Autoryzowany sklep z zegarkami - Zegarownia.pl
Facebook

ZEGARKI ADIDAS ORIGINALS

ZEGARKI ADIDAS ORIGINALS

. Marka Adidas od ponad 80 lat jest nieodłączną częścią świata sportu we wszystkich dziedzinach. Portofolio produktów obejmuje m.in. obuwie sportowe, odzież i sprzęt sportowy wykorzystujący nowe technologie. Grupa Adidas jest globalnym liderem w branży artykułów sportowych oferując szeroki zakres produktów, które dostępne są na całym świecie.

Adidas Originals przoduje jako jedna z najbardziej uznanych na świecie sportowych marek, która staje się wyznacznikiem niepowtarzalnego stylu życia. Z naciskiem na modę i wymyślne podejście do klasycznych funkcji, Adidas obejmuje własny tor projektowania, tworząc styl którego nie można spotkać nigdzie indziej.

Oferta naszego sklepu, obejmuje kilka serii marki Adidas. Adidas Santiago wyróżnia się dużym logiem Adidas Originals umieszczonym centralnie pośrodku tarczy. Stockholm to seria z chronografem gdzie koperta zegarka jest duża i masywna. Kolejna linia to Melbourne, czasomierze wykonane z tworzywa sztucznego, które znajdą swoje miejsce zarówno na damskiej jak i męskiej ręce. Seria Cambridge to kilkanaście zegarków, posiadających kolorowe oznaczenie godzin w postaci indeksów oraz cyfr arabskich, każdy zegarek posiada datownik a logo Originals umieszczono na godzinie 12. I wreszcie linia Sydney to linia elektronicznych czasomierzy, które nawiązują wyglądem do stylu retro.

Adidas Originals to zegarki skierowane przede wszystkim dla ludzi młodych, kochąjących zabawę w dobrym stylu oraz afirmujących życie.

Nasz sklep internetowy z zegarkami Adidas – Zegarownia.pl jest autoryzowanym dystrybutorem marki. Wszystkie męskie i damskie zegarki Adidas zakupione w naszym sklepie posiadają 2 letnią gwarancję i zapakowane są w oryginalne opakowania.

6 Zegarków Adidas z wysyłką w 24h ✔ DARMOWY zwrot i przesyłka kurierem ★ Autoryzowany dystrybutor ★ Gwarancja NAJNIŻSZEJ CENY ★

Szerokość koperty [mm]
 - 
włącz filtr
 • ZEGAREK ADIDAS ORIGINALS SANTIAGO ADH6168 ADIDAS ORIGINALS Santiago
  Normalna cena: 244,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK DAMSKI ADIDAS ABERDEEN ADH3014 ADIDAS ORIGINALS ADIDAS ABERDEEN
  Normalna cena: 224,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI ADIDAS NEWBURGH ADH2965 ADIDAS ORIGINALS Adidas Newburgh
  Normalna cena: 290,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK ADIDAS ABERDEEN ADH3048 ADIDAS ORIGINALS Aberdeen
  Normalna cena: 272,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK MĘSKI ADIDAS NEWBURGH ADH3141 ADIDAS ORIGINALS Newburgh
  Normalna cena: 316,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h
 • ZEGAREK DAMSKI ADIDAS ABERDEEN ADH3015 ADIDAS ORIGINALS Adidas Aberdeen
  Normalna cena: 238,00 zł
  Wysyłamy w ciągu 24h

6 produkt(ów)

na stronę