Marka adidas od niemal 100 lat plasuje się na stanowisku lidera w branży odzieży i obuwia sportowego, a także akcesoriów do ćwiczeń i dodatków. W czym tkwi sekret producenta? Firma stawia na ciągły rozwój swojego asortymentu. Bezkompromisowość to motto marki - dzięki niej możemy cieszyć się nie tylko odzieżą, obuwiem i sprzętem sportowym, ale również zegarkami. Każdy z nich cechuje się minimalistycznym charakterem, spójną kolorystyką oraz niezawodnością, tak przydatną w świecie sportu.

czytaj dalej

Zegarki adidas Originals ®

(169)

Strona
Popularność
  1. Bestseller
  2. Świąteczny Black Week ★
    Bestseller-20%
  3. Świąteczny Black Week ★
    Bestseller-26%
  4. Świąteczny Black Week ★
    Bestseller-36%
Strona
Popularność

Świat sportu od kilkudziesięciu lat jest nieodłącznie spleciony z marką adidas. Portfolio jej produktów obejmuje m.in. znane wszystkim, kultowe już, obuwie sportowe, odzież i sprzęt sportowy wykorzystujący nowe technologie. Marka o zasięgu globalnym przoduje w branży artykułów sportowych, oferując szeroki zakres produktów, które dostępne są na całym świecie. Kładąc nacisk na dopracowany design i świeże podejście do klasycznych funkcji, adidas wypracował swój własny, niepowtarzalny styl, którego nie sposób pomylić z żadnym innym.

Zróżnicowane wzornictwo zegarków adidas Originals

Zegarki z linii adidas Originals doskonale oddają podejście marki do wzornictwa i projektowania. Przyciągająca wzrok prostota - tak można opisać je w kilku słowach. Producent kładzie nacisk na proste i czytelne tarcze, ciekawe, przełamujące spokojną całość akcenty, wysoką jakość materiałów oraz praktyczną funkcjonalność. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy mody streetwearowej, jak i fani sportowo-casualowych zegarków.

Zegarki adidas Originals - bądź zawsze na czas

Zegarki adidas Originals swoje działanie zawdzięczają japońskim mechanizmom kwarcowym. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu - wystarczy tylko raz na kilka lat wymienić baterię. Taki rodzaj mechanizmu cechuje się dużą dokładnością i nie stawia przed użytkownikiem wielkich wymagań.

Zegarki adidas Originals – wybierz swoją serię!

Na jakie kolekcje w ofercie marki adidas Originals warto zwrócić uwagę? Jeśli szukasz minimalistycznego dodatku na co dzień, świetnie sprawdzą się modele z serii adidas District. Na ich prostych tarczach znajdziemy jedynie indeksy oraz logo producenta, a w niektórych także sekundnik i datownik dni miesiąca. Zegarki występują zarówno w wersji na stalowej bransolecie, jak i skórzanym pasku.

Kolejna linia to adidas Street Digital, czyli zegarki elektroniczne o niebanalnym designie, nawiązującym do modeli z lat 80. minionego wieku. Do wykonania obudowy i bransolety użyto tu wysokiej jakości stali szlachetnej. Zegarek wyposażono w datownik Day Date, czas 24-godzinny, alarm i stoper. Z kolei seria adidas Street Project zachwyci miłośników stylu ulicznego. Wygodę użytkowania zapewniają tu gumowe paski. Jednolitą kolorystykę całości przełamuje sporych rozmiarów logo umieszczone na tarczy. W niektórych modelach jego stylistyka nawiązuje do graffiti.

Oficjalny sprzedawca zegarków adidas Originals

Wszystkie zegarki adidas Originals, które znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą od autoryzowanego dystrybutora. Te oryginalne modele zapakowane są w firmowe opakowania i objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Sklep z zegarkami adidas Originals w Warszawie

Zegarki adidas Originals dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, znajdziesz je także na naszej stronie internetowej. Sprawdź, co mają do zaoferowania zegarki Adidas. W Warszawie znajdziesz je w najniższej cenie.