Fińska firma Suunto to producent znany z doskonałych czasomierzy sportowych. Przeznaczone są przede wszystkim dla tych entuzjastów aktywności fizycznych, którzy stawiają na ekstremalne treningi. Zegarek Suunto to zawsze doskonały wybór w góry lub do biegania na nawet najdłuższych dystansach.

czytaj dalej

Zegarki Suunto 9

(3)

Popularność
 1. Bestseller-34%
  Smartwatch Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS Smartwatch Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS
  Darmowa dostawa 24h
  1 399,00 zł 929,00 zł

  Suunto 9 Baro All Black Wrist HR GPS SS050019000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 2. Bestseller
  Słuchawki Suunto Wing Black Słuchawki Suunto Wing Black
  Darmowa dostawa 24h
  835,00 zł

  Suunto Wing Black SS050942000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
 3. Słuchawki Suunto Wing Lava Red Słuchawki Suunto Wing Lava Red
  Darmowa dostawa 24h
  835,00 zł

  Suunto Wing Lava Red SS050944000

  Ocena:
  100%
  Darmowa dostawa 24h
Popularność

Szukasz niezniszczalnego smartwatcha z bogatą funkcjonalnością? Jesteś fanem aktywnego spędzania czasu wolnego? Suunto 9 jest właśnie dla ciebie! Dzięki rozlicznym funkcjom, czasomierze tej marki idealnie sprawdzają się jako urządzenia niezwykle pomocne w planowaniu ćwiczeń, nawigacji lub kontroli i analizy dotychczas odbytych aktywności.

Zegarki multisportowe Suunto 9 i Suunto 9 Baro

Zegarki sportowe Suunto to kilka znakomitych kolekcji, które entuzjaści czasomierzy zdążyli sprawdzić i polubić. Wśród nich słynne czasomierze Spartan, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach. Kolekcja Suunto 9 to bezpośredni sukcesor Spartana. Modele tej serii wyposażono w: cyfrowy wyświetlacz z podświetleniem LED, poliamidową kopertę wzmocnioną włóknem szklanym i zdobioną stalowym pierścieniem, silikonowy pasek, niezwykle trwałe szkiełko szafirowe oraz wydajną baterię w postaci akumulatora litowo-jonowego. Dzięki wysokiemu poziomowi wodoszczelności, każdy z modeli Suunto 9 sprawdzi się jako zegarek do pływania. Ponad 80 dostępnych trybów sportowych stanowi o wszechstronności tych urządzeń. Natomiast modele Suunto 9 Baro są wyposażone w precyzyjny czujnik mierzenia ciśnienia oraz wysokości, na jakiej aktualnie znajdzuje się posiadacz.

Zegarek z GPS i technologią Fusedtrack™

Jedną z najważniejszych funkcji Suunto 9 jest technologia Fusedtrack™. Wykorzystuje ona specjalny algorytm, przygotowany przez producenta. Dzięki niemu dane GPS łączą się ze wskazaniami czujnika ruchu, co zapobiega rozładowaniu akumulatora podczas długiego śledzenia naszej trasy. Moduł Fusedtrack™ wydłuża czas pracy baterii, częściowo odciążając ją od GPS. Nie cierpi na tym dokładność pomiarów. Zegarki sportowe Suunto 9 mogą posłużyć z powodzeniem jako nawigacja GPS. I to nawet w dużym mrozie oraz piekielnym upale - działanie tych zegarków możliwe jest w temperaturze od -20 do +60 st. C.

Postaw na zegarek sportowy z licznymi funkcjami

Zegarki elektroniczne Suunto słyną z szerokiej funkcjonalności. Wśród najistotniejszych udogodnień Suunto 9 należy wymienić trzy zdefiniowane tryby działania baterii: Wydajność (Performance), Wytrzymałość (Endurance) i Ultra. W zależności od tego, który tryb wybierzemy, GPS będzie działać nieprzerwanie nawet do 120 h. Zegarek może zasugerować nam za pomocą inteligentnych powiadomień zmianę trybu na bardziej odpowiedni. Wśród pozostałych funkcji Suunto 9 znajdziemy także: pomiar tętna z nadgarstka, barometr, funkcje pogodowe, kompas, wysokościomierz, połączenie ze smartfonem, kompatybilność z aplikacjami (Strava, TrainingPeaks, MapMyFitness i innymi dostępnymi w Suunto Movescount.com).