Najdroższe zegarki. Ranking luksusowych modeli w naszym sklepie

Porady

Najdroższe zegarki. Ranking luksusowych modeli w naszym sklepie

Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.

28 września 2021

Luksusowy zegarek na nadgarstku niezmiernie dodaje klasy do stylizacji i pewności siebie właścicielowi. Elegancki model sprawdzi się na każdym nadgarstku, jednak tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na luksusowy model, do którego produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, a dekorację stanowią drogocenne kamienie.

 

Ekskluzywny zegarek - prestiż na nadgarstku

Informacja o aktualnej godzinie w przypadku zegarków luksusowych to funkcja wtórna. W tym przypadku podstawowym zadaniem dodatku jest podkreślenie klasy właściciela: każdy element jego stylizacji świadczy o jego niebywałych możliwościach na licznych polach jego funkcjonowania. Poniżej przedstawiamy modele z naszej oferty, których niezwykle wysoka cena nie pojawiła się bez przyczyny.

 

Które luksusowe produkty są warte Twojej uwagi?

Eberhard Scafograf GMT Automatic 41038.03/N CU

Na początku przedstawiamy fantastyczny model, który nie tylko świadczy o prestiżu stylizacji właściciela, ale sprawdza się on również podczas nurkowania głębinowego ze względu na wodoszczelność w klasie 300 m. Eberhard Scafograf GMT Automatic 41038.03/N CU utrzymano w czarnej kolorystyce, dlatego zegarek ten fantastycznie podkreśla zarówno elegancją, jak i codzienną stylizację. Urządzenie jest napędzane mechanizmem automatycznym ETA 2893-2 wyposażonym w funkcję stop-sekundy, która umożliwia szczególnie precyzyjne ustawienie godziny. Co więcej, wskazówka GMT wskazuje czas w innej strefie czasowej.

 

Junghans Meister S Chronoscope Limited Edition 027/4025.01

Kolejnym modelem wartym uwagi jest zdecydowanie Junghans Meister S Chronoscope Limited Edition 027/4025.01 powstały w ramach edycji limitowanej, w ramach której wyprodukowano jedynie 888 sztuk. Do produkcji koperty wykorzystano wysokiej jakości stal szlachetną pokrytą powłoką PVD w czarnym odcieniu. Osadzono w niej czarną tarczę wyposażoną w praktyczne udogodnienia, takie jak datownik dni miesiąca (w języku angielskim), chronograf oraz powłokę luminescencyjną, która umożliwia odczytanie godziny również w zaciemnionym otoczeniu. Całość została pokryta szkiełkiem szafirowym z podwójnym antyrefleksem dla ochrony przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Junghans Meister S Chronoscope Limited Edition 027/4025.01
 

MeisterSinger Stratoscope Automatic ST982_SVSL02

Jeżeli zależy Ci na urządzeniu mniej standardowym, jednakże dalej luksusowym przedstawiamy MeisterSinger Stratoscope Automatic ST982_SVSL02. Stalowa koperta jest połączona z ciemnobrązowym paskiem w stylu vintage uszytym z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Przede wszystkim jednak warto zwrócić uwagę na niebagatelną, jednowskazówkową tarczę udekorowaną efektem szlifu słonecznego, która została utrzymana w kolorystyce niebieskiej i czarnej. Odczytanie godziny z dokładnością do pięciu minut jest zaskakująco łatwe, jednocześnie tego typu rozwiązanie przyciąga wzrok nie tylko właściciela. Na powierzchni cyferblatu znajduje się zjawiskowy wskaźnik faz księżyca oraz niewielki datownik umieszczony na wysokości godziny szóstej. Model pokryto wypukłym szkiełkiem szafirowym.

MeisterSinger Stratoscope Automatic ST982_SVSL02

Schaumburg Squarematic Pureness SCH-SQPU

Poszukujesz innego, ekskluzywnego zegarka jednowskazówkowego? W takim razie chcielibyśmy zaprezentować fantastyczny produkt - Schaumburg Squarematic Pureness SCH-SQPU. Jest on napędzany mechanizmem automatycznym SW-SJ20, którego rezerwa chodu wynosi 44 godziny. Osadzono go na 22 kamieniach, ponadto wyposażono go w balans Glucydur oraz system wstrząsoodporny Incablock. Koperta została utrzymana w kwadratowym kształcie i uzupełniona bezelem, do ich produkcji wykorzystano polerowaną stal szlachetną w srebrnym odcieniu. Całość uzupełnia transparentny dekiel, który umożliwia obserwację pracy mechanizmu.

 

Epos Oeuvre D’Art Répétition Limited Edition 3373.808.20.15.25

Urządzeniem absolutnie wyjątkowym jest Epos Oeuvre D’Art Répétition Limited Edition 3373.808.20.15.25. Edycja limitowana, która wypuściła go na rynek obejmuje jedynie 200 sztuk. Nic dziwnego, ponieważ model ten jest wyjątkowy w najmniejszym detalu. Największą atrakcją tego zegarka jest pięciominutowy repetier, który umożliwia zegarkowi (na żądanie) wybijać aktualną godzinę, kwadrans lub minutę. Co więcej, produkt ten jest napędzany szwajcarskim mechanizmem automatycznym ETA 2892-2 o 42-godzinnej rezerwie chodu, który osadzono na 21 kamieniach łożyskujących. Jego pracę można obserwować poprzez tarczę typu skeleton. Obok zegarka zestaw zawiera Roadster 457056 od marki Wolf.

Wybierz swój luksusowy model

To tylko ułamek ekskluzywnych zegarków, które można nabyć w naszym sklepie. Jeżeli potrzebujesz luksusowego zegarka, który doda klasy i prestiżu Twojej pozycji już teraz zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą wyjątkowe modele z najwyższej półki.


Robert Sternicki

Lubi luksusowe zegarki, ubóstwia automaty i kolekcjonuje je pasjami. Jednocześnie uważnie śledzi wszelkie nowinki i wydarzenia ze świata zegarków. Prywatnie namiętnie pływa i podróżuje po różnych zakątkach świata.