów Roskosmos i wybierz zegarek Fortis!

 

 
Zegarki Certina
 

Certina to marka z wieloletnią tradycją. Firma powstała w 1888 u podnóża Jury przez braci Adolfa i Alfreda Kurthów. Szybko zyskała ona uznanie przez branżę oraz samych klientów. Z roku na rok marka powiększała się. Swoją nazwę, którą znamy do dzisiaj, firma zyskała w latach 30. XX wieku. „Certus” to po łacinie „niezawodny, bezpieczny”. Po dziś dzień Certina trzyma się tego, co oznacza jej nazwa i cieszy się nieposzlakowaną opinią niezawodnych, wytrzymałych i ponadczasowych zegarków.

 

 

Przeczytaj o zegarkach premium