Zegarki Suunto Core są przeznaczony dla osób kochających takie formy aktywności jak wspinaczka, turystyka piesza, nurkowanie i wiele innych na poziomie rekreacyjnym, jak i wyczynowym. Jeśli zależy ci na na zegarku najwyższej jakości i jesteś aktywną osobą, postaw na smartwatch Suunto Core.

czytaj dalej

Zegarki Suunto Core

(1)

Popularność
 1. Bestseller-35%
  Zegarek Suunto Core All Black Zegarek Suunto Core All Black
  Darmowa dostawa 24h
  1 059,00 zł 689,00 zł

  Suunto Core All Black SS014279010

  Ocena:
  99%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Suunto Core jest wyposażony w wysokościomierz, głębokościomierz, barometr i kompas elektroniczny. Oferuje również funkcje związane z zegarem, stoperem i kalendarzem, wzorowany na sukcesie sędziwego, ale jakże czcigodnego Suunto Vectora, jest jego godnym następcom, który precyzyjnie dostarcza nam potrzebnych informacji. Ponadto zegarek jest wyposażony w łatwy i przyjazny interfejs, który zwiększa bezpieczeństwo użytkownika w trudnych warunkach.

Zegarki Suunto Core – idealne do wspinaczki górskiej

Altimetr Suunto Core to niezastąpiony przyrząd podczas górskich wspinaczek. Urządzenie poinformuje Cię o bieżącej wysokości, przekaże Ci wiedzę na temat przebytej trasy oraz pokonanej różnicy wzniesień. Core również zapamięta dla Ciebie całą odbyta podróż tak abyś mógł zanalizować swoje dokonania. Suunto wyposażył Core w barometr dzięki czemu będziesz mógł przewidzieć zmianę, jakże kapryśnej górskiej pogody. W razie diametralnie zmieniających się warunków pogodowych Suunto ostrzeże Cię przed zbliżającą się burzą.

Podróżuj spokojnie z trybami Alti i Baro w zegarku Suunto Core

Tryby Alti i Baro dostosowują się automatycznie do Twoich poczynań. Funkcja ta wykrywa ruch i jeśli robisz przerwę włącza się tryb Baro, który rejestruje zmiany ciśnienia atmosferycznego, natomiast podczas wspinaczki tryb Alti zapamiętuje zmiany wysokości. Jest to wygodne rozwiązanie, która nie pozwala nam zapomnieć o ustawieniu prawidłowego odczytu. Kompas cyfrowy wyświetla kierunki główne lub kierunki pośrednie i kierunek północy. Kompas można ustawić tak aby utrzymywał wskazany namiar, co znacznie ułatwia nawigacje w terenie, dbając o to abyśmy nie zboczyli z obranej trasy. Kolejną funkcja dbającą o nasze bezpieczeństwo jest zegar pokazujący czas wschodu i zachodu słońca. Od teraz nie musisz obawiać się, że zastanie Cię zmrok. Core ma zapisane w pamięci ponad 400 miejsc na całym świecie, wystarczy wybrać lokalizacje najbliższą nam aby poznać dokładny czas wschodu i zachodu słońca.

Sporty wodne tylko z Suunto Core

Zegarek został wyposażony w głębokościomierz, jest on przeznaczony do nurkowania z fajką. Informuje o aktualnej głębokości oraz o maksymalnej głębokości zanurzenia. Maksymalna głębokość rejestrowana przez urządzenie wynosi 10 m. Suunto Core to najważniejsze funkcje outdoorowe zamknięte w lekkiej wytrzymałej obudowie.